Dua İsteyenler Buraya

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
Üye
ESSELAMUALEYKUM

evet kardeşler salih dualarınıza ihtiyaç var inşeeAllah.

makbul dualardan birisi de kardeşin kardeşine ettiği duadır.


(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.) [Müslim, Tirmizi, İbni Mace] (copy paste el-google)
 

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Üye
Kardeşlerim babam bir aydır yoğun bakımdaydı 25 şubatta vefat etti.Mağfireti için dualarınızı talep ediyorum.
Rabbim tüm geçmişlerimizi bağışlasın.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Rabbim babanızın günahlarını bağışlasın, sizlere de sabrını ve karşılığında ecrinizi versin, amin..
 

Deniz

İyi Bilinen Üye
Üye
Kim burada dua istemiş ise Allah azze ve celle istediğinin iki katını ona versin, istediği şeye ek olarak onu mutlu edecek bir hayır daha murad etsin. Allah hak yolunda yürüyen tüm abi/kardeşlerimi cennetine koysun ve cehennem azabından da emin etsin. Allah fiilen vereceği İslam zaferini, sizleri ilim ehli yaparak kalem ile de zaferi Sahih İslam üzere kılsın. Siz abi ve kardeşlerimden de bir dua isteğim yok, Allah sizlerden razı olsun. Ben en güzel duayı inşallah alacağım.

"Bir müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der. | Müslim, Tirmizi, İbni Mace
Allah razı olsun, bize de amin demek düşer.
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt