Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ayet ve Hadise Verilen Değer

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
7960

Kurana ve hadise hürmet et - sagopa kajmer Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Bu adamı sevmiyorum-rap durumundan dolayı, siz eleştirmeden ben eleştirim ki konu sapılmasın, mesala kişi, önce yanındaki kıza tebliğ etmesi gerek ki kızın islamla bir alakalı görünmüyor.

Aptallar burda kaldı, burada herşey doğru demesi de batıl bir durum. İslamdan kasıt bilim adamların gitmesi ise bu cahilliğin kendisidir ayrıca yurtdışında islami yaşam çok daha zordur, insanların orada asimile olması daha kolay, ayrıca açıktan küfür beldesinde oturmak doğru mu bunuda akide kitaplarına bakmak gerek : ))
Rap kısmınıda eleştirmezsek güzel bir video olmuş.

Fazla eleştirmeden,

Biz ne biçim müslümanız, kaç şartını yerine getiriyoruz, hindistan öğretisi put meselesi çok güzel değinmiş.

D Çevrimdışı

duygusuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
7960

Kurana ve hadise hürmet et - sagopa kajmer Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Bu adamı sevmiyorum-rap durumundan dolayı, siz eleştirmeden ben eleştirim ki konu sapılmasın, mesala kişi, önce yanındaki kıza tebliğ etmesi gerek ki kızın islamla bir alakalı görünmüyor.

Aptallar burda kaldı, burada herşey doğru demesi de batıl bir durum. İslamdan kasıt bilim adamların gitmesi ise bu cahilliğin kendisidir ayrıca yurtdışında islami yaşam çok daha zordur, insanların orada asimile olması daha kolay, ayrıca açıktan küfür beldesinde oturmak doğru mu bunuda akide kitaplarına bakmak gerek : ))
Rap kısmınıda eleştirmezsek güzel bir video olmuş.

Fazla eleştirmeden,

Biz ne biçim müslümanız, kaç şartını yerine getiriyoruz, hindistan öğretisi put meselesi çok güzel değinmiş.

Görsellikle müslümanlık olmaz, müşriklerde sakalı cübbeli örtülü idi ama müşrikti..Sen doğuştan bu bilgiye yaşayışa sihipmiydin herşeyin bir zamanı var değilmi..

S Çevrimdışı

soru işareti

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Merhaba !slam4ever arkadaşım,

Dinlediğim bazı parçaları vardır, genellikle parçalarında müzikten çok söze önem veriyor. Müziği sadece bir araç olarak kullandığını düşünüyorum. Daha çok mesaj içerikli şarkılar yapıyor; Amacını oynatmaktan çok mesaj vermek, düşündürmek olarak görüyorum. Dinlerseniz siz de fark edersiniz. Ve artık Allah demenin bile elinde ateş tutmak kadar zor bir durum olduğu bir dönemde böyle olabilmek gerçekten takdir edilesi bir durumdur. Dinlerken aklıma şu ayet geldi;

"İnananlar, kim dininden dönerse şunu bilsin: ALLAH sevdiği bir toplumu getirir; onlar da O'nu sever. İnananlara karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve pektirler. ALLAH yolunda cihad ederler, kınayanın kınamasından çekinmezler. Bu, ALLAH'ın lütfudur; onu dilediğine verir. ALLAH Cömerttir, Bilendir."

Bir de arkadaşım açıktan küfür beldesinde oturmanın doğruluğu-yanlışlığı konusunda beni bilgilendirebilir misin? Doğru mudur, yanlış mıdır?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yorumlarınızı anlamadım desem...

Anlamadığım bir yorumun üstüne yorum yapmakta huyum değildir.

Eleştiri olumlu mu, olumsuz mu anlamadım...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ilginc... biz diyince pek etki vermiyorda, böyle tv lerde meshur olanlar söyleyince insanlarda bi iz birakiyor , subhanaAllah (:)

Üst Ana Sayfa Alt