Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üyelerimizin Küçüklük Resimleri

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok kardişim kavga mavga... zaten konsantremizide mahvettiniz... etmiyom kavga... sizde dağılın bakayım... ne bu ya... tiyatromu oynuyo burada... dağılın bakem... :şaplak keserim haaaaa... :keserim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
al işte... bir seyircide burada :şaplak size kavga yok dedeim kardeşim... dağılsanıza ya... :silah2

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bizene durucaz burda tapuladın mı sankim allah allah belki başka kavga cıkar

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bence durmaya devam ederseniz daha başka bir sürü daha kavga çıkacak :mücahit :keserim

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yaşlandın diye sinirini bizden mi çıkaracaksın yaaaa
parayla değil ya sırayla bende gelirim birgün senin yaşına gezerim bastonla kıskanma

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Foto=BJROSUM8

ya ne oluyonuz ya ben bi kayboluyom ortalik savas alani alin bak hep beraberiz hepimiz :melek :melek

:ahim :ahim :ahim nekadarda sekermisiz ya baksaniza :hahahaa :hahahaa :ahaboleoldum :hahahaa

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bak işte oradada deli bana vuruyor
ablaaaaaaa bu deli beni dövmek istiyor koru beniiiiii

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hazal35 ' Alıntı:
Foto=BJROSUM8

ya ne oluyonuz ya ben bi kayboluyom ortalik savas alani alin bak hep beraberiz hepimiz :melek :melek

:ahim :ahim :ahim nekadarda sekermisiz ya baksaniza :hahahaa :hahahaa :ahaboleoldum :hahahaa
hangisi benim ki ? ben secemedim :bilmiyorum

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
(gözleride görmemeye basladı delinin sanırsam )Deli onlardan hiçbirisinin yüzü yamuk yumuk değilki hepiside masaAllah ne güsel bebişler :hıh

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
(:) daha yeni gördüm Allah (c.c.) iyiliğini versinnn..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
nezamandır ortalıklarda gözükmüyorsunki... daha önce görsen şaşardım zaten... hoş geldin yeniden ::