Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Youtubeda Tekfir Listesi Kabarmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

ebu muvahhid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Arkadaslar hic yorulmayin bu adam bana tanidik geliyor burdada var bundan kendinden baska herkesi tekfit ediyor nasil bi menheci varsa tam okuz bunlar

Brn bunlarda tevhid degil okkuzluk gordum tabiri cahizse

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
adam tekfirde level atlamış. :)

valla bi kafir varsa oda bu adamdır. imam buhari ve ehli hadis kafirse sen hadisleri ne yapıyorsun.

●✦ 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM TEKFİR EDİYORUM KAFİR DİYORUM

●✦ VİDEO BAŞLIKLARINI OKUYUN FAZLA SIĞMADIĞI İÇİN BU KADAR KISA BAŞLIK ATABİLDİM TEKFİR EDEREK BAŞLIK VARSA BİLİNİZKİ O VİDEONUN İÇİNDE KÜFÜRLER ŞİRKLER İFTİRALAR TUĞYANLIKLAR YALANLAR NİFAK SAPTIRMALAR VARDIR BU VİDEOLAR SİZİN İÇİNDİR BUNLARI MUAYYEN UMUM TEKFİR EDİNKİ KAFİR DEYİNKİ TEVHİDİ ANLAMIŞ OLASINIZ BU SAYFADAKİ REDDİYELER KÜFRÜ ŞİRKİ İFŞA ETMELER DÜNYADAKİ HİÇBİR SAYFADA BULAMAZSINIZ

●✦ 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİMLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAMLARA KAFİR DİYORUM

●✦ 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİDLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA KAFİR DİYORUM

●✦ 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİRLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMALARA KAFİR DİYORUM

●✦ 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİSLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FUKEHALARA KAFİR DİYORUM

●✦ 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİDLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 1-EBU HANİFE KAFİRDİR HANİFİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 2-MALİKİ KAFİRDİR MALİKİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 3-AHMED BİN HANBEL KAFİRDİR HANBELİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 4-ŞAFİ KAFİRDİR ŞAFİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ KUTUBU TİS-A DEDİĞİNİZ 9 HADİS KİTABI YAZARLARI OLAN

●✦ 1-BUHARİ KAFİRDİR

●✦ 2-MÜSLİM KAFİRDİR

●✦ 3-TİRMİZİ KAFİRDİR

●✦ 4-EBU DAVUT KAFİRDİR

●✦ 5-NESAİ KAFİRDİR

●✦ 6-İBNİ MACE KAFİRDİR

●✦ 7-MUVATTA İMAM MALİK KAFİRDİR

●✦ 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL KAFİRDİR

●✦ 9-DARİMİ KAFİRDİR

●✦ NECDİLERİN HEPSİ KAFİRDİR VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİYİZ BİZ SELEFİYİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE KAFİRDİR

●✦ 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB KAFİRDİR

●✦ 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE KAFİRDİR

●✦ 3-İBNİ TEYMİYYE KAFİRDİR

●✦ 4-TALEBESİ İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE KAFİRDİR

●✦ 5-TALEBESİ ZEHEBİ KAFİRDİR

●✦ 6-TALEBESİ İBNİ KESİR KAFİRDİR

●✦ 1333 SENE İÇİNDEKİ HEM DEVLETLER HEM YÖNETENLER HEM HALKLAR KAFİRDİR

●✦ 1-EMEVİ DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 2-ABBASI DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 3-FATİMİ DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 4-MEMLUKLULAR DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 5-SELÇUKLU DEVLETİ VE YÖNETENLERİ VE HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 6-OSMANLI DEVLETİ VE YÖNETENLERİ PADİŞAHLARI HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 7-SON YÜZYILDAKİ 215 YAKIN HAÇLI LAİK KEMALİST CUMHURİYET KAPİTALİST EMPERYALİST SİYONİST ATEİST FAŞİST DEMOKRAT DEVLETLERİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR ŞUAN HİCRİ 1436 MİLADİ 2015 DE DÜNYADAKİ BİRTANE DAHİ İSLAM HİLAFET ŞERİAT DEVLETİ YOKTUR HEPSİ KAFİRDİR

●✦ BUNLARA KAFİR DEMEYENLEREDE BUNLARIN KÜFRÜNDE ŞÜPHE EDENLEREDE BUNLARA MÜSLÜMAN DEYİP BUNLARI TEKFİR ETMEDE DURAKLAYANLARADA KAFİR DİYORUM

●✦ en bÜyÜk hÜccet beyyİne delİl nasda

●✦ 1-kurani kerİmdir

●✦ 2-sahih hadİslerdir

●✦ 1 v 2 kur-ani v resulumuz muhammed sallallahu aleyhİ v sellemİn sahİh hadİslerİnİ red İnkar eden kafİrdİr

●✦ 3-İcmaİ Ümmeti

●✦ 4-kiyasi fukahayi

●✦ red İnkar eden tam bİr muvahhİd mÜslÜmandir İslamda kur-anda İcma kiyas dİye bİr kavram yoktur zaten buna İnandiĞiniz İÇİn kafİrsİnİz 1333 senedİr herkesde kafİr oldu İcmayi kiyasi kabul etmek kur-ani kerİme allaha ve allah resulune hayir demektİr kur-ani kerİmI zayif gÖrmektİr eksİk gÖrmektİr ve bÜyÜk kÜfÜrlerdendİr İhtİlaf tevil İÇtİhad dedİklerİ Şeyler hep bu sİrk kÜfÜr kavrami olan İcmdan kiyasdan meydana geldİ İhtİlaflidir dİye dİye İÇtİhadi konudur dİye dİye tevil var diye bu konuda fetva var dİye dİye kafİr oldular İkameİ hÜcce ihtilaf İÇtİhad tevİl denİlen bu pİs encas batil kavramlar yÜzÜnden herkes dinden cikti islamdan uzaklasti o hale geldİkİ bu kÜfÜr Şİrk toplum cehaletİ mazeret gÖrdÜ ve hepsi cehennemlik kafİr oldular

●✦ 21 asir ahİr zaman fİtne fesad Şİrk kÜfÜr zamanidir dÜnyada kÖr cehalet kÖr taklİt kÖr taassubculuk yayginlaŞmiŞtir akİdesİnİ bİlmedİĞİnİz İmtİhan etmedİĞİnİz hİÇ kİmseye mÜslÜman Şehid mÜcahİd İsmİ vermeyİn verİrsenİz kafİr olursunuz

●✦ kafİr elkaide nusra taliban irak Şam irca devletİnİn halİfesİ baĞdadİ adnanİ usame binladin molla Ömer zevahiri kafİrdİr bunlari tekfİr etmeyenlerde kafİrdİr

İslamicdaddy Çevrimdışı

İslamicdaddy

Hayırlısı
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah :D Başlara da özellikle selef hocaları eklemiş.. Ebu Said Hoca, Ebu Enes falan. Acaba bu adam aynaya bakınca kendini de tekfir ediyor mu?

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah :D Başlara da özellikle selef hocaları eklemiş.. Ebu Said Hoca, Ebu Enes falan. Acaba bu adam aynaya bakınca kendini de tekfir ediyor mu?

adam imam buhari de dahil 1333 sene boyunca herkesi tekfir ediyor. imamları devletleri ve halklarını. bu adam eskiden bu kadar aşırı değildi.

M Çevrimdışı

muhammed ikbal sivasi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
adam tekfirde level atlamış. :)

valla bi kafir varsa oda bu adamdır. imam buhari ve ehli hadis kafirse sen hadisleri ne yapıyorsun.

●✦ 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM TEKFİR EDİYORUM KAFİR DİYORUM

●✦ VİDEO BAŞLIKLARINI OKUYUN FAZLA SIĞMADIĞI İÇİN BU KADAR KISA BAŞLIK ATABİLDİM TEKFİR EDEREK BAŞLIK VARSA BİLİNİZKİ O VİDEONUN İÇİNDE KÜFÜRLER ŞİRKLER İFTİRALAR TUĞYANLIKLAR YALANLAR NİFAK SAPTIRMALAR VARDIR BU VİDEOLAR SİZİN İÇİNDİR BUNLARI MUAYYEN UMUM TEKFİR EDİNKİ KAFİR DEYİNKİ TEVHİDİ ANLAMIŞ OLASINIZ BU SAYFADAKİ REDDİYELER KÜFRÜ ŞİRKİ İFŞA ETMELER DÜNYADAKİ HİÇBİR SAYFADA BULAMAZSINIZ

●✦ 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİMLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAMLARA KAFİR DİYORUM

●✦ 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİDLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA KAFİR DİYORUM

●✦ 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİRLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMALARA KAFİR DİYORUM

●✦ 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİSLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FUKEHALARA KAFİR DİYORUM

●✦ 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİDLERE KAFİR DİYORUM

●✦ 1-EBU HANİFE KAFİRDİR HANİFİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 2-MALİKİ KAFİRDİR MALİKİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 3-AHMED BİN HANBEL KAFİRDİR HANBELİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ 4-ŞAFİ KAFİRDİR ŞAFİ MEZHEBİNİ TAKLİD EDENLER KAFİRDİR

●✦ KUTUBU TİS-A DEDİĞİNİZ 9 HADİS KİTABI YAZARLARI OLAN

●✦ 1-BUHARİ KAFİRDİR

●✦ 2-MÜSLİM KAFİRDİR

●✦ 3-TİRMİZİ KAFİRDİR

●✦ 4-EBU DAVUT KAFİRDİR

●✦ 5-NESAİ KAFİRDİR

●✦ 6-İBNİ MACE KAFİRDİR

●✦ 7-MUVATTA İMAM MALİK KAFİRDİR

●✦ 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL KAFİRDİR

●✦ 9-DARİMİ KAFİRDİR

●✦ NECDİLERİN HEPSİ KAFİRDİR VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİYİZ BİZ SELEFİYİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE KAFİRDİR

●✦ 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB KAFİRDİR

●✦ 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE KAFİRDİR

●✦ 3-İBNİ TEYMİYYE KAFİRDİR

●✦ 4-TALEBESİ İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE KAFİRDİR

●✦ 5-TALEBESİ ZEHEBİ KAFİRDİR

●✦ 6-TALEBESİ İBNİ KESİR KAFİRDİR

●✦ 1333 SENE İÇİNDEKİ HEM DEVLETLER HEM YÖNETENLER HEM HALKLAR KAFİRDİR

●✦ 1-EMEVİ DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 2-ABBASI DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 3-FATİMİ DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 4-MEMLUKLULAR DEVLETİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 5-SELÇUKLU DEVLETİ VE YÖNETENLERİ VE HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 6-OSMANLI DEVLETİ VE YÖNETENLERİ PADİŞAHLARI HALKLARI KAFİRDİR

●✦ 7-SON YÜZYILDAKİ 215 YAKIN HAÇLI LAİK KEMALİST CUMHURİYET KAPİTALİST EMPERYALİST SİYONİST ATEİST FAŞİST DEMOKRAT DEVLETLERİ VE YÖNETENLERİ HALKLARI KAFİRDİR ŞUAN HİCRİ 1436 MİLADİ 2015 DE DÜNYADAKİ BİRTANE DAHİ İSLAM HİLAFET ŞERİAT DEVLETİ YOKTUR HEPSİ KAFİRDİR

●✦ BUNLARA KAFİR DEMEYENLEREDE BUNLARIN KÜFRÜNDE ŞÜPHE EDENLEREDE BUNLARA MÜSLÜMAN DEYİP BUNLARI TEKFİR ETMEDE DURAKLAYANLARADA KAFİR DİYORUM

●✦ en bÜyÜk hÜccet beyyİne delİl nasda

●✦ 1-kurani kerİmdir

●✦ 2-sahih hadİslerdir

●✦ 1 v 2 kur-ani v resulumuz muhammed sallallahu aleyhİ v sellemİn sahİh hadİslerİnİ red İnkar eden kafİrdİr

●✦ 3-İcmaİ Ümmeti

●✦ 4-kiyasi fukahayi

●✦ red İnkar eden tam bİr muvahhİd mÜslÜmandir İslamda kur-anda İcma kiyas dİye bİr kavram yoktur zaten buna İnandiĞiniz İÇİn kafİrsİnİz 1333 senedİr herkesde kafİr oldu İcmayi kiyasi kabul etmek kur-ani kerİme allaha ve allah resulune hayir demektİr kur-ani kerİmI zayif gÖrmektİr eksİk gÖrmektİr ve bÜyÜk kÜfÜrlerdendİr İhtİlaf tevil İÇtİhad dedİklerİ Şeyler hep bu sİrk kÜfÜr kavrami olan İcmdan kiyasdan meydana geldİ İhtİlaflidir dİye dİye İÇtİhadi konudur dİye dİye tevil var diye bu konuda fetva var dİye dİye kafİr oldular İkameİ hÜcce ihtilaf İÇtİhad tevİl denİlen bu pİs encas batil kavramlar yÜzÜnden herkes dinden cikti islamdan uzaklasti o hale geldİkİ bu kÜfÜr Şİrk toplum cehaletİ mazeret gÖrdÜ ve hepsi cehennemlik kafİr oldular

●✦ 21 asir ahİr zaman fİtne fesad Şİrk kÜfÜr zamanidir dÜnyada kÖr cehalet kÖr taklİt kÖr taassubculuk yayginlaŞmiŞtir akİdesİnİ bİlmedİĞİnİz İmtİhan etmedİĞİnİz hİÇ kİmseye mÜslÜman Şehid mÜcahİd İsmİ vermeyİn verİrsenİz kafİr olursunuz

●✦ kafİr elkaide nusra taliban irak Şam irca devletİnİn halİfesİ baĞdadİ adnanİ usame binladin molla Ömer zevahiri kafİrdİr bunlari tekfİr etmeyenlerde kafİrdİr

:acpsnr: E bu zihniyete gore kafir olmamak icin ne yapmak lazim :D:Dbizdemi herkese kafir diyecegiz:p

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
sorulunca kendisini sunnilige nispet ediyorsa, tekfir ettiklerinden anlasiliyorki itikadi sunnilik değil, amacı sünniler arasında fitne çıkarmak. Gerçi daveti bir işe yaramaz, 4 hak mezhebi tekfir edeni kendisini Ehli Sünnet'e nispet eden hiç birisi kabullenmez, bu yaziyla kendisini deşifre etmis.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM TEKFİR EDİYORUM KAFİR DİYORUM

Amma güldüm yaw

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adam muaviye ra ve aişe validemizi de tekfir ediyor. orucu terkedenide tekfir ediyor. iman eksilir diyeni de tekfir ediyor. bu adam gerçekten de haktan ayrılmış bir kafirdir. ben böyle iman ediyorum.

müslümana kafir diyen kafir olur. bu nassla sabittir.

işin garibi bu adam hadis kitaplarını ne yapıyor. resulun sav sözlerini bize nakleden kimseleri tekfir eden biri hadisleri aktaranlara nasıl güveniyor.

E Çevrimdışı

ervensel

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu başlığı hak yayınları tekfir listesi diye yazanlar, hak yayınlarına iftira atmaktadırlar. Site yöneticisi başlığı düzeltmeli, ya da kaldırmalı.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu başlığı hak yayınları tekfir listesi diye yazanlar, hak yayınlarına iftira atmaktadırlar. Site yöneticisi başlığı düzeltmeli, ya da kaldırmalı.
bu şahıs hak yayınlarını da tekfir ediyor zaten... bence bunu dikkate aldıkça daha çok azıp tekfir listesini çoğaltıyor, reklamını yapmaya değmez

TEVHID CIHAD SEHADET Çevrimdışı

TEVHID CIHAD SEHADET

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu adam muaviye ra ve aişe validemizi de tekfir ediyor. orucu terkedenide tekfir ediyor. iman eksilir diyeni de tekfir ediyor. bu adam gerçekten de haktan ayrılmış bir kafirdir. ben böyle iman ediyorum.

müslümana kafir diyen kafir olur. bu nassla sabittir.

işin garibi bu adam hadis kitaplarını ne yapıyor. resulun sav sözlerini bize nakleden kimseleri tekfir eden biri hadisleri aktaranlara nasıl güveniyor.

ahadun ahad kin ve nefret ediyorsun bari iftira atma düşmanlıktan dolayı adaletten ayrılma gösterebilirmisin nerede aişe validemiz muaviye r.a tekfir edilmiş

www.youtube.com/watch?v=_BCzHyIqWJk

www.youtube.com/watch?v=u_m9vDBZxbo

B Çevrimdışı

Batu Sönmez

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu tekfirci kişinin videolarını inceleyin, ilk önce diyorki 1200 yıldır müslüman yok bir kaç hafta sonra 133 yıl ekleyip 1333 yıldır müslüman yok diyor :) baya komik

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahadun ahad kin ve nefret ediyorsun bari iftira atma düşmanlıktan dolayı adaletten ayrılma gösterebilirmisin nerede aişe validemiz muaviye r.a tekfir edilmiş

www.youtube.com/watch?v=_BCzHyIqWJk

www.youtube.com/watch?v=u_m9vDBZxbo

ben bu adamın bizzat ali ra'ya biat etmeyenler kafirdir diye yazı yazdıgını gördüm. bunu söyleyen biri sahabeden birsürü insanı da tekfir ediyordur. aynı zamanda muaviye put sattığı halde müslüman olamaz diye yazdığını da gördüm. zaten bu adamın bi özelliği de bu. misal vermek gerekirse muhammed ibn abdulvahhab kafirdir diyor. hemen altına da muhammed ibn abdulvahhab radıyallahu anh diyor. adam kendi yazısının içinde bile tutarsız.

hatta nick değiştirip sitelere de giriyormuş. eğer o sensen böyle münafık gibi gezinme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt