Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2015 Seçime Dair

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
küçük enişte istifa edecek mi acaba?

"Hatay mitinginde meydan okuyan Davutoğlu, "İngiltere'de seçimi kaybeden üç muhalefet lideri de istifa etti. Ben buradan, Hatay'dan meydan okuyorum. Eğer AK Parti 7 Haziran'da en güçlü parti olarak çıkmazsa, tek başına iktidar olmazsa, ben açıklıyorum 8 Haziran'da istifa edeceğim. Bahçeli 12 seçim kaybetti, Kılıçdaroğlu da kaybetti. 8 Haziran'da istifa edip bırakıp gidebilirler mi?" diye konuştu. " alıntı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
chp mhp hdp ittifak yapar fethullahda baslarina gecer
Ahi o koalisyon yasamaz pek mhpnin oylarini akpye kaydirir hdp ile bir araya gelmek. ayrica ekonomi kotu gidince banka faizleri artinca ulkenin %80i kredi borcuna batmiş. bakalım ne olur.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anlatamıyorum ki. Bu kaçınılmaz bir olaydır. Safların belirlenmesi lazım AKP bu safları çorbaya çevirmekte.Başka neyle bu ülkeye islamı getireceksiniz bi sokaklarına bakın şu ülkenin ya ?! Ya da inanıyorum diyenlerin yaptıklarına .. Yani istemiyorum kesinlikle , ama başka bir yol var mı ? Var demokrasi mi diyeceğiz ? Bu akp li tayfası ya mazlum olacak ya da pkk ile işbirliğine devam edip süfyanilerin öncüsü gidişat bu .

evet safların belirlenmesi gerekiyor.O sebeple daha hayırlı olur dedim akhi.Akp zaten tek başına iktidarken bile pkk'yı baştacı yapıyordu.Şimdi koalisyon ortağı olursa o zaman daha iğrenç şeyler olacak.İzleyiniz ve görünüz akhiler:) akp ülkeyi pkk'ya sattı.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
küçük enişte istifa edecek mi acaba?

"Hatay mitinginde meydan okuyan Davutoğlu, "İngiltere'de seçimi kaybeden üç muhalefet lideri de istifa etti. Ben buradan, Hatay'dan meydan okuyorum. Eğer AK Parti 7 Haziran'da en güçlü parti olarak çıkmazsa, tek başına iktidar olmazsa, ben açıklıyorum 8 Haziran'da istifa edeceğim. Bahçeli 12 seçim kaybetti, Kılıçdaroğlu da kaybetti. 8 Haziran'da istifa edip bırakıp gidebilirler mi?" diye konuştu. " alıntı

O emanetçi yaw etse ne etmese ne , bahçeli mi ? ölünceye dek devam . Kılıçdaroğlunu chp iç fırkaları einde sonunda halleder zati :D

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HDP başkanı şu anda tv de "başkanlık olayı bitmiştir" dedi. bunlar bence tayyipe destek vermez tayyip pkk ya yalvarıp yeni tavizler uydurmadığı sürece .

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu salak Hdpliler Başkanlık sisteminde eyalet eyalet bölünmenin kendi emelleri için daha güzel olduğunu akledemiyorlar :)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu salak Hdpliler Başkanlık sisteminde eyalet eyalet bölünmenin kendi emelleri için daha güzel olduğunu akledemiyorlar :)

onların hedefi eyalet olmak değil ki , bağımsızlık. tayyipde abd onlar ı desteklediği için bari kendi lehime kullanayı m dedi ama yani , yaw insanları niye bu kadar salak sanıyorlar anlamıyorum ? yani sen bunu düşünüyorsunda karşındaki bunu düşündüğünü anlamıyor m u ?Sözde pkk nın karşısına Barzaniyi çıkaracaktı , öcalana sayın dediği süreçle barzaninin karşısına abd nin askeri desteğini de almış devleşmiş bir pkk çıkardı denilebilir . ilaki demokratik bir lider deniyorsa özal bundan 50 kez daha akıllıydı , hem kürt oylarını tutuyor hemde barzani pkk yı birbirine düşürüyordu.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
belam.PNG

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
olsun bi başlangıç oldu sayılabilir :)

ilk defa bu denli kuvvetli bir kampanya oldu daha önce tevhid ehlinin yine çalışmaları vardı ama bu kadar değildi.Şehirlere yayılan muvahhidler her tarafa afişler astılar,e-mailler gönderildi ve kısa mesajlar atıldı milyonlarca insana.Twitter'da da gündem oluşturuldu.Bir yerden başlanması gerekiyordu gerçektende.

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Usame bin laden Şehit olduğunda gayet memnun olduk açıklamaları yapan AKP'li yönetici münafıklar.
Irakta ABD ile birlikte Milyonlarca Müslümanı katledenler.
Sizler münafık bile olamayacak tıynette ahmak Mürtedlersiniz.
Müslümanlar kıyama kalktıklarında fetih nasıl olur görürsünüz.

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akp ile mhp koalisyonu gelebilirmiş. bu olabilir. mhp ideolojik olarak milliyetçi oldukları için baas rejimine karşıda akp ile aynı politikayı izleyebilir.

ancak ihvan bırakın tağutlar ne yapıyorlarsa yapsınlar. bunların işlerine akıl sır ermez.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akp ile mhp koalisyonu gelebilirmiş. bu olabilir. mhp ideolojik olarak milliyetçi oldukları için baas rejimine karşıda akp ile aynı politikayı izleyebilir.

ancak ihvan bırakın tağutlar ne yapıyorlarsa yapsınlar. bunların işlerine akıl sır ermez.

O da yaramaz mhp 28 şubat mhp si hala 80 öncesi ile alakası kalmadı , aynen pkk nın satışı gibi fırstatı bulduğu anda satacak. Bir de şu satırları okuyup da yapan varsa Allaha dua eden kişinin duası beddua olsa bile aleyhimizde olsa bile dalga geçmeyelim ...

E Çevrimdışı

ebu isa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir dize geliyor aklıma. Her ne kadar tayyip okumuşsa da bu dize güzelliğini yitirmez :)
"Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır." Muhakkak ki ALLAH hükmü verecektir. Suriye mücadelesi bazı tiplerin engellemesiyle bitmez. Hükümette x partisi y partisi olsun fark etmez, bu mücadele onların dilediği gibi bitmeyecek, zaferle bitecek İnşaALLAH.