Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Ahi devamı var ama o öfkeyle çok ağır konuştum, bilmiyorum doğru mu yaptım

2015-01-10--21_59_40.jpg

2015-01-10--22_00_47.jpg

2015-01-10--22_12_44.jpg

2015-01-10--22_02_43.jpg

2015-01-10--22_03_14.jpg

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum kardeşler şu yoruma bir bakin yav sinirlerim bozuldu, iyice gıcık oldum bu adama..

https://m.facebook.com/drmuhammedbo.../833626280034100/?type=1&_rdr#834357023294359

Aşagiyada yazayim yorumu

" Dr. Muhammed Bozdağ
-Hocam, Paris’teki katliamla ilgili görüşünüze ihtiyaç var!
-Pekala! Şöyle başlayayım: Bir gün TBMM KİT Komisyonundaki mesaim içerisindeyken karşıdaki ekrandan ABD’de ikiz kulelere terörist saldırı olduğu haberi acil verilmeye başladı. İşi gücü bıraktık, hipnoz olmuş gibi şaşkınlıkla izliyoruz. Yanımızdaki birisi “-oh olsun size!” diye bağırdı. Ürperdim. “-Sen ne diyorsun? Binlerce masum insan var o binaların içinde. Böyle bir terör eylemi dünyanın en lanetli işidir ve bunu şayet bir Müslüman yaparsa o öz dinine dünyanın en lanetli ihanetini yapar. Onun yeri Firavunun çukurundan küçük olamaz. Çünkü yeryüzündeki bütün Müslümanları tehlikeye atıyor. İslam’ı terörist gösteriyor. Müslümanların kesilip, yakılıp yok edilmesinin psikolojik zeminini hazırlıyor. Sen buna oh olmuş dersen Allah sana bunun bedelini Müslüman memleketlerde binlercenin öldürülmesiyle ödetir. Sen Kuranın “Birisinin hatasından başkasının sorumlu olmayacağı emrini nasıl hiçe sayarsın!” Bu tarzdaki uyarılarımdan sonra sustu.
Nihayet zaman geçti ve anladık ki hırslı para babalarının Irak’ın petrollerini ele geçirmenin psikolojik zeminini oluşturma amacıyla planladığı bir tezgâhtı bu. Bu tezgâhı kullanarak Irak’ta bir milyon insanı görülmemiş bombalarla diri diri yere gömdüler; yarım milyon çocuğu yetim bıraktılar. Şimdi de Irak petrollerini sömürmeyi İŞİD’i inşa edip kan döktürerek sürdürüyorlar.
Fransa’daki feci cinayette öldürülenler peygamberimize hakaret eden o karikatürü çizen miydi? Alakası yok. Kaldı ki öyle bile olsa sen asla din adına böyle bir terörü işleyemezdin. Gerekirse ölmeliydin ama dinine bu ihaneti yapmamalıydın. Ben o katillerin Müslüman olduklarına inanmıyorum. Onlar lanetlenmeli ve yakalanıp idam edilmelidir.
Paris’teki cinayetler Müslümanların aleyhinde çok kötü kullanılacaktır. Amacına tam hizmet etmezse benzeri başka eylemler de gelecektir. Bu olayların Türkiyedeki son zamanlardaki isyanlarla oldu kadar, Irak, Suriye, Mısır, Libya, Ukrayna gibi mekanlarda yaşanan karışıklıklar birbiriyle bağlantılıdır ve bunlar hep aynı odak tarafından planlanıp yürütülen bir tezgahın parçalarıdır. Zalim zulmünü yapıyor, biz zulmü alkışlayanlardan olmayalım.
Dünya büyük bir ekonomik krizde ve daha önce yazdığım gibi Müslümanların tüm varlıklarını gasp etmeyi amaçlayan Haçlı tezgâhları bunlar. Yapmayı planladıkları zulme gerekçe üretiyorlar. Eğer Müslümanlar terör zulmünü lânetmekte duraksarlarsa, Allah’ın yardımını kaybederler. Böyle gidersek biz Müslümanlar, birlik olup dinimizin muhteşem ahlakını temsil etmek yerine, bol parayı görünce uçkur peşine düşmenin bedelini çok ağır öderiz. Allah masumları korusun. Dr. Muhammed Bozdağ
Asıl paylaşımı buydu, burada mücahidleri tekfir ediyor dolaylı olarak

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Burada mı yoksa başka bir yerde mi gördüm hatırlamıyorum da aklımda kalmış, hatırlatandan Allah razı olsun.

Allah, ahirette Rasulullah(sav) la beraber olmayı bize nasip ederse inşaallah biz ona "Seni hicv edenden nefret ettik ve bu mücahidlerin yanında olduk ya Rasulallah." diyebiliriz. Hüseyin kardeşin tartıştığı zatlar gibi olanlar çıkıp "Biz sustuk ve zalimlerle olduk, bu ikisinide müslüman görmedik" diyebilecekler mi?

Son düzenleme:
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ahi sana örnek olarak şunu vereyim geçenlerde Muhammed bozdağ(hani şu yazar olan) denen adam resmen mücahidleri tekfir etti, bende sinirlendim dayanamadım yorumlarla en azından oradakilere birşeyler anlatmaya çalıştım, sonuç: adam haricileri geçti ve benide cehenneme yolladı :D
Yorumdan bir kesit :)

Ekli dosyayı görüntüle 9449
Bu yorumdan sonra cevap olarak uzun bir reddiye yazdım,
Sonuç: Cevap vermedi ya da veremedi, Beni engelledi, bütün yorumlarımıda sildi o_O oysa ben güzel bir şekilde tartışmak iistiyordum :D
Işide rahmet okutuyorlar...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Burada mı yoksa başka bir yerde mi gördüm hatırlamıyorum da aklımda kalmış, hatırlatandan Allah razı olsun.

Allah, ahirette Rasulullah(sav) la beraber olmayı bize nasip ederse inşaallah biz ona "Seni hicv edenden nefret ettik ve bu mücahidlerin yanında olduk ya Rasulallah." diyebiliriz. Hüseyin kardeşin tartıştığı zatlar gibi olanlar çıkıp "Biz sustuk ve zalimlerle olduk, bu ikisinide müslüman görmedik" diyebilecekler mi?
Abdulkadir sen buna benzer bir sey yazdi.

Üst Ana Sayfa Alt