Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yanlışlıkla Kısaltılan Sakalı Hızlı Uzatmak İçin Bir Yol Var mı?

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ahiler.Berber sakalımın çene kısmında daha çok uzayan kısmını alırken tamamını aldı.Sakallarım baya bir kısaldı.Bu sakalı uzatmak için çok uğraşmıştım.Sakalı hızlıca uzatmak için bir yol bilen var mı?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bildiğim kadarıyla sadece uçlarını alırsan hızlı uzar ama emin değilim.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Valla akhim o senin sakalının uzama katsayısına bağlı :D şaka bir yana kişiden kişiye göre değişiyor. Benim gibi çok kıllı esmer bir insansan çabuk uzayabiliyor. Birde cildinin özellikler önemli kuru olması dezavantaj, temizli bakımlı olsun. Ne bileyim esans kullanabilirsin, yağı kılları hem besler hem mis gibi kokar. Hormon seviyen, stres durumun bile önemli.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
badem yağı sür kardeşin dediği gibi birde sarımsak bol bol yıka birde saçları çok yıkayınca uzuyordu belki sakalda uzar :)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Muvahhid Mucahid :p

images(1)-1.jpg

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
jilet vuranın sakalı daha gür çıkar

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Asla jilet vurdurmam ahiler.Makinayla çene kısmındaki uzun olan sakalları kısaltırken hepsini kısalttı.Çok güzel sakalım vardı.Çok üzüldüm ahiler :(((

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
para almasaydı bari :(

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Asla jilet vurdurmam ahiler.Makinayla çene kısmındaki uzun olan sakalları kısaltırken hepsini kısalttı.Çok güzel sakalım vardı.Çok üzüldüm ahiler :(((

akhim ömer müslim akhi bana diyordu, jilet vurursan daha gür çikar diye.. çünki ben hiç jilet vurmadim,bunu ogrenmek için sormustum, yanlis anlasilma olmasin;)

Üst Ana Sayfa Alt