Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah swt yardımcın olsun akhican benimde okulun açılmasına 2 hafta kaldı küfür kokan liselere-üniversitelere gidiyoruz Allah ayaklarımızı sabit kılsın kardeşim önce kendime sonra sana ve bizim durumumuzdaki kardeşlere ; hiçbir zaman taviz vermemeliyiz,bilmeliyiz ki bizim davamız ilahi onların ise(diğer öğrenci-öğretmen)beşeri Rabbim yardımcımız olsun bizleri zelil etmesin,fitnelere kaydırmasın,akhi birde fırsat buldukça islami sohbet dinle (telefonundan-mp3 ünden) islami kitap oku inan çok faydalı oluyor mesela okula giderken-gelirken yemek yerken mümkünse bu tür faaliyetlerde bulun Allah'a emanet ol kardeşim

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cezakallahu hayr abi tavsiyen için sağol. benim telefon pek kaldırmıyor o tip şeyleri, inşaallah yeni telefona geçtiğimde kütüphaneye çevireceğim.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah yardımcımız olsun kardeşim küfrün ve şirkin her türlüsünden muhafaza etsin

Sulbiye Çevrimdışı

Sulbiye

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm
ben cok sevdigim sohbet arkadasim YASEMIN icin dualarinizi isticektim.
Kendisi agir kanser hastasi ve dualariniza muhtac
Sonsuz Selam ve Saygilarim ile dualariniza simdiden icdenlikle Allah razi olsun diyorum

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
P Çevrimdışı

pismanlık

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sitede olan arkadaşlardan Allah rızası için 1 kaç saniyeliğine dua istiyorum. Kişinin kendine ettiği dua nın yanı sıra bir başka müslüman ın gerçekten kalben o kişi için dua etmesi benim için çok önemli. Kısacık zamanınızı ayırıp benim adıma dua edenlerden de etmeyenlerden de Şimdi den Allah razı olsun.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah yardımcınız olsun kardeşim

Kulun kul ile imtihanı hakikaten zordur.
Biz hakkımızda ne hayırlı ne şerli bilemeyiz.
Sabırlı olmaya gayret ediniz.
İnşirah süresi'ni ferahlamak için okumanızı öneriyorum.

P Çevrimdışı

pismanlık

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun gerçekten dualarınız çok önemli buradan birilerinin duasını aldığımı gördüğüm anda bile şükür diyorum benim için dua eden etmeyen herkes dualarımda olacak Allah benim gibi bir kulun dualrını kabul görürse eğer. Allah her daim sizlerden razı olsun.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah hakkında olanı Senin için Hayırlı kılsın. Bu iş Senin Dinin, dünyan ve ahiretin için hayırsa Allah onu sana nasip etsin. Değilse Onu senden senide ondan uzaklaştırsın. Amin.

NOT: Bende Dua istiyorum. Allah benim istediklerimi bana hayırla versin ve Verdikleri ile beni Kendisine sevimli bir kul etsin.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah hakkında olanı Senin için Hayırlı kılsın. Bu iş Senin Dinin, dünyan ve ahiretin için hayırsa Allah onu sana nasip etsin. Değilse Onu senden senide ondan uzaklaştırsın. Amin.

NOT: Bende Dua istiyorum. Allah benim istediklerimi bana hayırla versin ve Verdikleri ile beni Kendisine sevimli bir kul etsin.
Allahümme amin
Rabbim istediklerini hayrlı kılsın.hayrlı değilse seni,ehlini uzak tutsun.aklında ve kalbinde de bırakmasın

Üst Ana Sayfa Alt