Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Türkiye'de İslam'a Teslim Olma mı Var, Yoksa İslam'ı Teslim Alma mı Var?

C Çevrimdışı

cendeller

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kendilerine göre şekillendirdikleri demokratik bir islam anlayışı hakim...

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Bana Gore Daha Cok islami teslim alma var sanki
sizce ?

islam teslim alınamaz,müslümanlar teslim alınır.Müslümanlar tağuta boyun eğip teslim olmamış olsalar zaten islamın onuruna ve izzetine sahip olurlar.Hak olan yani islam Allahın bir kanunudur ve ayetleridir.Onda bir değişme bulamazsın.İslama teslim olan müslüman Allahtan başkalarına boyun eğmez ve teslim olmaz.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yshudi ajanlari ve misyoner hristiyanlarin gudumunde, yer yer hristiyanlik yahudilik ve budizmin serpistirildigi ilimli ve bireysel ayni zamanda atalardan kulaktan kulaga aktarilarak yasanan islam, internet cocuklarinin dışındakilere hakim.
Internet cocuklarinda, 80 ve özellikle 90 li kusak icin ;gizli ateizm le birlikte teknoloji, cinsellik, ve paradan olusan bencil ,amacsiz ,hedefleri ve degerleri olmayan ismi konulmamis bir din hakim

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu soru eksik. Son 2 ay icin sorunun cevabi degisime uğruyor.
Son 2 ay icin ise sordugunuzda muslumanim diye cevap veren kesimlerde ise, topyekün,
Inandigim din nedir sorusu, kocaman bir soru isareti hakim. bu soru isareti oasi bircok kisinin hidayetinin vesilesi olmasi da benim umudum

Üst Ana Sayfa Alt