Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
mucahit571 ' Alıntı:
selamun aleyküm
merhaba günlük bu gün belki bir kardeşimin üzüleceği bir karar aldım ama böyle olması gerekiyordu aksini düşünmek çok yanlış olurdu in bu karar herkes için hayırlı olur

sevgiLi günLük abim çok hakLı ! ama biLsinki o kardeşi şuan çok mutLu ... hem o kardeşide yanLış düşünmüş zaten öyLe bi şey oLması kötü oLurdu..:)

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
" Üç noktaydı susuşum, bir virgül hatrına yazıyorum şimdi...
Üç nokta . . .
Üç çığlık ? ? ?
Üç ölüm ! ! !
Ve tek bir virgül ,

sepya"

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
y1p_B1G_51tZKXzNDXhbz3KQbK6LGWR59EnIaeV1O_Zo2z3XVUB52pFXPz4_CX8W1CbDL5ubZELfPw

coollogocom3192531173rm5ph7zb9.gif

Bizi burada rızası dahilinde bir araya getiren ve Din-i Mübin İslam'a hizmet maksadıyla çalışmalarda bulunmamızı nasip eden Alemlerin Rabbi, eşi, benzeri, ortağı olmayan, doğrulmayan ve doğurmayan, bir olan , diri olan, hiçbir şeye muhtaç olmayan, yarattığı herşeyin kendisine muhtaç olduğu, şanı yüce herşeyi hakkıyla bilen, gören, işiten Aziz ve Celil olan, Her türlü eksiklikten münezzeh, Cenab-ı Zül Celal Hazretlerine sonsuz Hamd-ü Senalar olsun.

Bizleri ümmeti olmaya şeref kıldığı Rabbimizin "Habibim diye "seslendiği Kainatın efendisi, İki cihan güneşi, İyiler iyisi, güzeller güzeli, Doğrular doğrusu, Efendimiz, Kurtarıcımız, Önderimiz, Müjdecimiz, Alemlerin rahmeti, Cihanın zineti, Mahşer Meclisinin Seyyidi, Yer Gök Ehlinin Medar-ı İftiharı Peygamberimize Sonsuz Salat-ü Selamlar olsun.

Formumuza yoğun gayret ve çabaları rıza-i bariye doğrultusunda ellerinden gelen kaliteli, seviyeli, en iyi çalışma ve paylaşımlarıyla
katkıda bulunan Çok Kıymetli ve Değerli Kardeşlerimi En Kalbi "Sevgi, saygı hürmetlerimi "sunarken;

İnsanın üzüntülü anları olabileceği gibi,

sevinçli anlarının da olması hayatın bir parçasıdır.

İnsanın yaratılışı gereği sosyal bir varlık olduğundan

hayatını sürdürürken başkalarının maddi-manevi yardım ve desteğine ihtiyaç

duymaktadır.Bir atasözünde "Sevinçler paylaşıldıkça artar, üzüntüler ise

paylaşıldıkça azalır." denilmektedir.

Bir Müslüman Müslüman kardeşinin kederli anlarında onun üzüntüsünü ve

kederini paylaşması, sevinçli hallerinde de sevincini paylaşması onun insani

ve İslami görevlerindendir.

BuGüN BeNiM DoĞuM GüNüM

Yani doğduğum gün... Şöyle geriye doğru baktığımda ?? senelik ömr-ü hayatım, acısıyla-tatlısıyla, sevinciyle-üzüntüsüyle bir fim şeridi gibi gözümün önünden geçiyor. Tabi tarifi belki de mümkün olmayan duyguların yoğunluğunu yaşıyorum. Dile kolay tüm bu yaşadıklarımdan dersler alarak hayatı biraz daha öğrenmiş olduk inşaALLAH.

Elhamdülillah Rabbimiz bizi Ehl-i İslam diyarında, Müslüman olarak bunun şuuru ve bilinci dahilinde hidayet üzere bulundurmuştur.Bundan daha büyük nimet ve mutluluk yoktur bizim için.

ALLAH bize yeter , Kulluk payesi bize yeter. ALLAH bizi müslümanlıkla aziz kıldı. ALLAH bana yeter. Aziz-ü Cebbar olan ALLAH'ın kulu olmam bana yeter, Ben ALLAH'ın kuluyum. Şeref ve paye adına kendimi tanıtma için söyleyebileceğim sözlerin en büyüğünü söylüyorum.Ben ALLAH'ın kuluyum Elhamdülillah ben ALLAH'ın kuluyum.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
nice senelere kördüğüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:üzgünüm :üzgünüm :üzgünüm bana dua edermi kardeslerim bu illetten kurtulmaya calisiyorum , o beni birakmadan benim onu birakmam gerekiyor :üzgünüm :üzgünüm :üzgünüm

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:huhuuhuu ................. :crycry :agliyorum
inşaAllah bırakırsın ablacımm :üzgünüm

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Ab lacık Rabbim sanada banada bide birtat ab ime bırakmayı nasip eder inş..... :üzgünüm

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Bu foruma nolmuş böyleee :huhuuhuu ayy garipsedim yahuuu :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
noolmuşki... sadece ableya ablecık diyebiliyoruz. bir harf dışında herhangi bir kaybımız yok :kıskıs

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Boynumuzdan göğsümüze

atkı havası veren

püsküllü yalnızlıklarımızı da aldık

Çıkalım...

:helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana
:saygılar bu çok güzeldi.... :bayıldım

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
EĞİL DE BAK YERE DÜŞEN YAPRAĞA ODA SENİN GİBİ YÜKSEKDEN BAKARDI TOPRAĞA...

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
EĞİL DE BAK YERE DÜŞEN YAPRAĞA ODA SENİN GİBİ YÜKSEKDEN BAKARDI TOPRAĞA...

üffffffff sana mı ait hacı abi :helalsana

Üst Ana Sayfa Alt