Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yaralı Hüda Par Üyesi Şehid (inşaallah)oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Resim_1413965599.jpg

ŞEHİD(İNŞ) FETHİ YALÇIN

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
(senin deyiminle)Demokrat ve tağuti sistemin parçası olan parti,şuan doğuda islamın bayraktarlığını yapıp mücadele ediyor ve hergün katlediliyor.Acaba kendine tevhidi diyenler nerede?de buyrun gelin öne verin,peşinizden gelelim...
bende,mücadele ve zorluklarda ortada olmayanları kınıyorum..Bende demokrasi özerine burada yazabilirim,yazmak kolay,tağut tağut diye konuşmak kolay,zor olan ise tağutlara karşı(şuan pkk)mücadele etmek ve onlara karşı direnmektir.
Tağut-sistem-demokrasi ..dersi vermek ile,meydanlarda onlara karşı direnmek arasında fark var.
Akıncı han,sana bu forumun önünde söz veriyorum,yarın diyarbakıra gel ve seni bu demokrat ve sistemin parçası olan dediklerinin yanına götüreceğim,onlar ne yaıyor ve yaşıyorsa iki gün sende aynısını yap,sonrada gel izlenimini burada yaz..telefonumu islamever ahiye (gelirsen)vereceğim..oradanda bu kardeşimizin cenazesine gideceğiz,gel bakalım kimmiş demokrat...öyle edebiyat yapmakla,uzaktan bunu demekle ,gerçekler arasında fark nedir,öğren ve paylaş...
Bende hüdapara üyeyim,hüdapar,mustazaf vb isimler umurumda değil,ben içeriğine bakıyorum,yaşantıya bakıyorum ve burada gördüğüm ve şahid olduğum ihlas ve mücadeleye bakıyorum..partiden anlamam,parti ismi umurumda bile değil,beni asıl ilgilendiren o partiye mensub olan kardeşlerimin şahidi olduğum mücadele ve direnişleridir...
sistemn bir parçası ve demokrat olsaydık,şuan kardeşlerimiz vurulmaz,kafrlerle kolkola olup keyif çatardık.Ama önemli değil dediklerin,ALLAHcc biliyorya gerisi gam değil,sen bunlar şehid değildir demeye devam et,biz gaybı bilmeyiz,zahiren inşaALLAH onlar şehidtir diyoruz,zaten Allah cc biliyor,biz desekte demesekte onlar ne ise onu göreceklerdir.
şehid turan yavaşla,yıllarca medresei yusufta beraber kaldık,onun kim ve nasıl olduğun senden daha iyi bilirim,Allah cc biliyorya,pkknın kurşunu beni yaralamıyor,ama halen senin gibi kardeşlerin onlar demokrat vb şeyler söylemesi beni yaralıyor,ama kızmıyorum ve kırılmayacağım sana..kardeşimsn der,es geçerim,yürek buruk olsada sana düşman olmam,vursanda sana taş atmam...benim mücadelem bu kafir din düşmanlarıyladır,sen taş koysanda,onun özerinden atlayıp gideceğiz ve elbette mahşerde karşılaşacağız...
turanımla şehadetinden iki gün önce muhabbet ederken..*Bu hayattan bıktım,şehid olup kendimze kurtulaydık diyordu...o gtti,bir hüdaparlı olarak değil,bir müslüman mücahid olarak gitti...köyderde kafirlerin kardeşlerine pusu attığını ve onları sıkıştırdığını duyunca koşarak gitti ve haince şehid edildi..bunu gelde bize sor...
ama boş ver..sen onlar demokrat,tağut sistemin bir parçası demeye devam et...

seelam ve dua ile..kırıcı olmuşsam hakkını helal et..ama içim kardeşlerimin şehadet sonrası hali gözlerimin önündeyken biraz duygusalım,ne yapayım bende öyleyim...
Hakkım helal olsun ... ne demek...duygusal olmanı anlıyorum ama bu ne yazık ki gercekleri örtemez akhi.
bana sana göre diye bir tabir yok ... Kuran ve Sünnete göre Particilik faaliyetlerinin hükmü açıktır. Bu burda ilim ehli tarafından da dile getiriliyor.

M Çevrimdışı

Mutedil Olun

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şu klavyenin başında o demokrat, bu partici, o müşrik bu tağut diyen kardeşler var ya... gerçekten bunlar aşırı derecede sinir bozucular. eğer bu hükmü de okuduğu latince bir akide risalesinden aldığı ilimle daha doğrusu ilim sandığı şeyle veriyorsa tam anlamıyla şeytana maskara olmuş demektir. sen kimsin, insanların akideleri hakkında görüş beyan etmek kim. hani göster bana bir tane ümmeti kucaklayan bir İslam devleti de bu tüm partici tağutlar(!) tevbe edip onun çatısı altında toplansın. hala görmüyor musunuz müslümanların halini. dünyanın doğusu batısı her yeri müslümana dar geliyorken bir de sizin bu kıt İslam anlayışınız müslümanlara yük oluyor.
yoksa siz kıyametin kopmamasını kendiniz ve birkaç tevhidi(!) arkadaşınızın imanınıa mı bağlıyorsunuz?
madem bu kadar insan dalalette, çözümü nedir bunun? insanları neye davet ediyorsunuz? nerde tüm ümmeti kucaklayan, hem siyasi hem sosyal alanda etkisi olan cemaatleriniz. şimdiye kadar nasıl icraatlar yaptınız? her gün 15 saat okuma mı yapıyorsunuz? yoksa israille mi savaşıyorsunuz? nesiniz, kimsiniz siz de insanların imanlarıyla bu kadar yakından ilgileniyorsunuz. sanana kardeşim adam müslümanım diyorsa sanane onun imanından. bırak da Allah Azze ve Celle karar versin buna. yöntemini metodunu yanlış bulabilirin, fakat iman ve akide hakkında sana yorum yapma selahiyetini kim verdi? ilah oldun da kalplere mi hükmediyorsun? yoksa adamın ağzından ben kafirim sözü mü duydun? adam hasta yatağında şehadet parmağını kaldırarak fotoğraf çekmiş, onun bile imanından şüphe eden var, yazıklar olsun size, siz asla bir cemaat olamazsınız. sürekli etrafınızdakilerden şüphe edersiniz.

söylecek çok daha şey var fakat şeytanın beni de sizin gibi itidalden çıkarmasından korkuyorum. Bu sözlerim ile bir kişiyi değil genel görüntüyü kastediyorum. ve bu forumda bu zihniyetten insanlar gördükçe tiksiniyorum, hala kafirlerin böl parçala yut taktiğini idrak edememiş, akılla muhakemeden çok, gençliğin verdiği heyecanla duygusal hareket eden insanlar var. müslümanlar basiretli olmak zorunda.

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
@Mutedil Olun
foruma saygıdan dolayı sana cevap hakkım doğduysa da cevap vermiyeceğim. Yazdıklarının reddiyeleri ve cevapları şurda bulunduğun sitede mevcut. Bende bazı şeyleri yazmamak için kendimi zor tutuyorum....

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şu klavyenin başında o demokrat, bu partici, o müşrik bu tağut diyen kardeşler var ya... gerçekten bunlar aşırı derecede sinir bozucular. eğer bu hükmü de okuduğu latince bir akide risalesinden aldığı ilimle daha doğrusu ilim sandığı şeyle veriyorsa tam anlamıyla şeytana maskara olmuş demektir. sen kimsin, insanların akideleri hakkında görüş beyan etmek kim. hani göster bana bir tane ümmeti kucaklayan bir İslam devleti de bu tüm partici tağutlar(!) tevbe edip onun çatısı altında toplansın. hala görmüyor musunuz müslümanların halini. dünyanın doğusu batısı her yeri müslümana dar geliyorken bir de sizin bu kıt İslam anlayışınız müslümanlara yük oluyor.
yoksa siz kıyametin kopmamasını kendiniz ve birkaç tevhidi(!) arkadaşınızın imanınıa mı bağlıyorsunuz?
madem bu kadar insan dalalette, çözümü nedir bunun? insanları neye davet ediyorsunuz? nerde tüm ümmeti kucaklayan, hem siyasi hem sosyal alanda etkisi olan cemaatleriniz. şimdiye kadar nasıl icraatlar yaptınız? her gün 15 saat okuma mı yapıyorsunuz? yoksa israille mi savaşıyorsunuz? nesiniz, kimsiniz siz de insanların imanlarıyla bu kadar yakından ilgileniyorsunuz. sanana kardeşim adam müslümanım diyorsa sanane onun imanından. bırak da Allah Azze ve Celle karar versin buna. yöntemini metodunu yanlış bulabilirin, fakat iman ve akide hakkında sana yorum yapma selahiyetini kim verdi? ilah oldun da kalplere mi hükmediyorsun? yoksa adamın ağzından ben kafirim sözü mü duydun? adam hasta yatağında şehadet parmağını kaldırarak fotoğraf çekmiş, onun bile imanından şüphe eden var, yazıklar olsun size, siz asla bir cemaat olamazsınız. sürekli etrafınızdakilerden şüphe edersiniz.

söylecek çok daha şey var fakat şeytanın beni de sizin gibi itidalden çıkarmasından korkuyorum. Bu sözlerim ile bir kişiyi değil genel görüntüyü kastediyorum. ve bu forumda bu zihniyetten insanlar gördükçe tiksiniyorum, hala kafirlerin böl parçala yut taktiğini idrak edememiş, akılla muhakemeden çok, gençliğin verdiği heyecanla duygusal hareket eden insanlar var. müslümanlar basiretli olmak zorunda.

kimseyle bu şekilde konuşma hakkına sahip değilsin.Kimin ne olduğunuda bilemezsin."Sen kimsin" ifadesini kullanıp burada ahkam kesme.Mürcie fikirlerini de kendine sakla.Önce kendine bak.Nick'inde bile bize emir ve talimat veriyormuşsun gibi bir hava var.Daha da yazardım da neyse.Hattab amedi abimin acısı büyük onun incinmesini istemiyorum.Sana yazacağım şeyleri üstüne alınmasın diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt