Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

by_engin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm Allah'ın selamı üzerinize olsun inşallah Allah, nasip ederse sizlerle burada konuşabilmek muhabbet edebilmek istiyorum güzel birsiteyi ilahi peşinde koşuştururken buldum Allah diğer, benim gibi düşünen din kardeşlerimizide burada birleştirsin. umarım ki burada güzel dostluklar var. Şimdiden hepinize selamun aleyküm. Allaha emanet olun.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
hoş gelmiş sefa getirmişsiniz by_engin kardeşimiz hayırların vesile olması dileğiyle hayırlı akşamlar..........

Ç Çevrimdışı

çerkez

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende bu siteye geleli 1 ay felan oldu yeni sayılır bemde bir şeyler yazıyım dedim sizin bu güzel sohbetlerinizi okumak isterdim ama okul zili çaldı Allah a emanet olun

E Çevrimdışı

Elifsu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hepinize gönülden selam olsun İnşallah bundan sonra görüşürüz

E Çevrimdışı

Edibe_Serra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamün aleyküm arkadslar :smiley:
bende aranızda yeniyim allah üyeliğimi daim kılsın insallah, insallah güzel seylere vesile olurum..
selametle

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
EDİBEserra ' Alıntı:
esselamün aleyküm arkadslar :smiley:
bende aranızda yeniyim allah üyeliğimi daim kılsın insallah, insallah güzel seylere vesile olurum..
selametle

Aleykum esselam kardeşim.

duana içtenlikle amin diyorum insallah aramızda daim bir yerin olur. Seninde paylaşımlarınla bizlerde faydalanırız insallah.

Selametle

Hoşgeldin

G Çevrimdışı

Gülo

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cümleten Selamün Aleyküm,
bugüne üye olmak nasipmis insallah nasibimde hem yararli olmak hemde yararlardan nasiplenmek vardir :smiley:
Selametle...

A Çevrimdışı

allah is enough for me!!!

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:smiley:Selamün Aleyküm, tüm islam dostları, ben de sitenin yeni üyelerindenim gerçi yaşım biraz küçük ama sorun olacağını sanmıyorum, :cheesy:herkesin ramazan ayı mübarek olsun, Selam ve Dua ile... :smiley

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam kardeş hoşgeldiniz,inşAllah cündeb r.a gibi küçük yaşda islamın önde gidenlerden olursunuz..

D Çevrimdışı

denislici

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bizden de bi selam olsun... hayırlara vesile olması dileğiyle forumunuz hayırlı olsun..

N Çevrimdışı

Nasirat-us-Sunne

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum we Rahmetullahi we Berakatuhu Kardeşlerim
Yeni Geldiim!!
:rolleyes:

Rabbim çalışmalarınızo Bereketlendirsin ! Amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt