Video Ümmet'in Adamları Nerede..? - Şeyh Halid Er-raşid

DAVA

Yeni Üye
Site Emektarı
Üye

Pür dikkat dinleyelim insaALLAH tevekülle...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

KavlulFasl

Yeni Üye
Üye
İzzetli ve Şerefli Bir Mü'min için Vahye Tabii olmak ve Onu Yüceltmekten/Üstün tutumakdan Başka Çare kalmamıştır...

İzzetli ve Şerefli Bir Mü'min için Allah (Subhanau ve Teala) ve Rasulu (Sallallahu aleyhi ve Sellem) in Öğretisine Teslim olmaktan başka bir Seçenek Kalmamıştır...

İzzetli ve Şerefli Bir Mü'min için Tevhidi Hakim kılmak için Hayatını ortaya koymaktan başka bir Seçenek kalmamıştır..

İzzetli ve Şerefli bir Mü'min için Ailesini ve Çevresini Yakıtı İnsanlar ve Taşlardan olan Cehennem Ateşinden Korumakdan başka bir Seçenek Kalmamıştır...

4:139 - Onlar, müminleri bırakıp kâfirleri dost ediniyorlar. Onların yanında izzet ve şeref mi arıyorlar? Halbuki bütün izzet ve şeref Allah'a aittir.


4:84 - (Ey Muhammed) Allah yolunda savaş! Sen ancak kendi yaptığından sorumlusun. Müminleri de savaşa teşvik et. Umulur ki, Allah kâfirlerin gücünü kırar. Hiç şüphesiz ki Allah kuvvet ve kudretçe çok daha güçlü, ve cezası daha çetindir.

74 - O kimseler ki, iman ettiler, hicret ettiler ve Allah yolunda cihada katıldılar, bir kısımları da onları barındırıp yer, yurt sahibi yaptılar ve yardıma koştular, işte bunlar hakkıyla mümin olanlardır. Bunlara bir mağfiret ve cömertçe bir rızık vardır.
 

güle sevdalı

Yeni Üye
Üye
Cok guzeldi. Ve ummeti muhammedin haykirdigi seyler anlatiliyordu. Artik nerede diye diye tabiri caizse agzimizda tuy bitti ya!
Araplar cebinin ve saltanatinin pesinde. aman krallik gitmesin sultanlik gitmesin. Bu dunya bu kadar zenginlikle dolu peki ya diger dunya? Ahiretini dusunene zaten karsi cikar yapilan tum zulumlere!

Allah bizi affetsin insallah ...
 

Ibnul Islam

Yeni Üye
Üye
Bu shaykh'in videolari Türkçe'ye cevrilseydi çok güzel olurdu... Shaykh gerçekten çok etkili ve çok duygusal bir insan.

Allah shaykh'i hapisten kurtarsin ve daha çok ilmi ile faydalanmamiza izin versin. Amin.
 

Benzer konular

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt