Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 15 Temmuz Ankara Ve Istanbul'da Askeri Hareket

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Abi istihbaratı varmış ama yapılacağına ihtimal verilmemiş.

Ne ihtimal verilmemesi abi? Gariban müslümanları bile bomba patlatır endişesi ile içeri atıyorlar, darbeden bir sürü vukuatı olan askeriyeyi boş bırakırlar mı? Bu iş ya tezgah ya da bilerek yol verilmiş, millet kraldan çok kralcı oldu şuan.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler ben komplo teorisi, şüpheli yaklaşım gibi şeylerden nefret ederim ama vallahi ben bile kıllanıyorum. Ne zaman yerli tağut bir alçaklık yapsa onun üstüne bir olay patlıyor. Alçaklığın şiddetine göre patlayan olayın şiddeti artıyor. Adam "One Minute" dedi, o ona birkaç sene yetti zaten. Derken Rusya'dan özür dilemeler, Mısır tağutu ile anlaşmalar, derken İsrail ile anlaşmalar filan(Charlie Hebdo'yu da unutmamak lazım) : Önce (en başta) Devle ve PKK'ya saldırılar, Süleyman Şah gidiyor, yok 16 tane canlı bomba varmış, "Onr Minute"ın tarihi geçmişti ki biraz oyalanıp, zaman kazanıldı. Derken Devle Havalimanı patlatınca biraz zaman kazandı ama tabi hükümet temize çıkmalı, e tabi birde başkanlık getirecek, birden bu olay. Yani dediğim gibi şüpheli yaklaşım ve komplo teorilerinden baya bildiğiniz tiksinen biri olarak, benim bile aklıma bu geliyor.

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
din duşmanlarının yaptıkları işleri allah hile olarak adlandırır
bir kere bu hükümet hele başındaki kişi ilahlaştırılmıştır
ve hep başta kalıp sınırsız yetki verilmesi için ellerinden geleni yapmaktalar
oy oranı düşünce adamlar pkk ile savaş başlattılar
ergenekon balyoz gibi dürzmece gündem ile hep gündemi kendileri ile meşgul ettiler
tüm tv leri evirerek havuz medya oluşturdular
ve daha saymadığım bir çok hileyi görünce insan
bu kalkışmayı hileden beri düşünemiyorum
amarikanın eş başkanı iktidarını pekiştirdi
allah hilelerine mühlet verirse demokratlar başkanlarına şimdiden selam dursunlar
kanaatim bu olay israil abd ve hükümetin ortak hilesidir
eş başkanlık devam ediyor
incirlik kapatılmış abd ve avrupaya tehditler savrulmuş hiledir inanmam
bunun örneğini one mute örneğinde gördük

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
din duşmanlarının yaptıkları işleri allah hile olarak adlandırır
bir kere bu hükümet hele başındaki kişi ilahlaştırılmıştır
ve hep başta kalıp sınırsız yetki verilmesi için ellerinden geleni yapmaktalar
oy oranı düşünce adamlar pkk ile savaş başlattılar
ergenekon balyoz gibi dürzmece gündem ile hep gündemi kendileri ile meşgul ettiler
tüm tv leri evirerek havuz medya oluşturdular
ve daha saymadığım bir çok hileyi görünce insan
bu kalkışmayı hileden beri düşünemiyorum
amarikanın eş başkanı iktidarını pekiştirdi
allah hilelerine mühlet verirse demokratlar başkanlarına şimdiden selam dursunlar
kanaatim bu olay israil abd ve hükümetin ortak hilesidir
eş başkanlık devam ediyor
incirlik kapatılmış abd ve avrupaya tehditler savrulmuş hiledir inanmam
bunun örneğini one mute örneğinde gördük

idamdan bahsediyor sadece darbecilere mi yoksa öcalan'da o idamın içine sokulacak mı samimiyeti buradan belli olur .

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
İncirlik giriş çıkışlara kapatıldı
İncirlik üssünde enerjinin kesildiği ve giriş çıkışların iptal edildiği belirtiliyor

incirlik-giris-cikislara-kapatildi.Jpeg

ABD Konsolosluğu Adana'daki İncirlik Üssü'nde enerjinin kesildiğini ve üssün giriş çıkışlara kapatıldığını açıkladı.

CNN’nin haberine göre; Konsolosluk, işlemler eski haline dönene kadar ABD vatandaşlarına üsten uzak durmaları çağrısında bulundu.

Öte yandan ABD Başkanı Barack Obama'nın, Türkiye'deki gelişmelerin ele alınması için önümüzdeki saatlerde Ulusal Güvenlik Konseyi'ni toplayacağı açıklandı.

Screenshot (13).png

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abd saddamı idam etti
bunlarda idam edebilir
bu onların hilelerini daha karmaşık yapar o kadar
öcalanı asması öyle kolay değil öcalan suriye'de şu anda abd nin bir numaralı ortağı ,
bu arada öcalan yerine demirtaşı öne sürmelerini de kabul etmem yemezler pkk ya karşı olacaksın , 7 hazirana değil. öyle ben pkk ın başınadam atıyacamda abd engel oluyor onun için asmıyorum falan gibi abuk sabuk hayalleri de kabul etmiyorum ! ben istedim de çaycı ve kılıçdaroğlu karşı çıktılara uzanan yollara da hayır !

T Çevrimdışı

TevhideriMusab

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bakan Işık:''Darbe engellenmiştir demek için erken.'' Hükumet hala korkuyor. O yüzden herkese mesaj attılar meydanlara diye 2.Mısır vakasından korkuyorlar herhalde Mısır'dada 2.Dalgada darbe olmuştu.Şu anda Kızılay Meydanında Demokrasi(!) nöbeti var şu anda.Allah sonumuzu hayr etsin.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fetullah gülenin açıklaması gelmiş :

Demokrasimizi sekteye uğratmak amacıyla dün gece toplumumuza yaşatmak istenen, ancak milletimizin feraseti ve demokrasiye olan inancıyla bertaraf edilen hain cunta girişimini amasız ve fakatsız nefretle kıyıyoruz.

Milletimize yaşatılmak istenen hainliğin karşısında kahramanca mücadele ederken şehit edilen masum insanımıza ve polisimize de Hak'tan rahmet diliyor ve halkımıza taziyelerimizi sunuyoruz.

Yapılan hain girişiminin sorumlusu kimlerse en kısa sürede yargı önüne çıkartılıp hesap sorulmalıdır. Hainlerden henüz hesap sorulmamışken, bu korkunç girişimi ne adına ve kimin adına yaptıkları anlaşılmamışken müvekkilim ve hizmet hareketi mensuplarının suçlanması da asıl faillerin bulunmasına engel olmamalıdır.

Olayın ilk anında yaptığı açıklama ile 'darbe girişimini en güçle ifadelerle kanadığını' belirten ve her dönem mağduru olmuş Gülen'le dün yaşatılan alçak ve korkunç olay arasında irtibat varmış değerlendirilmesi yapılması doğru değildir. Sağlıklı bir soruşturma sonucunda bu durumun anlaşılacağını umut ediyoruz.

Saygılarımla

Fetullah Gülen vekili
Av. Nurullah Albayrak

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
feto iki dakika da sattı arkadaşlarını desene

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben baska bir foruma daha uyeyim , o forumda bir cok gorusten insan var. Orayi okurken bir sey farkettim.

Ordaki asiri solcu ve inanci olmayan insanlarla burdaki bazi uylelerin ,bu konuda nerdeyse ayni dusuncedeler

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sabahtan beri geceki jetlere ne oldu diye araştırıyorum nihayet öğrendim o derece uzun havada kalabilmeleri havada ikmal yapmalarından dolayıymış çözüm olarak ikmal yaptıkları ve kalktıkları havaalanlarını bombalamışlar. şimdi mısır örneği düşünülüyor ikinci dalga diye de nerede kimle ne yapabilirlerki artık orduda üst düzey gözaltına alınmayan adam kalmadı gibi sayı binnlerle ifade ediliyor , olayın kendi içerisinde mantıklı tabiki de geriye darbeyi yapacak adam kaldı mı ya da hala haberimiz olmayan darbecilerin elind e olan önemli üsler mi var ?

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
üzerine en çok komplo teorisi üretilen olay malum ikiz kulelerdir
benim şahsi fikrim ikiz kuleleri marslılara kaptırmak istemeyen neptün ve venüs ittifagının yıktığıdır...
zaten mantıklı düşünücek olursak jüpiterlilerde böyle bir teknoloji yok
dediğim gibi geriye tek ihtimal kalıyor neptün&venüs krallığının işi bu :)
metin öztürk abi Neptün&Venüs krallığı yine iş başında :D.
Kardesler mantıklı düşünelim Tayyip böyle bişey yapacak olsa cumartesi akşamı yerine cuma hutbeleriyle halkın kendine itaat ve ittibası artırmak ve gönüllerini fethetmek için çarşamba ya da perşembe aksamını tercih ederdi, tamam kabul bazı işler komployla yürür ama unutmayın kullandığınız kılıç çift taraflı,

Üst Ana Sayfa Alt