Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Çürük Dişin Arasına Sıkışan Yiyecek Gusule Mani midir?

Y Çevrimdışı

Yusuf2100

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Benim ön dişimin arkasında çürük var oraya bi yiyecek sıkışmış dişlerimi fırçaladım kürdanla denedim çıkmadı ben mi beceremedim diye tereddüt ediyorum cünüptüm gusülüm olmuşmudur ?

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Şu konuya bakabilirsin kardeşim;

Benzer konu;

Y Çevrimdışı

Yusuf2100

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Şu konuya bakabilirsin kardeşim;
Baktım ama anlayamadım dişimin arkasını görmediğimden katı şert bişey mi değil mi bilemiyorum

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Baktım ama anlayamadım dişimin arkasını görmediğimden katı şert bişey mi değil mi bilemiyorum
Kardeşim, eğer normalde dişlerini düzenli misvaklıyorsan/fırçalıyorsan ve hissedilir/görülür sıvı geçirmeyen sert bir plaka oluşumu yoksa sıkıntı olmaz inşaAllah.

Y Çevrimdışı

Yusuf2100

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim, eğer normalde dişlerini düzenli misvaklıyorsan/fırçalıyorsan ve hissedilir/görülür sıvı geçirmeyen sert bir plaka oluşumu yoksa sıkıntı olmaz inşaAllah.
Düzenli bir şekilde fırçalamıyorum alışkanlığım olmadığı için ama sert tabaka değil gibi çünkü dilimde dokununca oynuyor altına su geçirirmi bilmiyorum

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
yiyecek sıkışmış dişlerimi fırçaladım kürdanla denedim çıkmadı
Düzenli bir şekilde fırçalamıyorum alışkanlığım olmadığı için ama sert tabaka değil gibi çünkü dilimde dokununca oynuyor altına su geçirirmi bilmiyorum
Çıkarmaya uğraşmışsın ve katı olmayan bir yiyecek olduğu için suya engel olmamıştır Allahu a'lem

Vesveseye kapılmamak gerek

Üst Ana Sayfa Alt