Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2015 Seçime Dair

A Çevrimdışı

akıncıbir

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biji serok Apo diyerek konvoy oluşturmuş PKK'lılar tur atıyor.
Muhavvid Müslümanlar zindanda hala.
Örgüt suçlaması ile ceza üstüne ceza alan, infazları bozulan Müslümanlar.
13 senedir hatırlamadın.
Ergenekoncuları çıkardın.
PKK'lısını davullarla sınırda karşıladın.
Müslümanı zindanda unuttun.
Şimdi Onlar seni unutmuş Çok mu !!!
Kendi düşen ağlamaz.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şöyle netten akp lilere bakınıyorum bazıları kürtlere küfür etmeye kadar gitmiş durumda , pkk bunların , bunlar kürtlerin münafığı ! chp ye karşı zoraki evlilik sona erdi diyebilir miyiz ki ?

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
davutoğlu balkon konuşması
CG7LTgxUYAA6nsT.jpg

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
وَاللّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لاَ يَعْلَمُونَ

Allah emrinde galiptir fakat insanların çoğu bunu bilmez.

yusuf /21

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler böyle bir resmi paylaşmanın haramlığı var mı?
Abi dalga geçme bir yana onca münafık asli kafir seviniyorken (Demirtaşın açıklamasını dinlemissinizdir, adam ortadoğu da planları bozacağız gibi birşey dedi) nedir sizin bu "muhafazakar" kesime olan kininiz anlıyamıyorum. Tamam bunlar devlet kumarhanesi yürütüyor fuhuşhaneleri var... hepsi kabul... Peki diğerleri ne yapıyor?! Ben söyleyim taşla 16 yaşındaki gençlerin beynini eziyor.. Sizinki Esad dururken ÖSÖya saldırmak gibi birşey. İşidi niye kınıyoz ki ozaman? Önce mürtedle şavaşmak lazım ozaman.. Bizim davetimizin ana kitlesi muhafazakarlar mı yoksa kemalist milliyetci kürtler/türkler mi? Resulullah sav mekkeli müşriğin hatrı için esirleri serbest bırakmak istemiş bizler de Arakanlı Suriyeli müslümanlara olan yardımlarından (en azından mazlumlara) dolayı bu kadar yüklenmeyelim be kardeşim... Yine tekfir edin ama biraz ölçülü olalım...

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akp iktidarda olsunda islama savaş açanların elinde fırsat olmasın
şeriat için tagutu inkar eden, %30'luk bir topluluk olsun
akp iktidarı ile tebliğin kolaylıklarına mazhar olan bizler insanlara tevhidi anlatalım
lay lay lom güle oynaya şeriat gelsin
eee imtahan nerede
bize cenneti hakettirecek imtihan nerede
gönül isterki iman etdik dediğimizde cennete girelim fakat bu olmayacak
hak ile batıl birbirinden ayrılacaksa bunun yolu sınavdır
yoksa lay lay lom sınavsız cennet bekleyenler varsa avucunu yalamaya başlasın bir zahmet
eğer şeriat gelsin istiyorsan esed gibi zalimlere hazır olacaksın
gülmek istiyorsan öncesinde ağlamayı göze alacaksın
yada rabıta ve hatmeyle nefsinle cihad edecek oturup mehdi aleyhisselamın gelmesini bekliyeceksinde zaferi sağ salim görmek için deccale secde edeceksin
vAllahi cihadsız şeriatin gelmesi ömerli barajında olta ile balina yakalamakdan zordur

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi dalga geçme bir yana onca münafık asli kafir seviniyorken (Demirtaşın açıklamasını dinlemissinizdir, adam ortadoğu da planları bozacağız gibi birşey dedi) nedir sizin bu "muhafazakar" kesime olan kininiz anlıyamıyorum. Tamam bunlar devlet kumarhanesi yürütüyor fuhuşhaneleri var... hepsi kabul... Peki diğerleri ne yapıyor?! Ben söyleyim taşla 16 yaşındaki gençlerin beynini eziyor.. Sizinki Esad dururken ÖSÖya saldırmak gibi birşey. İşidi niye kınıyoz ki ozaman? Önce mürtedle şavaşmak lazım ozaman.. Bizim davetimizin ana kitlesi muhafazakarlar mı yoksa kemalist milliyetci kürtler/türkler mi? Resulullah sav mekkeli müşriğin hatrı için esirleri serbest bırakmak istemiş bizler de Arakanlı Suriyeli müslümanlara olan yardımlarından (en azından mazlumlara) dolayı bu kadar yüklenmeyelim be kardeşim... Yine tekfir edin ama biraz ölçülü olalım...
Kardeş nedir bu hiddet ... nerdeyse neden oy vermediniz diye zerzenişte bulunacaksın sandım ....
Olan birşey yok ... bence bu olanlar hayırlı ama tabiki zor günlerin de başlangıcıdır InşaAllah ...
Sanki AKP kaybetti Suriyede Mücahitlerin cepheleri düştü ....

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

akhi özellikle sosyal medyada akpye kayan birçok kişiyi gördüm burada bile kaç kişi oy verelim dedi evet belki akp gelse daha iyi olurdu ancak böylesinin de belki insanların tevhide dönmesi için bir katkısı olur bak tağut davutoğlu halkımız karar verdi demokrasi bla bla falan zırvaladı yine bundan sonra insanların demokrasiyi sorgulayacağını düşünüyorum biz bu şahıslara karşı yumuşak davranırsak yavaş yavaş onlara kayarız maazAllah

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu arada tekfir eden olmadı ... olayı devamlı buraya bağlamayın ..
bu konudaki önceki mesajlarım da geçmemişti ancak küfrün önderlerini tekfir ediyorum recep,davutoğlu,kılıçdaroğlu,bahçeli,akp,chp,hdp vs. ancak bunların küfürleri de derece derecedir

bir an kendimi hakyayınlarına liste hazırlıyor gibi hissettim : p