Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Silsile Ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

büşracebeci

Üye
İslam-TR Üyesi
YALAN KELİMESİ SEN SEYHLER,N İÇİN BİREBİRDİR BİLİMSEL OLARAK BİLE SAPIKLIĞINIZ ORTADA NE DİYEYEMKİ MADEM İNANMIYON GİT ADIYAMANA MENZİLE GÖR DAHA YENİ YANİ 2 SENE GEÇMEDİ BİRAZ GOOGLEYEDE ŞEYH AMCALRINI YAZ SAPIK ZİKİRLERİNİ ETEĞE KAPANMA NERASİMLERİNİ GÖR SANA NE DESEK BOŞ BAZILARIN KULAKLRI İŞİTMEZ GÖZLERİ GÖRMEZ YA AYNEN ÖLE SENİ MUHATABA ALANDA SUÇ BEYNİN ALMIYORSA BEN NE YAPIYIM KAPSAİTE YOK İŞTE ORTADA BİR SEN DOĞRUSUN BİDE ŞEYHİN DEMİ BU KADAR İNSAN YALAN SÖYLÜYOR BEYNİN BASSA BU ADAMLAR NE DİYOR BİR BAKAYIM DERDİN DELİLLLERE BAKIP AMA NERDE HEP ŞEY AĞZI HEP BİZ DOĞRU BAŞKA BİR ŞEYDE YOK İLİM ADINI ZERRE KADAR NASBİNİZ OLSA HAKİKATİ ARAŞTIRIRDINIZ ZAMAN DEĞERLİDİR VE BU SON SÖZÜM ..YAPACAK BİŞEY
HİDAYET ALLAHTAN
vuu senin palavra torban baya büyük bizim zikrimizi deyiversene bana beh! nasıl sapkın zikirmişş??

B Çevrimdışı

büşracebeci

Üye
İslam-TR Üyesi
Zikir konusunda palavra atmayın şimdi bizde tek kişilik, gizli zikir esas!:) halidiyye kolu için konuşuyorum yani menzil için

B Çevrimdışı

büşracebeci

Üye
İslam-TR Üyesi
yahu sırf sizinle eğlenmek çok hoşuma gidiyor -hani birşey bilmeyip konuşuyorsunuz ya- ben buna bayılıyorum yoksa benim bin laden'i şeyh kabul eden bir sitede ne işim vaarr:):)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
yahu sırf sizinle eğlenmek çok hoşuma gidiyor -hani birşey bilmeyip konuşuyorsunuz ya- ben buna bayılıyorum yoksa benim bin laden'i şeyh kabul eden bir sitede ne işim vaarr:):)

Senin sapıkları şeyh tağutları şeyhulislam kabul ettiğin zaten nakşibendiliğinden aşikar.
Tevhid cihad düşmanı, hurafe bidat şirk dostu .

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

bir insanın cahil olması anlaşılabilir kabul edilebilir,bir insanın haklı olmadığı davasında ısrar etmeside anlaşılabilir,AMA O İNSANIN UKALA VE TERBİYESİZ OLMASI KESİNLİKLE AFEDİLMEZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...