Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Zehran Alluş Londra'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi resmini her gördüğümde boğazım düğümleniyor..

eQWEchMQc2EIzPPElAUyUwxSS71LBqali2IXXlBxIHmeUKuC3MolU45HUXUhjLxFfxpkheXOSSDs52quq0m6JIPHvznHr38RscAACAgzUyYBOY_PHcKGab8a0MscyPt3G3AD5_ylp0rhHoyrEUQrqQ=w511-h288-nc
3 de 1000 adam kıymetindeydi

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bahsedilen şahıs, sadece Londra'ya gitmesiyle değil, elini kolunu sallayarak türkiyeyede gelmişti.
Sadece fasık medyanın haberini buraya taşımadım. Tevhidi gündem, infocenter vb birçok sitede bu haberi görmüştüm.
''Ne şeyh cevlani ne bağdadi ne de diğerleri böyle rahat türkiyeye londraya gidemiyor haklarında doğru düzgün resim, bilgi vb bile yokken, kafalarını bi yerden çıkarsalar, hemen tepelerine bombalar yağarken bu adamın böyle gezmesi insanın midesini feci şekilde bulandırıyor. Allahu Alem.''

İnfo Center in sahibini tanıyorum, kendisi mücahid, mücahid dostu, aşırıcılardan olmayan bir abimizdir.

http://www.tevhidigundem.com/zehran-londrada-cok-gizli-isler-pesinde-8647h.htm
http://infocenter.media/zehran-allus-ingilterede/

Kardesim özür dilemen gerekirken utanmadan kendini hakli cikarmaya calisiyorsun.

Sen kimsin, ben seni daha tanimiyorken, senin (tanimadigim birinin )bile tam emin olmadigin söyleydi böyleydi dedigin bir yeri bize referans edemeyecegin gibi haksiz oldugun bir konuda diktede edemezsin.

Konu acik, kafirlerin medyasindaki haberi getirip siteye atiyorsun ve burada insanlar kafirlerin medyasindan cikan haberle mechul bi konu üzerinden karinlarini dolduruyorlar.

Buna siz vesile olabilirsiniz ama biz sitemizde böyle birseye vesile olmayiz.

Tekrar edersen sizi süresiz banlarim.

Kafirlerin medyasindan haberleri buraya tasimayin.

Konu kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...