Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bebek Patikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sitemizde bayan-erkek ayrımı yapılmamaktadır. yaptığımız zamanlarda sorunlar yaşadık. bu sitede kimlikleriniz bizler için çokda önemli değil. ortak paydalarda haklıyla anlaşalım yeter.

zaten deliyiz diye herkes te suçu bize atıyo dimi, azarlayıp suçlama yapmayan bir sen kalmıştın zaten :crycry

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
sitemizde bayan-erkek ayrımı yapılmamaktadır. yaptığımız zamanlarda sorunlar yaşadık. bu sitede kimlikleriniz bizler için çokda önemli değil. ortak paydalarda haklıyla anlaşalım yeter.

zaten deliyiz diye herkes te suçu bize atıyo dimi, azarlayıp suçlama yapmayan bir sen kalmıştın zaten :crycry

kerkes üstünemi gelmiş senin çok kırılgan oldun,
sana bi şey demedimki tabiki sitede bayan erkek ayırımı yapılmaz ama
karşıdakinin bayan olduğu belliyse sözlerine dikkat etmen lazım hem kırmamak için hemde yanlış anlaşılmamak için. anladınmı meseleyi?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deliyis diye olayı hemen kadın erkek farklılıklarına getiriyon dimi. anlamayıs ya deliyis diye :crycry

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
deliyis diye olayı hemen kadın erkek farklılıklarına getiriyon dimi. anlamayıs ya deliyis diye :crycry
sana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zorrrr....
bana deve bulun çabuuuuuuuuuuuuuk :(

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deliyis diye bana çaktırmadan deve demek istiyor, hakaret ediyon değilmi... deliyis diye anlamam zannediyon tabe :crycry

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:crycry zaten bu kıs milletinin içi gücü yok, sabahtan akşama kadar aylardır benle uğraşıyo, sitedeki diğer kardeşlerle uğraşan yok. deliyle baş edemiyorlar tabee. ondandır. bizde deliyis diye herkeş beni dövüyo... :crycry

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
:crycry zaten bu kıs milletinin içi gücü yok, sabahtan akşama kadar aylardır benle uğraşıyo, sitedeki diğer kardeşlerle uğraşan yok. deliyle baş edemiyorlar tabee. ondandır. bizde deliyis diye herkeş beni dövüyo... :crycry
seni döveni döverim:(
gerçi senin dilin yeter onları alt etmeye ya...neysem

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak. hala benle dalga geçiyon vede geçiyolar :crycry

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak bide sustum diyon, küsüyon. zaten deliyis diye herkeşte benimle küsüyo... deliyis ya :crycry

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mamnın delinin ağlak gününe denk geldik deli ahim dön eski haline napıyon sen

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
napalım abla ya... güldükmü dayak yiyiyoz, ağladıkmı en azından dayaktan birazcıkın kurtuluyos. kıs milletide gözü yaşlı bir erkek gördümü kıyamas, bizde çaktırmadan naza çekiyos işi işte.. ne yapalım delilik. aklımız bu kadar fesada basıyo :crycry

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
heee beni de gördün dayaktan kurtulacam sanıyon yemem ben ama böle fesadlıkları nolacak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyide abla yaaaa. daha gülmedimki. niye dövüyon hemen anlayamadım :eek:hafalanoldum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok canım hemen dövmüyoruz kızdırma efendi efendi otur oturduğun yerde kimsecikler bişey yapmaz öle duruken bişey yaparlarsa onlara kızarım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyide benim gibi masum,uslu,efendi bir deliden bunca millet ne istiyoki, tüm site ahalisi şikayetçi oluyo benden :huhuuhuu :crycry

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:agliyorum :agliyorum :agliyorum
bu kadar acıklı konuşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt