Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah mucahitlere yardim etsin.bizim uzaktan izlerken bile dayanamadigimiz durumlari canli canli yasayan onlarin kalplerini guclendirsin.attiklarini isabetli kilsin.
onlarin derdiyle dertlenen kardeslerin buradaki dertlerini uzerinden kaldirsin.

Dualari kabul eden Rabbim insaallah tez zamanda dertlerinden kurtarir seni fatman kardes. Allah yardimcin olsun

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahin asanlasdirdigi isi kimse zorlastiramaz,Allahin zorlasdirdigi isi kimse asanlasdiramaz.HAY va AKAYYUM olan rabbim rahmetsin , tum muslumanlara sabr versin, sikintilarini gidersin,zor olan islerini asanlasdirsin .AMIN

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
forumdaki butun kardeslerden benim icin dua etmesini istiyorum akiler, bir paylasim var rabbimden dilegim bu paylasimin adil olmasidir .. bu paylasimin adil olmasi icin adil olan rabbimin adiyla kimsenin hakki bana, benimde hakkim kimseye gecmesin diye dua ediyorum sizde dua edin akiler rabbim kalplerimize sukunet indirsin hakkiyla tevekkul edenlerden olalim ...

Rahman ve Rahim olan Allah s.w.t butun muslumanlara bu dunyada iylik ve guzelik versin ahirettede iylik ve guzelik versin bizleri cehennem atesinden korusun, bizi goz acip kapayincaya kadar nefsimize birakmasin, bizleri cennete goturecek amelleri bize kolaylastirsin, yeryuzunde zulm goren ve cihad eden kardeslerimizin ayaklarini sabitkilsin olenlerin sahadetini kabul etsin, geride biraktiklarinada sabir versin ve onlari kimseye muhtac etmesin cehennemi onlara haram kilsin, Allah s.w.t'in selami rahmeti bereketi Allah Resulu a.s.v'a temiz ailesine, sahabesine ve kiyamete kadar guzelikle onlara tabi olanlarin uzerine olsun ... Muhakkak ki hamd âlemlerin Rabbi olan Allah’adır... AMIN

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim sıkıntını gidersin kardeşim

Allahumme amin kardeşim Allah razı olsun :)

Allah dualarına icabet etsin kardeşim. Sende bize dua edersen İnşeAllah iyi olur. :)

Allahumme amin kardeşim Allah razı olsun :) Ederim Kardeşim inşaAllah Allah Sana tüm Hayırları üzerine yagdırsın Aminn.:)

Rabbim sıkıntını gidersin , hayırlısı ise Allah duana icabet etsin.Aminn

Allah razı olsun. Allahumme aminnn

başka isimle dua etsek olmaz mı?

Sen edersen olur Kardeşim :))

M Çevrimdışı

musab umeyr2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMUN ALEYKUM KARDEŞLER bir yakınım şuan yoğun bakımda yatmakta doktorlar durumunun kritik olduğu söylediler onun için dua edermisiniz....

ESSELAMUN ALEYKUM KARDEŞLER...

HASTA OLAN YAKINIM BUGÜN VEFAT ETTİ.... BİZE DAHA DÜNE KADAR İYİ OLDUGUNU SÖYLEMİŞLERDİ AMA BU SABAH VEFAT ETMİŞ....

Üst Ana Sayfa Alt