Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çok Çok Faydalı Bulduğum Üye

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Esselamu aleykum. Bu güzel ve faydalı forumda üyeler ile alakalı birden çok konular var. Ben de birde en çok faydalandığımız üyeyi yazsak güzel olur diye düşündüm Allahu alim.

Bismillahirrahmanirrahim.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum. Bu güzel ve faydalı forumda üyeler ile alakalı birden çok konular var. Ben de birde en çok faydalandığımız üyeyi yazsak güzel olur diye düşündüm Allahu alim.

Bismillahirrahmanirrahim.
Adı yazılmayan üzülmese bari :p

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Niyetim bu yönde değildi. Ama yanlış anlaşılmaya müsait bir konu ise ve herkes yanlış anlaşılmaya müsait bir konu olması bakımında hemfikirse böyle bir konuyu açtığım için kusura bakmayın. Ve forum adminleri de öyle düşünüyorsa konu kapatılır inşaAllah.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Niyetim bu yönde değildi. Ama yanlış anlaşılmaya müsait bir konu ise ve herkes yanlış anlaşılmaya müsait bir konu olması bakımında hemfikirse böyle bir konuyu açtığım için kusura bakmayın. Ve forum adminleri de öyle düşünüyorsa konu kapatılır inşaAllah.
Konu Başlığını Çok çok Faydalı Üye olarak değişirsek, İsmi yazılmayanlar için çok faydalı, faydalı, az faydalı diye kategoriler de ihtimali olacağından su-i zan akla gelmesi art niyete bağlı kalacaktır.

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Konu Başlığını Çok çok Faydalı Üye olarak değişirsek, İsmi yazılmayanlar için çok faydalı, faydalı, az faydalı diye kategoriler de ihtimali olacağından su-i zan akla gelmesi art niyete bağlı kalacaktır

İsabetli bir karar olmuş hocam. Bende ''En Faydalı...'' şeklinde düzenlenmesini tavsiye edecektim. Allah razı olsun.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Konu Başlığını Çok çok Faydalı Üye olarak değişirsek, İsmi yazılmayanlar için çok faydalı, faydalı, az faydalı diye kategoriler de ihtimali olacağından su-i zan akla gelmesi art niyete bağlı kalacaktır.

Cezakalllahu khayr Allah sizlere firdevsi nasib etsin.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Sorun olmaz ahi bu durum, yani kötü bir durum yok kötü birsey aramaya da gerek yok.Zaten kimin ne yaptigini en iyi Rabbimiz bilir. Gönlümüzdekini de kisiyi övmeden vesile oldugunu söylemekde beis görmüyorum. Zaten bu durum sahsidir. Normalde size faydali gelen kisi baskasi icin az faydali olabilir. Bir etkinlik gibi düsünmek daha dogru olur bu tür konulari yoksa A dan Z ye herkesin katkisi var.

Unutmamak gerekir ki, bir kisi alimde olsa o alimin ilminden istifade edecek birileri yoksa bu alim ecir torbasinin icini nasil daha cok doldursun? Yine avami düsünün ki o alimden istifade edip onun vesilesi ile hayrda yarismazsa o ecir torbasini nasil arttirsin. Yani iki durum da birbiriyle iliskilidir.

Konuyu yanlis yere cekmeden devam edersek sorun cikmayacagini umuyorum : )

Benim en faideli buldugum üyeler gecmisde olup burada suan olmayan, sitemizin kurucusu ve sponsoru kamil kardes, samanpan kardes, deli kardes, bayanlardan ismini bilmedigim 3-4 üye, pulcet44 kardes ve yine 1-2 sene zarfinda sitede bulunup, gerek teknik, gerekse de ilmi gerekse de yönetici konumunda olup burada suan bulunmayan ismini yazamadigim bütün kardeslerdir, zira suan sitemiz faal sekilde calisiyorsa bu kardeslerin vesilesi ile olmustur.

Hayra vesile olan hayr islemis gibidir dolayisi ile sizin burada en cook cokk faydali buldugunuz kisilerin cikmasinda onlarin da vesilesi oldugu icin bana göre en faydali kisiler onlardi... Rabbim kardeslerimizin yardimcisi olsun günahlarin bagislasin.

Üst Ana Sayfa Alt