Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Işid'den Nusra Savaşçılarına Infaz

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
IŞİD'den Nusra savaşçılarına infaz
Suriye’de muhalif gruplarla savaşan IŞİD, bir çok defa yapmış olduğu gibi muhalif savaşçıları infaz uygulamalarını sürdürüyor.

isid-den-nusra-savascilarina-infaz.jpg

HABER: ISLAH HABER

Suriye’de muhalif gruplarla savaşan IŞİD, bir çok defa yapmış olduğu gibi muhalif savaşçıları infaz uygulamalarını sürdürüyor.

IŞİD, Suriye'nin Humus kentinde ajanlık yaptığı iddiası ile Nusra Cephesi’nden 3 savaşçıyı infaz etti.

İnfaz edilen kişilerden iki kişinin kardeş oldukları belirtildi.

IŞİD daha önce Deyruz ez Zor’da Nusra Cephesi’nin bir komutanını ve Şeriat komisyonu başkanını infaz ederek çarmıha germişti.

İşte IŞİD'in sosyal medyada paylaştığı o infaz fotoğrafları:
B6_97gtIUAAFmoj.jpg:large

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
ışidçi olsa bile merhametlidir müslümanlar
ahh ahh ne kadar safsın . belkide yalancı . bunu bilki bi işidin önemli şer i kadılarından bir şeyh işidin yaptıgı asırılıkları görunce işidden ayrılma kararı aldı bunun üzerine o hariciler onu ve annesini şehit (inşaAllah ) etti. ayrıca senin işidin çocuk infazlarndan ve yaslı bir adama yaptıgı pis kibirli hareketlerden de haberin yok sanrm

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahh ahh ne kadar safsın . belkide yalancı . bunu bilki bi işidin önemli şer i kadılarından bir şeyh işidin yaptıgı asırılıkları görunce işidden ayrılma kararı aldı bunun üzerine o hariciler onu ve annesini şehit (inşaAllah ) etti. ayrıca senin işidin çocuk infazlarndan ve yaslı bir adama yaptıgı pis kibirli hareketlerden de haberin yok sanrm
yanlış anladın kardeşim ışidin ne kadar zalim olduğu belli ama kafirler ışid üzerinden müslümanlara saldırıyor şimdi anladınmı ne demek istediğimi

Elyesa Abdurrahman

İslam-TR Üyesi
yanlış anladın kardeşim ışidin ne kadar zalim olduğu belli ama kafirler ışid üzerinden müslümanlara saldırıyor şimdi anladınmı ne demek istediğimi
bence akhi. sen bile bir müslüman olarak onlara çok zalim diyosun düşün senin bu dedigini kafirler el kaideye diyor. onların işide nasıl baktıklarını bir düşün ve bu fotonun onları tatmin edebilecegnmi sanıyorsun . ben bir müslüman olarak bu fotonun sacma sapan oldugunu ve hiçbir degerinin olmadgını söylerken düşün onlar ne der ?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tevhid talebesi kardeşim senin avatar resminde Konyalı Mücahit Şener herhalde çok edepli tertemiz bir kardeşti Rabbim şehadetini kabul etsin. Uyarılarını daha uygun bir dille yaparsan daha hayırlı olur inşeallah

Elyesa Abdurrahman

İslam-TR Üyesi
Tevhid talebesi kardeşim senin avatar resminde Konyalı Mücahit Şener herhalde çok edepli tertemiz bir kardeşti Rabbim şehadetini kabul etsin. Uyarılarını daha uygun bir dille yaparsan daha hayırlı olur inşeallah
çok haklısın kardeşim Allah (s.v.t) razı olsun . düzelltim mesajı . ahmet ömer kardeşim hakkını helal et inşaAllah

Bilal Özislam Çevrimdışı

Bilal Özislam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler bunların sitesinde niye "Nusra" diye ifade geçmiyor bu işe anlam veremedim vallahi. Bu işte bir yanlışlık olmasın (kalbimizin rahat etmesi babından...)

Sonra haberde yanlışlık varsa nolacak vebali. Hesap günü mutlaka ortaya çıkacak doğrusu. türkiyede oturduğumuz yerden duyduklarımızla bu kadar kesin düşünüyoruzda
http://www.islamicstate.media/humusta-casuslar-hakkinda-allahin-hukmu-uygulandi/

Bilal Özislam Çevrimdışı

Bilal Özislam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler sonra bana bağırmayın haa. ben ışidi falan savunmadım ona göre. Aişe(ra) hakkında çıkan söylentilere inananlar misali bizde büyük günaha girmeyelim

Bilal Özislam Çevrimdışı

Bilal Özislam

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sen suriyeyede misin ?