Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Uludere (Roboski) Katliamının 1. Yıl Dönümü

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
1 hizbullah mensubunun canına karşılık 10 pkk'lının canının alındığını günleri ne çabuk unuttun ?

Selahaddin Eyyubi Çevrimdışı

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şex Seidi senden çok daha iyi biliyorum o konuda rahat ol.Benim Pkkyi savunma gibi bir niyetim yok.Ayrıca onları kaçakçılığa yöneltenler utansın ne yapacaklar başka çare mi bıraktılar.Kendini çok bilgin sanma burda geçmişte olan katliamlarıda biliriz ve o katliamlara karşılk sadece Pkkden geldi.Eǧer amaç cihadsa Kürtlere yapılanlar cihad ile karşılk vermeliydler sadece izlemediler mi ? Şuan filistinde neden filistin bayrakları açılıyor siyonistlerden kurtulup baǧımsızlığı kazanma .

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şamil baseyevin bir sözü vardı aklmda kalan kadaryla...
Bacısı annesi tecavüz edilmemis kimse nerden cihada gitsin.
Daǧa çıkan çoğu genç ya bu katliamlar,hizbullah ve ergenekonun öldürdǧu baba anneleri yada bu zulüm içindir.bene isterim tevhid bayraǧı altında olmayı neden burda da cihad yk.Müslümanların üzrnde zulum varsa cihad gerekir bildigim.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Doğuyu en bende senin kadar iyi bilirim.Devlet karadeniz bölgesine yapmadığı halk yardımını doğuya yapmıştır.Gündüz gözü ile kaçak elektrik hattı çeken başka hangi bölge vardır ?
belediyelerin bütün gelirlerinin pkk ya aktarıldığı,belediye başkanlarının hırsızlıktan içeride olduğu başka hangi bölge vardır ?

E Çevrimdışı

ebuyezid

Guest
sen hizbullaha ergekon dediin pkk kime hizmet ediyor apo denilen zibidi kim eşi kesire öcalan mit kızı sen yoksa pkk temize çikariyon

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sen hizbullaha ergekon dediin pkk kime hizmet ediyor apo denilen zibidi kim eşi kesire öcalan mit kızı sen yoksa pkk temize çikariyon
bu bölgedeki halkın bir sıkıntısı da, bazı doğrular üzerinden gidip onca yanlışa sürükleyen çokça hareketin var oluşudur...

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Karanlık adam bu sizin ayıbınz o kadar yatırımı batıya yaptıkları için bu kadr rahatsınz hani neden burada yok bir fabrika o kadar işssiz işsizlikten kurtulsn diyeceksnz pkk izin vermior kardesm sen gidip bir daǧın ortasına yapsan tabi yıkar şehre yap bak bakalm.nasl olur.Ayrıca 600-700 tllik maası eleltrige verip çocukları aç mı kalsın
diger yandan katılyorm çogu beledye baskanı parayı pkkye harcior bunlara lanet olsun ama neredeyse türkiyeyi darul islam yapacaksiniz.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pkk fabrikaları yakarken,mühendisleri öldürürken,iş makinalarını yakarken neredeydi bu kardeşlerimiz ?

doğunun karadenize açılan geçitlerine kadar gündüz gözü ile geçen pkk neden karadenize solculuk had safhada olmasına rağmen girememiştir ?

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Karadenizde hiç birşey yokken olmadık yere biber gazı atılıyor mu ?
Annen hiç gözlerinin önünde sürüklendi mi?
Polisler tarafından hiç bir köşeye sıkıştırılıp küfür ve dayak yedin mi?
Sırf akşam 10da bir köşede olduğumuz için polis gelip olmadık yere kükreyip bağırdı küfrler saçtı bizler sadece izledik.! Yaşayan bilir sadece Yaşayan...

E Çevrimdışı

ebuyezid

Guest
senin değin ben benzerini yaşadim kürt olduğüm için ama pkk olmadim çünkü ben müslümanim bende biber gazi yedim jop yedim asla asla pkk olmayı hayelimde dahi düşünmedim

E Çevrimdışı

ebuyezid

Guest
ama sen iyi etkilenmisin allah yardimcin olsun

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende pkk olmadım.Sadece burda yaşanan ve çoğu insanın bilmediğini söylüyorum.Yoksa Pkknin çoğu pisliğinide bilirim.Benim üzüldüğüm o ölen çoğu çocuk olanlara olan kininiz.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim bir soru sormuşsun ya,kürtler ayaklansa islamın bayrağını taşısalar,ben selahaddinin ordusunun karşısında duran haçlılar gibi haçlılara katılacağım yani? bu soruyu sorman abesle iştigal,fakat kürt kardeşlerim,başlarındaki şıhlarla ağalarla,menzilcisiyle o dediğini Allahu alem zor yaparlar,.çünkü tepelerinde beşar esedin bir baskı yok,gönüllü kölelik var...ama bence bu kadar roboski dediğin yer de ölenlere üzüleceğine,suriye de,konvoy halinde yardım götürürken füzelere hedef olup şehit olan müslümanlara üzül en azından...yanlış anlama eleştirmiyorum ama doğru olanı bu...

E Çevrimdışı

ebuyezid

Guest
En azından kalbim sizinki gibi körelmemiş hamdolsun.
ben orda iki grup arasında ölenlerin için tek kelime yazmadim ama sana şunu söyluyorum rejim dogu için çok kötü bir kirli şavaş çikardi 30 yıldan beri ama şu bir gerçek talibanim kürtler için söylediği güzel bir tesbit var atputun 80 yılda yaptıgını zibidi apo 30 yılda yptı doğu halkı islama çok yakın olduğu için bü kırlı şavaş oldu mazlumlar yokmu var baş taçi kısa ca şöyle söyliyim pkk dogudaki varliği islami engelelem içindir

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet bunu zaten biliorm.Pkk kominist,leninist,marksist bir yapıda ve çoğu bunu bilmior.Ben gene söyleyeyim pkkyı savunmuorm kardeşim ben sadece o öldürülenler için üzüldüğüm için açtım.Konuyu baya uzattık.Allah'a emanet ol.Hakkını helal et.Selametle...

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim bir soru sormuşsun ya,kürtler ayaklansa islamın bayrağını taşısalar,ben selahaddinin ordusunun karşısında duran haçlılar gibi haçlılara katılacağım yani? bu soruyu sorman abesle iştigal,fakat kürt kardeşlerim,başlarındaki şıhlarla ağalarla,menzilcisiyle o dediğini Allahu alem zor yaparlar,.çünkü tepelerinde beşar esedin bir baskı yok,gönüllü kölelik var...ama bence bu kadar roboski dediğin yer de ölenlere üzüleceğine,suriye de,konvoy halinde yardım götürürken füzelere hedef olup şehit olan müslümanlara üzül en azından...yanlış anlama eleştirmiyorum ama doğru olanı bu...

Her iki tarafa üzülüorm kardeşm. Tek taraflı değil.Ölümün coğrafyası yoktur..

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hah böyle barışın,Allah için kucaklaşın birbirinizle,bu ümmetin ne mazlumu biter,ne zalimi maalesef,hep bir denge de gidiyor işte,ümmetin hataları yüzünden ....

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim kimseye kinim olmadı fakat burda yaşamayan ve neler olduğunu bilmeden eleştirdikleri için kırldım kardşim. Asla amacım karışıklık çıkarmak değildir burda herkes kardeştir Türk Kürt ne olursa..Müslümanın milleti akidesidir..