Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aşırı Tekfirci Irak Sam Islam Devleti Hakkında Forumdaki Yaklaşımlar

A Çevrimdışı

Abdur Rauf

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selam tum muslumanlarin uzerine olsun oncelikle bu forumun dusunceleri beni cok rahatsiz etdi ve muslumanlar hakda boyle dusunmeniz beni uzdu.Irak Sam Islam Devletine harici zihniyetli fitceni gibi kotu kelimeler kullanmak mucahidlere dil uzatmakdir. sizler rahat evlerinizde otururken yemek yeyib ailenizle sohbet ederken o mucahidler ailelerinden uzakta ALLAHin rizasini kazanmak icin her seylerinden gecmisler.ve Islamin uzun zamandir gormedigi izzetiin yasanmasina sebeb olmuslar ALLAHa hamd olsun.ve simdi dunyada Kuranla idare olunan bir devlet var ve biz buna sevinirken sizler agizindan cikanlari duymuyorsunuz.ve forumda acik bir adaletsizlik var DEVLEni sevenleri hemen kovuyorsunuz ama onlara ahlaksizca hakaret edenlere sesinizi bile cikarmiyorsunuz. bu bir haksiklik. IRAK SAM sizlere ne yapdi? yillardir gormedigimiz gormeye hasret kaldigimiz seriati getirdi . ALLAHIN istedigi gibi ama diger gurublar bir olub DEVLEYE saldirdi sizlerse onlari koruyorsunuz.

IRAK SAM ISLAM DEVLETI tum qruplara seslenmedimi gelin birleselim deye ama onlar ne yapdi?

Simdi belki benide kovarsiniz ama ben hakki soylemekden korkmam

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
isid cemaati tekfir menhecini birakip, namlusunu esed rejimine cevirip, kurulacak ortak ser'i mahkemeyi kabul edip, kendisinin de diger islami gruplardan bir grup oldugu gercegini anlayip, diger gruplar gibi hata yapan elemanlarina gerekli cezalari uyguladiktan sonra muslumanlar elbette dusuncelerini gozden gecireceklerdir ama su anda en basta tekfir hastaligindan tevbe etmeleri gerek ve bu imkansiza yakin gozukuyor maalesef..

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SIslamin uzun zamandir gormedigi izzetiin yasanmasina sebeb olmuslar ALLAHa hamd olsun.ve simdi dunyada Kuranla idare olunan bir devlet var

Acaba bir devlet kurulduda benimmi haberim yok?halbuki düzenli olarak islam coğrafyasını takib ederim,madem bir devlet kuruldu kuranı kerimle idare ediyor,söylermisiniz bu devlet nerede kuruldu?
islamın uzun zamandır görmediği izzetin yaşanmasınamı sebeb olmuşlar?sübhanALLAH...söylermisin suriyede müslüman kanını akıtmak ne zamandan beridir izzet sayılır olmuş.senmi hayal görüyorsun,yoksa benmi yanlış görüyorum?mücahidlere namluları uzatıp,eymen ez zavahiriyi bile el kaideyi bile tekfir edenler ne zamandan beridir izzeti yaşatmışlar?
eğer utanç yaşatıyor deseydin daha isabetli davranmış olurdun..heyhat bu gün ışid ümmete utanç yaşattırmaktan başka bişey yapmıyor..

A Çevrimdışı

Abdur Rauf

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ISID kendi haksizlik yapan elemanlarini cezalandiriyor buna isidin seri mahkemsini takdim eden videoda baka bilirsin ayrica isid kimi tekfir ediyor musriklerimi ozgur suriye ceysul hurumu? bunlar tekfir olunasi zaten ayrica ISID in seri mahkemesi var diyerleri ISIDE biat ede bilirler

KURANLA idare olunan bir sehir olsa bile yeter bumu biz bilsek bile yeter avrupada olanlar biliyorda sen bilmiyormusun kafirler agizlariyla soyluyorda sen bilmiyormusun?

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selam tum muslumanlarin uzerine olsun oncelikle bu forumun dusunceleri beni cok rahatsiz etdi ve muslumanlar hakda boyle dusunmeniz beni uzdu.Irak Sam Islam Devletine harici zihniyetli fitceni gibi kotu kelimeler kullanmak mucahidlere dil uzatmakdir. sizler rahat evlerinizde otururken yemek yeyib ailenizle sohbet ederken o mucahidler ailelerinden uzakta ALLAHin rizasini kazanmak icin her seylerinden gecmisler.ve Islamin uzun zamandir gormedigi izzetiin yasanmasina sebeb olmuslar ALLAHa hamd olsun.ve simdi dunyada Kuranla idare olunan bir devlet var ve biz buna sevinirken sizler agizindan cikanlari duymuyorsunuz.ve forumda acik bir adaletsizlik var DEVLEni sevenleri hemen kovuyorsunuz ama onlara ahlaksizca hakaret edenlere sesinizi bile cikarmiyorsunuz. bu bir haksiklik. IRAK SAM sizlere ne yapdi? yillardir gormedigimiz gormeye hasret kaldigimiz seriati getirdi . ALLAHIN istedigi gibi ama diger gurublar bir olub DEVLEYE saldirdi sizlerse onlari koruyorsunuz.

IRAK SAM ISLAM DEVLETI tum qruplara seslenmedimi gelin birleselim deye ama onlar ne yapdi?

Simdi belki benide kovarsiniz ama ben hakki soylemekden korkmam
Seni bilmem ama kardeş ben hem devleyi hem cepheyi seviyorum yalnız bu son zamanlarda yaptıklarından ben onlardan beri oldugumu ilan ettim.Ama bu forumdaki gibi bazılarının haclı ordusu gibi gördüğü gibi görmüyorum devleyi.

A Çevrimdışı

Abdur Rauf

Üyeliği İptal Edildi
Banned
subhanallah berimi olmak niye beri oluyorsunuz devle musrikimiki? ALLAH KORUSUN burdakilar devleye tekfir hastasi oldugunu soyluyorlar devleden kac kardesle sohbet etmisler

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
peki acikca yaz o zaman:nusraya, ahrarussama ve diger islami gruplara bak oso demiyorum nasil bakiyorlar bizde ogrenelim.

W Çevrimdışı

wert

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
subhanallah berimi olmak niye beri oluyorsunuz devle musrikimiki? ALLAH KORUSUN burdakilar devleye tekfir hastasi oldugunu soyluyorlar devleden kac kardesle sohbet etmisler
hani es sibai nasıl beri olmuşsa benimkide ona benzer şirk ehli olarak görmüyorum ama beriyim yaptıklarından cepheninde yaptıkları kötü amellerden beriyim.Yalnız kardeşlerim oldugu için seviyorum hepsininde.Ama öso benim gözümde küfür üzere savaşmaktadır.

A Çevrimdışı

Abdur Rauf

Üyeliği İptal Edildi
Banned
dovle sana ne apmis soyleye bilirmisin ne sirkin kufurun gormusunuz siz onlardan daha haayirlimisiniz size soruyorum allahda korkun iftira atmayin

bunun ismini deyisene helalliq vermiyorum kendi ismini koyun allahda korkun siz hangi hakla benim koydugum isimi deyisiyorsunuz

helallik vermem

Kuteybe Çevrimdışı

Kuteybe

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdur Rauf, buradaki herkes davası islam olan kişiler. Lakin, islam adına ortaya çıkıp, Müslümanları kendilerine düşman ilan edenler, gerçekten müşriklerden daha çok zarar veriyorlar. Hadi biz evlerimizde oturuyoruz. Peki evlerinde oturmayan ömrü Allah yolunda geçmiş, zindanlarda ömrünü çürütmüş, Cihad liderlerine ve alimlerine neden kulak vermiyorsunuz.

Neden onların nasihatlerine yüz çevirip, çeşitli bahane ve iftiralarla onları suçluyorsunuz. Daha dün yeni yetme gençler olarak önceden gelenlerin yolundan yüz çeviriyorsunuz.
El kaide hakkında, onlar ibrahimin dininden döndü diyenler senin şu dövle dediklerin değil mi? Bunlar tekfirci değilse o halde tekfirci kimdir?

Sizler Allah yolunda savaşanların arasında fitne çıkarmayı, şeriatı uygulamak olarak lanse ediyorsunuz. Cemaat taassubunda bu derece ileri giden bir grup bulunmuyor.

Allah yolunda mücahidlere dil uzatılıyormuş. Halbuki sizin yaptığnız sofilerin kendi şeyhlerini yüceltmesi gibi birşey. Onları savaş meydanında olmaları, haksızlık ve adaletsizlik yaptıklarına engel değil.

Çünkü bakıyorsun adam geçmişinde eroinman koyu bir cahiliye içinde. Sonra bir şekilde tekfirci bir kitle ile tanışıp müslüman olmuş. O cahiliyetini bu kez tekfircilik aşırılığı ile sürdürüyor. Bunların müslümanlara verdiği zarar çok daha büyük. Tıpkı bedevilerin durumu gibi.

Ha bu arada Abdullah ıraki denen harici, hani şu 5 müslümanın kafasını kesip onunla poz veren , öldürülmüş. Şimdi bu adam mı evinden Allah rızası için çıkmıştı acaba. Allah müminleri öldürenler hakkında ne diyor.

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Devle denen terörist örgütü zerre kadar sevmiyorum. Tekfirci ve katilleri ne diye sevecekmişim? Zevahiriyi bile tekfir eden bu örgüt Nusra komutanlarının evlerini basıp kadınlara ve körpecik çocuklara bile kurşun yağdırıyorken kalkıp bu katilleri mi sevecem? Ebu Halid Suri gibi bir komutanı bile intahar bombacısı gönderip katledenleri kim seviyorsa Allah onları beraber haşretsin. Bu katil çete Baas rejiminin sigortası oldu adeta. Bakın bir çok köyü Baas ordusuna hediye ediyor utanmadan. Bu pislik ordunun şeriat gibi bir derdi olsa zaten Allahın hükmüne göre muhakemeye davet edildiğinde yüz çevirmezdi. Nusret Cephesine colani cephesi deyip en adi iftiralarla tekfir eden, Ahrar ve diğer mücahidleri sahve ilan edip kanını caiz gören bu cahiller ordusunun başındaki muhteris liderler ağızlarını açınca sanki kan damlıyor ağızlarından. Son 5 aydır bu necis örgütün Baas rejimine ve Hizbulfesada yönelik başlattığı kaç büyük operasyon var?
Şeriat ve İslam Devleti gibi kavramlar ancak Haricilerin ağzında bu kadar kirletilir. Hala utanmadan gelip bu katil teröristleri Mücahid olarak yansıyıp bir de savunan tipler acaba Baas rejimine karşı savaşmayan bu zelil şebekenin ellerine bulaşan çocuk ve kadın kanından utanmıyorlar mı?
Alimleri hiçe saydılar, Müslüman kanını içtiler, mazlumların davasını sattılar, Allah ile aldatmaktan ve kafirleri sevindirmekten başka bir şey yapmadılar. Kim bunlarla beraber ise ben onlardan beriyim. Hem onlardan hem de onların kuracağı şaibeli devletten beriyim.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bundan sonra burada; Işıd denen aşırı tekfir hastalarını mudafa eden kim olursa; "yazısıyla, link ve ismiyle" bana özel mesajla bildirin inşeallah

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

veysel yavuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah in selami butun hakka tabi olanlara olsum . Orta da buyuk bi fitne sizlerde bu fitnede taraf olmayan elinizin bulasmadigi kana dilinizde bulasmasin . Allah c.c kitabinda zan etmeyi yasaklamisken bizlere ne oluyo da aynel yakin gormedigimiz gruplar hakkinda rahatca konusuyoruz
Selamu aleykum

Bakin ben ne devleye tekvirci derim nede bir gurubu birilerinin soylemesiyle tekfir ederim . Herkes vazifesini yaparsa ne ala

A Çevrimdışı

ahmed___musa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
samsung galaxy cephesi destekcilerine bak. Isid teroristmis. Pkk lilar demokrasi isteyenler laikler ile birlikte omuz omuza carpisanlar kim okuyor. Irakta musluman beraber carpisabiliyor ama suriyede olmuyor. Neden cunku sahveciler istemiyor. Cem maruf daha kac ay once dusmanimiz nusra ve isid derken simdi ne oldu.isid dusman oldu. Cemal maruf ve diger bati kuklasi oso ile beraber islam devleti kurmasina izinmi vereceklerini saniyorsunuz. Buna inananda zaten beyin yoktur. Osu yu islami cephe ahrar gibi olusumlar neden hala teror listesine almiyorlar. Destekcilerinden dolayi cunku. Artik banlayabilirsiniz. İsid'e destek veren kardeslerim yakinda yeni forumumuz acilacak insaAllah. eskilerin bildigi bir isim olacak insaAllah.

H Çevrimdışı

HAFSA MUSLIMAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
iraq wam islam devleti hilafete dogru yuruyor.icine sindirmeyenler arkalarndan konuwuyor. bu siteden iraq wami sevenleri kovmakla kendinizi biweymi saniyorsunuz. Bunu yapmakla aklinizmi artiyoooo.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işid'i kusursuz gören arkadaşlar. Işid ve haberlerini veren sitelerdeki destekçileri el kaideyi tekfir ediyor nusret cephesindeki mücahidlere münafık diyor kendisine biat etmeyen herkesi kafir ilan edip vuruyor bunları sizde duyuyor ve görüyorsunuz bu adaletmidir hakmıdır sizce. Uluslararası düzeyde yıllardır cihad eden amacı müslümanları tevhid bayrağı altında toplayıp hilafeti getirmek olan bu uğurda sayısız tağut devletle savaşan binlerce elemanını şehit veren El-Kaideye kafir demek, esada bu zamana kadar en büyük darbeleri indirmiş olan ve halihazırda ilerleyen En-Nusraya münafıklar gurubu demek hakmıdır siz bunu kendi vicdanınızda kabul edebiliyormusunuz. Ne olduda yıllardır destek verdiğiniz dua ettiğiniz mücahidlere şimdi düşman oldunuz?

Üst Ana Sayfa Alt