Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Site Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum kardeşler,bir süre önce cihadruhu.net bakıma girmişti sonradan baktım domain düşmüş site kapanmış,ne oldu bilgisi olan var mı?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam akhi benimde takip ettiğim nadir sitelerden idi.sanırım ucu bir yerlere dokundu,ondan kapadılar.

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bir zamanlarda tak-va forum vardı en bayıldıgım site oydu hep neşidler dinlerdim oda baya oldu kapatılalı :( :(

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bir zamanlarda tak-va forum vardı en bayıldıgım site oydu hep neşidler dinlerdim oda baya oldu kapatılalı :( :(

:(:( kim bayılmazdı ki takva foruma kardeş.Ne yazık ki kardeşlerimize tağuti güçlerin bir operasyonu oldu sonra site kapatıldı.Allaha şükür ki kardeşlerimiz özgür.

Ben forumdaki bilmeyen kardeşleri uyarıyorum.TEM'in gözü bu gibi cihadi sitelerin üzerinde.Üyelik alıp forumları günlük takip ediyorlar.Msn vb. programları kullanmayın.Takva forumda müslümanlara hizmet veren 4 akhiyi msn üzerinden suçladılar IP lerini bu vesileyle tespit ettiler,aralarındaki yazışmalarını kaydedip delil olarak kullandılar.Onların müslümanları suçlamak için bahaneleri çoktur ama yinede tedbir olarak bu programları kullanmayın.Bir üçüncü kişinin sizinle aynı pencerede olduğunu bilmeniz gerekiyor.Bu dediklerimi kaale almazsınız ama günün birinde sabahın 5 inde kapınıza ellerinde silahla dayanırlar sonra mecburen tedbir almak zorunda kalırsınız...Müslüman akıllı insandır..

Allah türkiyedeki ve diğer coğrafyalardaki müslümanları tuzak kurucuların şerrinden korusun.Yıllardır bu yapılan zulümlere karşı şüphesiz Rabbimizinde bir planı bir tuzağı vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt