Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2017 Sahurcular( Kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images (6)-1.jpg

Taifetu'l Mansura Çevrimdışı

Taifetu'l Mansura

Yürü sen ey Dünya! Beni arkanda bırak...
İslam-TR Üyesi
IMG-20170527-WA0000.jpg

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Rabbim bizi bu Ramazan'da affettiği kullardan eylesin, burnu sürtülenlerden eylemesin. Bu ayı dolu dolu salih amellerle geçirmemizi nasip etsin. Konuya çok dahil olamadım ama takipteyim güzel kardeşlerim. Konuyu önemsemediğimden değil ha. Gençler MaşaAllah aktif zaten bizden geçmiş artık:)

Kardeşlerim çoğunuzun bildiği gibi İnşaAllah hacca niyetlendik bu sene. Sizden isteğim bu Ramazan'da kardeşinizin haccının önündeki engellerin kalkması ve Allah'ın svt kabul edeceği bir hac yapmam için bana dua etmeniz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim bizi bu Ramazan'da affettiği kullardan eylesin, burnu sürtülenlerden eylemesin. Bu ayı dolu dolu salih amellerle geçirmemizi nasip etsin. Konuya çok dahil olamadım ama takipteyim güzel kardeşlerim. Konuyu önemsemediğimden değil ha. Gençler MaşaAllah aktif zaten bizden geçmiş artık:)

Kardeşlerim çoğunuzun bildiği gibi İnşaAllah hacca niyetlendik bu sene. Sizden isteğim bu Ramazan'da kardeşinizin haccının önündeki engellerin kalkması ve Allah'ın svt kabul edeceği bir hac yapmam için bana dua etmeniz.
Allahümme amin ecmain..
Rabbim hakkınızda hayırlısını versin..

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi

Allah azze ve celle seni Beytullaha ve Mescidi Nebeviye kavuştursun haccı hakkıyla eda edip temizlenenlerden eylesin.:asik:
Allahümme amin ecmain..
Rabbim hakkınızda hayırlısını verir inşaAllah..
Abi yalnız dua ederken inşaAllah demiyoruz )

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya Hakk!
Ancak sana yönelmek kuluna haktır
Kıblenden saptırma bizi..
Ancak sana edilen dualar kuluna haktır
Mahrum bırakma bizi..
Ancak senden dilemek kuluna haktır
Sahipsiz bırakma bizi..
Ancak sana dayanmak kuluna haktır
Çaresiz bırakma bizi..
Ancak sana varan yollar kuluna haktır
Yoldan çıkartma bizi
Her şeyden çok seni sevmek kuluna haktır
Yetim bırakma bizi..
Bela hakkındaki hükmüne haktır
Ya Rabbi hak ettigimle degil lütfunla ağırla bizi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...