Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

cankusum Çevrimdışı

cankusum

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar bir vesileyle yeni tanıdım siteyi ve kabul ederseniz inş.aranıza katıldım
kendi aranızda bir günlük oluşturmuşsunuz çok hoş olmuş :)
bende katılıyım bari dedim benim günlerim bu aralar pek iyi geçmiyor sıkıntılı biraz yinede hamdolsun muhakkakki bizden daha sıkıntılı olanlar vardır ama beşeriz ya işte dayanamıyoruz bazen neyse dua edin bana bu çıkmazdan çıkabileyim bir an önce aslında bana akıl verecek birilerine çok ihtiyacım varki bu aralar ...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
s.a arkadaşlar bir vesileyle yeni tanıdım siteyi ve kabul ederseniz inş.aranıza katıldım
kendi aranızda bir günlük oluşturmuşsunuz çok hoş olmuş :)
bende katılıyım bari dedim benim günlerim bu aralar pek iyi geçmiyor sıkıntılı biraz yinede hamdolsun muhakkakki bizden daha sıkıntılı olanlar vardır ama beşeriz ya işte dayanamıyoruz bazen neyse dua edin bana bu çıkmazdan çıkabileyim bir an önce aslında bana akıl verecek birilerine çok ihtiyacım varki bu aralar ...

aleykum selam, hosgelmissiniz. üyeliginiz hayirli olsun.
RAbbim yar ve yardimciniz olsun ins. sabr ve teslimiyet olunca ins hersey düzelir.
yardim konusuna gelince; piskolojik bölümümüzde danisman kardeslerimiz var, eger baci iseniz ablalarimiz, kardes /abi iseniz abilerimiz ellerinden geldigince yardimci olmaya calisirlar insaALLAH.
esselamu aleykum

tayk Çevrimdışı

tayk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleyküm ve RAHMETULLAHi ve BERAKATUH günlük ben yeni üye oldum senide gezerken gördüm tanıştığımıza memnun oldum yaşarsak seninle çok konuşuruz ALLAHA emanet ol!... :)

"merve" Çevrimdışı

"merve"

Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili günlük
benim namaz kılmadığım günlerde işlerim hep ters gidiyor.bundan sonra daha dikkatli davranacağım...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bugün cuma Elhamdulillah bir cumayi daha görecegiz :)

Y Çevrimdışı

yasemin49

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tüh ya ben nekadarda geç kalmışım aranıza katılmaya eyer ben günlük yazmaya kalkarsam bu günlük saylaları yetmeyebilir çoooook mutsuzum kardeşler nolur bana dua edin

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMÜALEYKÜM SEVGİLİ GÜNLÜK BU SİTEDE 2. GÜNÜM ÇOK GÜZEL HADİSLER OKUDUM UZUN ZAMANDIR İLK KEZ Bİ HUZUR HİSSETTTİM ELHAMÜLİLLAH

hümeyra__ Çevrimdışı

hümeyra__

Üye
İslam-TR Üyesi
eESSELAMÜNALEYKÜM GÜNLÜK BU GÜN GÖZ DOKTORUNA GİTMEK İÇİN EVDEN ÇIKTIM AMA... BU ÇIKIŞIM FARKLIYDI HİÇ PARFÜM SÜRMEDEN SADECE SÜRME VARDI YÜZÜMDE VE EŞARBIMI UMUZLARIMIN ÜZERİNE BIRAKTIM :) BU BENİM YAPMAM GEREKEN Bİ ŞEYDİ ZATEN AMA HATIRLATILMAMIŞTI UZUN ZAMANDIR BU BENİ ÇOK MUTLU ETTİ SEN NASILSIN GÜNLÜK KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ BURALARDAN BEN YOKKEN?SEVDİM SENİ BE GÜNLÜK GÜZEL SIR SAKLIYORSUN

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
EVET SEVGİLİ GÜNLÜKK BİRDE BEN YAZAYIM DEDİM SANA BENİM HER GÜN Kİ GİBİ TEMİZLİK YEMEK ÇOCUKLAR VS VS...GÜNLÜK YAPTIĞIM EN GÜZEL VE ENDEĞERLİ ŞEY KURAN OKUMAK KURANI MI OKUDUM TABBİ Kİ İSLAM-TR Yİ ZİYARET ETMEDEN OLMAZ GÜNLÜK VAKİT BULDUKÇAA. YARAMAZ KIZIM BENİ BU GÜN BİRAZ ÜZDÜ AMA YİNE DE İYİM ELHAMDÜLİLLAH BURADA OKURKEN ÖĞRENİRKEN UNUTTUM ÜZÜNTÜMÜ İŞTE BÖYLE GÜNLÜKK KIZIM RAHAT VERMİYOR ONU UYUTUP YİNE GELİCEM....GÖRÜŞMEK ÜZERE ...

Üst Ana Sayfa Alt