Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pencereye Bayrak Astık

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BENİM SİNİRLENDİĞİM NOKTA ÜLKÜCÜ TAKILAN YA DA ALPEREN TAKILAN DİNSİZ ŞEREFSİZLERİN HALA BU FORUMDA BARINA BİLİYOR OLMASIDIR. ZİRA ONLAR TÜRK OLDUKLARI İÇİN KISMEN ÇEÇENLERE SEMPATİ DUYAN ŞİMDİ DE PKK YI VURDUĞU İÇİN IŞİDE SEMPATİ DUYAN ASILNDA İSLAMIN İ SİNDEN HABERİ OLMAYAN KİMSELERDİR...

ALLAH MİLLİYETÇİLERİN VE KEMALİSTLERİN ZÜRRİYETLERİNİ KURUTSUN AMİN ...

Amin.Yalnız ahi Çeçenler Türk değiller.Soyları Urartu denilen eski Anadolu devletine uzanır.Türk olduklarını iddaa edenlerde İslamla Türk milliyetçiliğini karıştırıp / karıştırdığını zannedip , Yumuşakça "Aslında herkes Türk" diyen cinstir.Ama internette sinir edecek derecede Çeçenlere söver gibi onların Türk olmadığını söyleyen boş dava güdücüleri de var.

Bu arada her ne kadar Kafir de olsa Albert Einstein adlı şahıs çok güzel söylemiş : "Miiliyetçilik bir çocukluk hastalığıdır" diye...

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TekDinİslam, son cümlene istinaden yazıyorum, eksik bile yazmışsın,
Bence,
Hepsine benzin döküp ateşe atalım,
Bende sabah akşam anama babama beddua edeyim, soyunuz kurusun diyeyim,
Sizde bu forumda , birbirinizi ağırlayın, birbirinize öğretip , kendi etrafınızdakilere faydanız dokunsun,
Biz kim oluyoruz ki? Öğrenmek ne haddimize,
Benimde canım cehenneme.

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence,
Sizde bu forumda , birbirinizi ağırlayın, birbirinize öğretip , kendi etrafınızdakilere faydanız dokunsun,
Benimde canım cehenneme.

Olayı lütfen kişiselleştirme. Ben zihniyete laf atıyorum yoksa ben de her gün belki onlarca Kemalist ile oturup din konuşmaya çalışıyorum...

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence,
Benimde canım cehenneme.

abla,niye herşeyi üstüne alınıyorsun? öğrenmek için gelen kişileri ayrımcılığa tabi tutmayız.

Üst Ana Sayfa Alt