Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tekfir Turkce Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
neden yazık anlayamadım,

Sap ile samanı ayıramadan ummeti tekfir eden kişinin avukatlığına soyunuyorsun ondan yazık. Daha kendisi veya kendileriyle görüşmemişsin , konunun inceliğini araştırmamışsın gelmişsin burada ne saldırıyorsun diyorsun? Seni tekfir eden adamı nasıl savunuyorsun hayret bişey ya ? Üstelik seni savunana saldırma gafletindesin

K Çevrimdışı

kosimento

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
savunma falan deil,baktım bi saldırı var sebebini öğrenmek istedim,beni tekfri edip etmediğini de bilemem,Allah ıslah etsin

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Abdulmuntaqim :
Konunun kapanması mesele değil. Mesele herhangibir tekfircinin adı geçtiğinde senin ve bazılarının alkış tutması. Sayfullah kardeş konuyu araştıracağını söyledi. İnşeallah sende araştıracağını söylersen konuyu kapatalım

A Çevrimdışı

AbdulMuntaqim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Akhi arastiracagima soz veremem, cunku su an imanimi yukseltmem lazim.. Ebu Hanzalanin meselelerini arastirmama hic gerek yok, cunku turkce dersler falan dinlemicem artik kimden olursa olsun, ebu hanzaladan olsun, hasan karakaydan olsun.

Imanim zayif kapat bu konuyu akhi..

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
AbdulMuntaqim kardeş yarın burada olursan sevinirim benim çıkmam lazım
özelden seninle konuşmak isterim inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt