Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Paris'te Şerefsiz Mizah Dergisine, İzzetli Baskın

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ayağına bir tek diken batmasin canim vereyim demişti hubeyb bin adiy rasulullah icin bu adamlar Allaha nasil hesap verecek. Vallahi bu adamlarin durumu kur'anda gecen "baslarina birseyler gelmesinden korkup kafirlerin pesinde dolananlara" çok benziyor. Ihsan hocayi seviyordum ama yavas yavas bitiriyorlar muslumanlarin gozunde kendilerini. Once tayyibe halifeymis gibi seslendi simdi bu sacmaliklar. Insallah hakikati gorur. Bir suru ilimleri var niye boyle yapiyorlar anlamiyorum. Icimden bunlar firavunun sihirbazi demek geciyor ama tutuyorum kendimi. Allah islah etsin.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ayağına bir tek diken batmasin canim vereyim demişti hubeyb bin adiy rasulullah icin bu adamlar Allaha nasil hesap verecek. Vallahi bu adamlarin durumu kur'anda gecen "baslarina birseyler gelmesinden korkup kafirlerin pesinde dolananlara" çok benziyor. Ihsan hocayi seviyordum ama yavas yavas bitiriyorlar muslumanlarin gozunde kendilerini. Once tayyibe halifeymis gibi seslendi simdi bu sacmaliklar. Insallah hakikati gorur. Bir suru ilimleri var niye boyle yapiyorlar anlamiyorum. Icimden bunlar firavunun sihirbazi demek geciyor ama tutuyorum kendimi. Allah islah etsin.
belamların bilgisi çok olur akhi mesela yasar nurinin belki hepsinden çok bilgisi var ama belam işte bunların hepsi belam,ayrışmayalım diye uğraşsanda onlar senden,bizden,mücahidlerden beraatlerini ilan ediyorlar apaçık şekiilde kafirlerin safında bu saptırıcı sihirbazlar

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun akhi, günlerdir her şeye şahidiz elhamdülillah burada birlikte olanlara da şahidiz :) İçim uzun zamandır bu kadar rahat olmamıştı elhamdülillah.

içinin rahat olmasini bu kardesinle paylasirmisin:)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Allah'a hamdolsun ayan beyan gösteriyor bize işte kimine ne olduğunu olaylar, hakla batıl ayrılıyor.

Allah bizlerin ayagini kaydirtmasin ve hep islamin yolunda olalim insaAllah...
belki böylesi daha iyi oldu, dedigin gibi hakla batil ayriliyor, herkesin gerçek yüzü belli oldu ve olacak..

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

Su neşid eşliğinde taramak lazim bunlari. Kur'ana pislik diyen peygambere demedigini birakmayan agzim almiyor. Allah sahidimdir bunlar ve dostlari benim dusmanimdir.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi

Su neşid eşliğinde taramak lazim bunlari. Kur'ana pislik diyen peygambere demedigini birakmayan agzim almiyor. Allah sahidimdir bunlar ve dostlari benim dusmanimdir.

abiler, kardesler simdi benim bu fransa denen yerde çektigimi azda olsa anladinizmi :'(

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler ....Müşriklerin arasında yaşayanlardan beriyim... mealindeki hadisi nasil anlamaliyiz? Mekkeli müşrikler zamanındaki Müslümanlara has bir durum mu yoksa bizim için de geçerli mi? Bazı hadislerde bu fark var da .... bilen biri varsa aydınlatsın bizi ...

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt