Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yüreğinizi En Çok Yakan Şehid Kimdir ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Herkesin kalbini yakan bir sevgili vardır acaba sizin ki hangisi ?

Bizim kini en çok yakan ...MolCom X, Ebu Velid ve Hattab ( Allah cc onlardan razı olsun)

Not: Son döneme ait şehidlerden söyledim..

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
:creyy :creyy ŞEYHİMİ UNUTMUŞUM YA, ŞEYH AHMET YASİN'İNİ ,YAŞAYIŞI VEDE ŞEHADETİ ÇOK YAKMIŞTIR YÜREĞİMİ.....HAYATINDA BİZLERE ÇOK İBRETLİK ŞEYLER VAR...ALLLAH ŞEHADETLERİNİ KABUL ETSİN..AMİN...

E Çevrimdışı

esat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ensarullah ' Alıntı:
zerkavi birde bilal bide şehadetin kendisi içimi yakıyor

vayy.. şehadetin kendisi ha... :güldüm

Vallahi yürek yakmaksa Şehid Hattab...

Ama iyice hayatını araştırdım belki de ondandır. Hepsinin hayatını tek tek bilseydim herhalde bir ayrım yapmazdı kalbim, Allahua'lem, Allah

sevdiklerini sevdirsin...amin

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a elbette hz hamza (r.a) bu yakının şehidide ebu musab ez zerkavi alluhu ekber dövülerek şehid edildi sapıkşiiler tarafından :vavaaaa :vavaaaa :crycry :crycry

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
İbnul Hattab .......;İslamın son dönemlerde yetiştirdiği en iyi savaşçı.Cihada ve şehadete yeni bir soluk yeni bir anlam getiren mücahid.Kimin yüreğini yakmadı ki şehadeti...

Y Çevrimdışı

Yesevi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Malcolm X çok severim, bunun dışında Canımhan ve Osman Batur Doğu Türkistan şehidleridir. Kızıllar tarafından şehid edilmiştir.

F Çevrimdışı

fecrislam

Üye
İslam-TR Üyesi
Benim yüreğimi en çok yakan şehit ABDULLAH BASAYEVDİR.
RABBİM şehadetini kabul etsin

hifa Çevrimdışı

hifa

Üye
İslam-TR Üyesi
Şu son zamanlarda Mustafa çamran...Rabbim ondan ve bütün Şehidlerimizden razi olsun ...

camran.jpg

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yakinen tanıdığım; Metin Yüksel, de'me den edemeyeceğim.çok yakmıştı içimi..
Yattığı Yerler nur olsun..
o'nun ve tüm şehitlerin de...