Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Erdoğan: El Kaide'ye Lanet Okudu

• Konbuyu başlatan Ebu & Dücane
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Erdoğan: El Kaide'ye lanet okudu03 Ekim 2013 Perşembe 17:35

TC Başbakanı Erdoğan, 'İnsanlığı hedef alan her kimse, ister El Kaide olsun şu ya da bu. Terörün her türlüsünü lanetliyor, kınıyoruz' dedi.
TC Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Le Meridien Otel'de OECD Eğitim Bakanları Gayriresmi Toplantısı'na katıldı.

Erdoğan'ın açıklamasının ilgili bölümü şöyle;

-Zulmün olduğu yerde demokrasi olmaz. Daha birkaç gün önce Suriye'de bir lise uçaklar tarafında bombalandı. Nijerya'da bir okul saldırıya uğradı ve 40 öğrenci öldürüldü. Kaynağı ne olursa olsun her türlü terör eylemini şiddetle kınıyoruz.

-İslamda terörist olamaz. İster El Kaide olsun ister şu olsun bu olsun. Biz bunların hepsini lanetliyoruz. Çünkü İslam bir barış dinidir. Bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüştür.

Erdoğan'a soruyoruz Türkiye'de bugüne kadar devlet eliyle kaç kişi öldürüldü? Onlarda tüm insanlığı öldürdüler mi? Bu Lanete Türkiye Cumhuriyeti devleti de dahil mi? Yoksa öldüren TC olunca meşru müdafa fakat canlarını, mallarını, ırzlarını ve dinlerini korumak için cihad edenler olunca terörist mi oluyor? Bu tür soruları çoğaltmak mümkün. Yorum sizlere ait...
T.Birliği

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

AbuAssadullah

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Irak'ta milyonlarca müslümana zulüm eden Amerikan askerlerinin "sag salim eve dönmeleri için duaci olan" bu degil miydi? E niye lânetlemiyor o zaman Obamayi? Lânetlemeyi bırak, sevgililer gibi ellerini tutuyor...

A Çevrimdışı

antitağut1979

Üyeliği İptal Edildi
Banned
(Cehennem bekçisine:) 'Ey Mâlik! Rabbin(e duâ et) bizim üzerimize (artık ölümle)hükmetsin! (Ölelim de kurtulalım!)' diye seslenirler. (Mâlik:) 'Doğrusu siz, (bu azabda ebedî olarak böyle) kalıcılarsınız!' der. zuhruf 77

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ul. ş.....z, tağut, n...s, herif sen deyilmiydin incirlik hava üssünü açarak kafir amerikaya kardeşlerimizi bombalaması için yardım eden sen deyilmisin kahraman amerikan askerlerinin eve dönmesi için dua ediyorum diyen...

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1240357_565825683484803_1245194553_n.jpg

S Çevrimdışı

SaYFuLLaH

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Beddua okunacak birisi varsa o da senin gibi aşağılık zındıkların İslam adına bir şey yaptığını zannedipte gerçekte İslam'a karşı savaş açan kişilerdir, n...s k....h i....s. Senin gibi iblislerin yardımı sayesinde müslümanlar dünyanın bir çok yerinde mazlum duruma düşerken onlara ilk yardıma koşan El Kaide oldu, onlar senin gibi kafirlerin yardımına koşmadı, haddini bil. Allah mücahidleri başımızdan eksik etmesin.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tabi bir taraftan lanet okurken , bir taraftan suriye meselesi oldugu icin simdilik 3 maymunu oynuyor el kaideye karsi..

"gerekirse papaz cubbesi giyip bu dine ole hizmet edecem " diyen birisinden boyle cumleleri duymak sasirtmiyor beni , bu sozlerinde samimi oldugunu dusunmuyorum ama bu takip ettigi metod ebedi cehennem de kalmasini saglamaz insallah

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
müslümanlara gelince lanet ancak kafirler öldürünce müslümanları,ellerini sıkıyon kafirlerin
20061002-5_d-0114-515h.jpg

20061002-5_d-0114-515h.jpg

E Çevrimdışı

ebuzekeriya

Üye
İslam-TR Üyesi
haydi tamam bunu anladıkta, yaw halen bunu gelmiş geçmiş en iyi müslüman diye bu cahil topluma yutturmaya çalışan tayyipçi cemaatlere ne demelii..
en çokta onlara sinir oluyorum.