Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaşadığım yeri terketmek (Tebdili Mekan -mümkünse ilelebed-)
Gittiğim yerde en azından bunalıma girip sıkılmayacağım bir iş
bu iş vesilesiyle maddi ve manevi istiklalim ve özgürlüğüm.
Almanya veya İstanbulda -oradan sokaklarda çaresizlikten intihar etmeyeceksem belki ABD sahil kentleri- sahip oldugum yeteneklerimi kullanabileceğim bir iş Allahın kızmayacağı bir cinsten...

Ey Semaların üstünde arşından bizi gözetleyen İlahım. Yukarıda yazdıklarımı bana mukadder ve müyesser kılmanı acilen ve ölüme kadar nimetlerinle ve rızıklarınla temettü etmeyi diliyorum.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Yaşadığım yeri terketmek (Tebdili Mekan -mümkünse ilelebed-)
Gittiğim yerde en azından bunalıma girip sıkılmayacağım bir iş
bu iş vesilesiyle maddi ve manevi istiklalim ve özgürlüğüm.
Almanya veya İstanbulda -oradan sokaklarda çaresizlikten intihar etmeyeceksem belki ABD sahil kentleri- sahip oldugum yeteneklerimi kullanabileceğim bir iş Allahın kızmayacağı bir cinsten...

Ey Semaların üstünde arşından bizi gözetleyen İlahım. Yukarıda yazdıklarımı bana mukadder ve müyesser kılmanı acilen ve ölüme kadar nimetlerinle ve rızıklarınla temettü etmeyi diliyorum.
Abi girişim yap Allah'in izniyle

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah, bir yıldan fazla süredir görüşmediğim bacının ciddi bir hastalığa sahip olduğunu öğrendim, Allah'ın izniyle ona dua edelim...

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبنا الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Forumdaşlarim, annem icin dua istiyorum. Nesi oldugunu hala anlayamadilar,
Rabbim tum hastalara sifa versin.
Rabbim hiçbir iz bırakmayacak şekilde tez şifalar versin dilerim kardeşim, annen ve tüm hastalar için; amin...

...

Tüm hastalar ve hasta yakınları için bunu ekliyorum buraya:

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبنا الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
kardeşlerim bende duanızı istiyorum hem de çok..
Önce annemin ve ananemin hastalığı için :(
sonra annemin kocamın ve kendimin hidayetimiz için dualarınızı istiyorum.
Allah herkesin sevdiklerini hidayete ve takvalı olmaya muvaffık kılsın amin.
Rabbim şifalar versin ve ayaklarımızı dini İslam üzere sabit kılsın dilerim, amin.

Güncel:

Takva deyince aklıma gelenler; umarım herkese faydalı olur. Rabbim en güzel şekilde takvalı kullarından eylesin bizleri.

Üst Ana Sayfa Alt