Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
friends_1_1.gif
friends_1_1.gif
friends_1_1.gif
friends_1_1.gif
friends_1_1.gif

guzel bı gun elhamdulıllah :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
arkadaslar ben geldiim gelmesine ama, benim bi maruzatim var ya. bildiginiz üzere youtube denen video paylasim sitesinde, Efendimiz(s.a.v.) e hakaret videolari hazirlayan mahlukatlar var. Mustafa kemale hakaret ediliyor diye tr de bir hafta youtube kapatildi, o kadar $ikayete ragmen youtube´u kapatmiyorlar. bizde arkadaslarla youtube üzerinden bi grup kurduk,dinimize hakaret eden ahlaksizlarin birer birer üyeliklerini siliyoruz elhamdulillah. artik böyle mikroplara pabuc birakmayacagiz ins. ama destege ihtiyacimiz var. ne olursunuz bize katilin.Allah(c.c.) rizasi icin, youtube´da üyeligi olan bize katilirsa cok seviniriz. daha fazla bilgi almak icin, bana yazabilirsiniz. kardeslerim ne olursunuz duyarsiz kalmaayalim...
selam ve dua ile.

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:: ablacık askerlik herkese yapılabilir ama esas olan allahın askeri olabilmek müslümanım diyip allahın askerliğini yapmayanlara diyelim bis ona

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben anlamadım ki bu konu nerden çıktı?
valla gidecem askere şu anda daha öğrenciyim :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
helal olsun arap kızı... bizleri bırakıp nereye gidiyorsun öyle :sıkıldım

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Esselamü Aleyküm inş. ben geldimm :gül ::

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
hazal35 ' Alıntı:
sifir kardes kayiptin herhalde hosgelmissin nerelerdeydin :kahve iciyordun yoksa yoksa
images
images
saka bir tarafa hosgeldin sifir kardesim safalar getirdin

Hoşgördükk.. Kahve, çay içmeye hiçç zamanım olmadı yapta içek olmamı :güldüm

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
hazal35 ' Alıntı:
sizlere cay kahve olsun feda olsun :islam-tr

:islam-tr mi ?? yaa beraber iççektik bea olmamı :dillll çok mu şey istedim :seviyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allahım yarabbimya... sifir geldi yine mikserlik yapıp konuları dağıtmaya başladı ya :cimcime2

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
olur be can niye olmasin biz de iceriz sonra herkesi davet ederiz olurmu :cimcime7 :gül
images
images
images
images
images
images
images
images

bu benden sizlere afiyetle icin olurmu :melek :melek

Üst Ana Sayfa Alt