Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yanlışlıkla Kısaltılan Sakalı Hızlı Uzatmak İçin Bir Yol Var mı?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:D sıkıntı olmaması için akhi. orda sünnet sakal bırakan çok nasıl keseceklerini iyi biliyorlar.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ahiler.Berber sakalımın çene kısmında daha çok uzayan kısmını alırken tamamını aldı.Sakallarım baya bir kısaldı.Bu sakalı uzatmak için çok uğraşmıştım.Sakalı hızlıca uzatmak için bir yol bilen var mı?
Zaman herseyin ilacidir abi. bir bakmissin 3-4 hafta sonra boyle olmussun
download(1)-1.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hormon takviyesi al , bitkisel özlü daha hızl ıuzatmakla kalmaz sıklaşırda ,, tribuluslar var ama biraz tuzlu gelebilir , küçük kutularına bakın . 80-90 tl ye de antiestorojen mi ne var, o da aynı mantıkta çalışır biri erkeklik hormonu basar diğeri kadınlık hormonunu azaltır .

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Berberede saç traşı olmak üzere koltuğu oturduğumda üzerimdeki rambo bıçağını çıkarıp tezgaha koyuyorum ve "sadece saçı kısalt, sakalımdan uzak dur" diyorum. Berber için stresli bir saç kesimi olsa da sakalıma bir zarar gelmiyor. ))

Berber olursan ustura yerine rambo bıçağını da kullanabilirsin bak :komik: tırsar vazgeçer belki.

Üst Ana Sayfa Alt