Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bebek Patikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
bak ben onu düşünmemiştim. böylelikle toplu katliam da yapabiliriz değilmi...
smileygarden87_sm.gif
smileygarden120_sm.gif
HaLiD BiN VeLiD ' Alıntı:
TABİ CANM NE UĞRAŞIYONUZ
:eek:hafalanoldum Sankı ıcınızden sure okunmuyor ılla seslı okunacak. .Neyse sureyı de bosverın hadı ,gecelerı sogukta dısarıda kalmak zorunda kalan evsızlerı dusun belkı o zaman ısınır bıraz sukredersın.Bu arada burasıda cok sıcak oldu ben su petegın ayarınıdusureyım :dillll

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
düşür tabi yaaaa
yeter bu adara yandığı onunda
ALlah allaaaah biraz soğur insan yaaa
sana da yazık peteğe de

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çokmu sıcacııııııık... :huhuuhuu ..... birgün bende ısınacaaaaaaaaaam :huhuuhuu (üstüme alınmadan yazdım, haberiniz olsun9
hih1yb9.gif
smileygarden87_sm.gif
smileygarden120_sm.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bıde sussanız varya mesaj yollayamıyorum sızın yuzunuzden ıkıde bır bı mesaj gonderıldı once onu okuyun gıbı bı uyarı cıkıo .mesajlasmıolar sankı chat yapıolar .Allahım bana sabır ver en ıyısı cıkım ben.

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
naptın sen gene yaaa işin yok demı??? kızdan ne istiyon beh yazık değilmi insaf beyaaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne yapmışım yine... ne işi... hangi kısdan... kime yazık değilmi... ne insafı...

zten deliyiz diye herkeşciklerde bizi azarlıyo dimi... :crycry

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ne yapmışım yine... ne işi... hangi kısdan... kime yazık değilmi... ne insafı...

zten deliyiz diye herkeşciklerde bizi azarlıyo dimi... :crycry

yok be kardeşim delisin melisin ama ii adamsın evelelallah
ama bide şu bayanlara karşı nasıl davranacağını bilsen mükemmel olacan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt