Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
yarin tc vatandasligindan tamamen cikiyorum iyimi kötümü tam bilemedim, ama Allah hayirlisini versin, pasaportumu kesecekler ya bi ona yaniyorum
ilginc :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kendi vatandaşlığını kendi seçebilecek yaşa geldi artık. Allah hayretsin bakalım :huhuuhuu

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
birtat ' Alıntı:
babanıza, siz gibi ben de sevindim.

kararlarınız hakkınızda hayırlı olsun İnşaAllah..

ey günlük; arkadaşımızın işleri rayında olduğu yazısını görme dua'larımla

amin. kardes Allah c.c. razi olsun.
cümlemizin ins,

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
_mechul_ ' Alıntı:
yarin tc vatandasligindan tamamen cikiyorum iyimi kötümü tam bilemedim, ama Allah hayirlisini versin, pasaportumu kesecekler ya bi ona yaniyorum
ilginc :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

niye ilginc? hakkatten kesti adam gözümün önünde . ne kimlik eskisi gibi nede pasaport :agliyorum icim ciz etti ya

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:yale irem canim ya ister alman pasportu al ister hollanda degisen pek bisey yok cunku sen yine o yobaz basi kapali turk musluman kizi olacaksin bizim senelerdir var sadece kagit ustunde anlayacagin canim ya hadi bakelem hayirlisi olsun :yale :yale sozlerimi yanlis anlama seni kirmak icin degil bende hala oyle gorunuyorum da ondan , daha dun irakli (musluman idi zannima gore) ya dedi sen niye ulkende kapanmiyonda hollanda gibi biryerde basin kapali :bayıldım

ama dogmusuz Elhamdulillah musluman sonumuzu Rabbim Hayr etsin ne diyelim egerki olursa , onuda Rabbim bilir bir kefen kac metre 4 hadi 5 nasib olursa sonumuz toprak unutma.InsAllah islerini kolay goturur bu pasport isi canim :cimcime1

Toprak kabul edermi bu gunahkari Allahim Kabul etsin InsAllah :agliyorum :üzgünüm

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yazılarınızdan istifade ediyoruz ya :yale

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
günlük, hayatim cok karisik. ne yapsam bilemiyorum :( ya sabr ya sabr

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
haline şükretsen yeter sanırsam
attachment.php

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili günlük bu gün duaya o kadar çok ihtiyacım olduğunu hissediyorum ki;iletsen kardeşlerime de dualarında bize de yer verseler!!!!!!!

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
öyle kuru kuruya duamı olurmuş hacı abi... yedirecen, içirecen ki şöyle içi dolu damardan bir dua edelim :D

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hava yagmurlu, karadavi ise laptop basinda, kaldik mi evde :D

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
burası günlük güneşlik. deliyi kim tutar evde :D

huzur yolu Çevrimdışı

huzur yolu

Üye
İslam-TR Üyesi
bugün güzeldiii...mutluyum..ama kardeşimin günü kötü geçmiş günlüküm:(ona destek olmaya çalışıorum ewt bugünkü görevim bu..görüşmek üzere çok sevgili günlük:)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ozaman seni bu akşam derneğe davet edelim. orada karşılıklı yuhlaşırız artık hacı abi. :D

Üst Ana Sayfa Alt