Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Videoya Reddiye Yapacak Bir Babayiğit Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ayrica birseyi serbest birakmak tezide sacma laf cambazligi yapmis ve sanirim sizin gibilerinde kafasini bulandirarak video ise yaramis gibi.

Evvelden tw de aktif oldugum zamanlardan mehmet bulgani az cok taniyorum ben.
Bu yoruma cok katiliyorum, laf cambazligi hususunda. Cidden kafa bulandiriyor, ne diyor simdi bu filan dedirtiyor.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
sunu iyi anladimki, türkiyede selef akidesinde degilsen böyle cahilleri hoca diye dinleyen cok olacak.

Kardeslerim siteyi takip ediyorsunuz size tavsiyem sitenin tevhidle imanla alakali konularini cokca okuyup anlamadiginiz yerlerde direk bizi etiketleyerek soru sormaniz.

Sundan eminim selef akidesini kendisine icsellestirmis herhangibi müslüman bu tür sarlatanlarin videolari ile akidelerini sorgulamayacaklardir.

Biz selef akidesinde olan müslümanlarin en önemli özelligi de, hocasi dahi olsa hakka batil karistirgidinda bunu aninda sezer ve duruma mudahale eder. Bunun icin de akaid ilmini iyi bilmeniz gerekiyor.

Akide ilmini iyi bilirseniz sizi aldatlmalari hic kolay olmayacaktir...

ki konu ile alakali, bu konunun samimi düsüncelerde yazilmadigini konu acanin diger mesajlarindan ortaya cikiyor. Bu konularda cahilsen kusura bakma otur önce akideni düzelt sonra baska insanlar hakkinda elestiri yap.

Konu kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt