Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Üzerimizde Nazar Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

blablaa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm
ilk olarak doğru yere mi mesaj atıyorum bilmiyorum. İşin özü ben İşin ehli gercek ilim irfan sahibi bi hoca arıyorum umarim yardimci olursunuz.
Kisaca anlatmak gerekirse. Bi dönem korkutuluyordum ruyalarim cikiyordu korkutulmam cogalinca bi kadin hoca bulup ona gittim yaptigi sey doğru veya yanlisti bilemem ama korkutulmam geçti. Son 1 senedir surekli bi nazar yildiz düşüklüğü soz konusu bilen bilmeyen herkes ustumde nazar oldugunu soyluyor panik atagim kaygi bozuklugum bagirsaklarim da yara çıktı is hayatim sosyal hayatim bitti ustumde hep bi agirlik hep bi durgunluk hep bi mutsuzluk soz konusu. Elimden geldigine nas felak ayetel kursi okuyorum. Ankarada yaşıyorum 1 ay once haci bayram turbesine gittim orda bi hoca görünce nazar icin yapilmasi gereken birsey var mi diye sordum bana aninda ustunde musallat var 2 bin tl ye çözeriz dedi bende para konusundan dolayi ve bana birsey sormadan ayak ustu boyle birsey dedigi icin ona inanmadım. Gunumuzde ne bi gerçek hoca ne bi dogru duzgun insan kaldi. Sosyal medya da hep mi medyum bioenerji uzmani dogum haritasına bakan kisiler var.
Ben ilim irfan sahibi Allah rizasi icin bana bakicak ustumde birsey varmi yokmu varsa da napmam lazim diyebilecegim bi hoca arayisinda yim. Boyle guzel bi sitede umut ediyorum ki bulabilirim. Sizin icin normal birsey gelebilir ama benim hayatim karardi, kısmetim kapandı, basarili biriyim fakat calisamiyorum. Aile sosyal hayatim tamamen bitti. Umarim birisi görüp bana yardımci olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Konu dışı yorum,.
Rahmetli anneannem nazar cikartmak icin
Ocağı yakıp
Bir cimcik tuzu kafasinda felak nas okuyarak 7 kere döndürdukten sonra tuzu atese atardı.
Boyle de şamanik bir ailem vardır.

T Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Konu dışı yorum,.
Rahmetli anneannem nazar cikartmak icin
Ocağı yakıp
Bir cimcik tuzu kafasinda felak nas okuyarak 7 kere döndürdukten sonra tuzu atese atardı.
Boyle de şamanik bir ailem vardır.

Aslında bu iş birazda ilim işi tabi mesela benim küçükken elimde siğil vardı ankarada amcamın bir komşusu birşeyler yaptı bi fidan dalı gibi birşey vardı toprapa gömdük 3 hafta içinde elimdeki geçmeyen sayısı 20 i bulan siğil geçti yine 10 15 yıl önce falan annemin bacağında dehşetli bir kanama iltihap vardı geçmiyordu kardeşim ama bir gün bir rüya gördüm çok net bir rüyaydı fatiha suresinin başına elim lam mim koyarak oku denildi bende okudum tabii vallahi annemin o iltihap kanaması durdu geçti misal hadis zincirini tam bilmiyorum ama sanırım sahih bir hadis kitabıjnda okumuştum peygamber saw bir sahabesi diğer bir sahabenin vücuduna bakıp ona iltifat etmesinden sonra o sahabeye nazar değmesinden sonra rasulullah nazarı değdiren sahabesinin başının yıkanmasını söylemiş yıkandığı suyuda nazar değen sahabenin üzerine dökmesini söylemiş sahabe iyileşmişti vs vs kuran sünnette yazan delillere göre gidiyoruz ama bir hüddam bir iş yapıyorsa mesela kalkıp onada karşı gelmemek lazım çünkü ledün ilmi kimdedir Allah cc en doğrsunu bilir tabi benim burda verdiğim sadece bir örnektir belki anneannende bir ilim üzere idi Allah cc en doğrusunu bilir..

T Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ne diye yazicam arama motoruna baktim bulamadım
Nerde olduğunu bilmiyorum ama bu attığım şahıs tevhid ehli rukye yapar işte bunun gibi abilere ulaşabilirsen araştır sitede kardeşlere sor yardımcı olurlar ama internetten herkese güvenme o şahısla iletişime geç derdini anlat kardeş belki yardım olur

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aslında bu iş birazda ilim işi tabi mesela benim küçükken elimde siğil vardı ankarada amcamın bir komşusu birşeyler yaptı bi fidan dalı gibi birşey vardı toprapa gömdük 3 hafta içinde elimdeki geçmeyen sayısı 20 i bulan siğil geçti yine 10 15 yıl önce falan annemin bacağında dehşetli bir kanama iltihap vardı geçmiyordu kardeşim ama bir gün bir rüya gördüm çok net bir rüyaydı fatiha suresinin başına elim lam mim koyarak oku denildi bende okudum tabii vallahi annemin o iltihap kanaması durdu geçti misal hadis zincirini tam bilmiyorum ama sanırım sahih bir hadis kitabıjnda okumuştum peygamber saw bir sahabesi diğer bir sahabenin vücuduna bakıp ona iltifat etmesinden sonra o sahabeye nazar değmesinden sonra rasulullah nazarı değdiren sahabesinin başının yıkanmasını söylemiş yıkandığı suyuda nazar değen sahabenin üzerine dökmesini söylemiş sahabe iyileşmişti vs vs kuran sünnette yazan delillere göre gidiyoruz ama bir hüddam bir iş yapıyorsa mesela kalkıp onada karşı gelmemek lazım çünkü ledün ilmi kimdedir Allah cc en doğrsunu bilir tabi benim burda verdiğim sadece bir örnektir belki anneannende bir ilim üzere idi Allah cc en doğrusunu bilir..

Meşru olmayan bir usulle şeytan /ifrit tarafından kendisine hizmetli /huddam olması amacıyla (kâfir cinlerle iş birliği içerisinde olması kastıyla kendisine verilen yardımcı cin(ler) küfür ve şirk yollarla hastayı hipnotize ederek halkı ve kendini saptıran kişi: Huddam

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Nerde olduğunu bilmiyorum ama bu attığım şahıs tevhid ehli rukye yapar işte bunun gibi abilere ulaşabilirsen araştır sitede kardeşlere sor yardımcı olurlar ama internetten herkese güvenme o şahısla iletişime geç derdini anlat kardeş belki yardım olur
Tevhid ehli rukyeci diyorsun ilmi ledunden bahsediyorsun. Bir kendin netleş önce. Üstteki mesajı ve konuları oku devam ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt