Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru 11 Eylül Düzmece midir?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ehli iman akhi valla şaşıyorum sana ''müslüman az da olsa feraset sahibidir'' ilk verdiğin linkte karagümrükçocuğu olduğu için sözü senetmiş

böylelerin sözüne nasıl itibar ediyon merak ediyorum

sübhanALLAH

11 Eylül olayı gün kadar açık ve net iken,bunun nasıl uydurma olduğunu düşünürsün

sana bir link vereyim

Manhatten gazvesi bölüm 1 ve 2 olan cdleri indir izle aklında tek bir şüphe bile kalmayacak !

takva_media_archive_3 : Takva Media Center : Free Download & Streaming : Internet Archive

Birde bir video daha vardı Eylemi gerçekleştiren akhilerin vasiyetlerini söyledikleri bir video (ya yukarda ki verdiğim iki cd de olması lazım ya da başka bi yerde ) ALLAHu alem

eylemi yapan akhilerden biri seyid peygamber torunu ayrıca,videoda bi rüyasını anlatıyordu

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
E Çevrimdışı

ehl-i iman

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler yanlış anlamayın ben %100 doğru bu şahısın anlattıkları demiyorum. ama iki yazıyı da okuduysanız haklı yanları olduğunu göreceksiniz.

Düşürülen uçaktan pasaportun bulunması gibi. ölen kişilerin hayali karakterler olması gibi (3 farklı resimlerinin açıları, kıyafetleri farklı surat ifadesi aynı olması gibi .)

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşler yanlış anlamayın ben %100 doğru bu şahısın anlattıkları demiyorum. ama iki yazıyı da okuduysanız haklı yanları olduğunu göreceksiniz.

Düşürülen uçaktan pasaportun bulunması gibi. ölen kişilerin hayali karakterler olması gibi (3 farklı resimlerinin açıları, kıyafetleri farklı surat ifadesi aynı olması gibi .)

o binalara iki adet uçağın çarptığına adın gibi emin olabilirsin . o binaların tozunu yutan biri olarak söylüyorum kardeşim....

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu şüphelerin hepsi ya materyalist amerikan medyasından ya da bol soslu amerikan ekşın filmleri izlemekten kafası bulanan Musluman'lardan çıkmaktadır.
O koca kuleleri yıkmaya 2 uçak ' normalde ' yetmez, ama Allah eğer yıkılmalarını murâd etti ise her halukârda yıkılacaktı, başarı ile bitirilen bu gazve de bunun sebebler dâiresindeki ismi oldu.Bu da materyalistlerin anlayamadığı, işin içinden çıkabilmek için bocaladıkları noktadır.
Topal sinek ve firavun kıssasını hatırlatırım.

Titanic hikâyesinin bundan ne farkı vardır ?
Adamlar o kadar inanmışlar ki yaptıkları gemiye, adını Titanic koymuşilar.
Ne demektir Titanic ?
Titan, Yunan mitolojisinde bir tanrı ırkıdır.
Titan-ic = yâni ' tanrı gibi ' manasındadır.

Geminin yapımcısı olan adam gemi daha ilk yolculuğuna çıkmadan '' Bunu tanrı bile batıramaz ! '' demiş, ama at sâhibine göre kişneyememiş, daha ilk yolculuğunda 1517 kişiyi okyanusun dibine gömmüştür.

Ben de bir Musluman olarak fasıkların değil, Mucahidlerin getirdiği habere inanıyorum.
Allah subhane ve teâlâ'nın izni ile daha çok kuleler, beyaz saraylar ve köşkleri toprağa gömecek Mucahidler !
Selam olsun izzeti namlunun ucunda görenlere !

,

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ehli iman akhi valla şaşıyorum sana ''müslüman az da olsa feraset sahibidir'' ilk verdiğin linkte karagümrükçocuğu olduğu için sözü senetmiş

böylelerin sözüne nasıl itibar ediyon merak ediyorum

sübhanALLAH

11 Eylül olayı gün kadar açık ve net iken,bunun nasıl uydurma olduğunu düşünürsün

sana bir link vereyim

Manhatten gazvesi bölüm 1 ve 2 olan cdleri indir izle aklında tek bir şüphe bile kalmayacak !

takva_media_archive_3 : Takva Media Center : Free Download & Streaming : Internet Archive

Birde bir video daha vardı Eylemi gerçekleştiren akhilerin vasiyetlerini söyledikleri bir video (ya yukarda ki verdiğim iki cd de olması lazım ya da başka bi yerde ) ALLAHu alem

eylemi yapan akhilerden biri seyid peygamber torunu ayrıca,videoda bi rüyasını anlatıyordu

Ahi ben o blogta ki butun yazilarini okudum. Tamam yazarin uslubu hos degil. Ayni zaman da bazi gorusleri ozellike Seyh Usame Bin laden hakkindaki gorusleri ters .

Tevhidi bir cemaat gormeyen suurlu muslumanlar la tanismayan herkes bu turlu fikirleri oldugu gercek. Blogta ki yazara bu acidan bakarsak birde yazdiklarinin ne anlatmak istedigine bakarsak , blogtaki yazarin kendini suurlu musluman kabul eden ( nurcular, tasavvufcular, vs.) gibi muslumanlardan daha iyi bir bakis acisi oldugunu farkedersiniz .

Nasil gorundugune bakmadan ne anlatmak istedigine bakarsak iyi olur

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu yazarı okuyordum.bazı konularda fikirlerinin hatalı olduğunu düşünsem de metodu bir bağnaza benzemiyor.inşallah hatalarından döner diyorum zira demokrasiyi,partileri veya ideolojileri ilk olarak bu siteyi okuyarak sorgulamaya başlamıştım.elhamdülillah artık islamdan olmayan bir kaynaktan beklentim yok.
düzeltme:yazarın bu yazdıklarını veya diğer tüm yazdıklarını kabul ettiğim anlamına gelmesin illuminati dalgasına dalıp alakasız "ifşa"lar da yaptığı var.