Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:üşüdüm :üşüdüm :üşüdüm cayda cok ıyı gıder ama once bı yemek yıyeyım ıns hadı hazal abla sıfır gelın yemek yıyelım :güldüm

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
hazal35 ' Alıntı:
olur be can niye olmasin biz de iceriz sonra herkesi davet ederiz olurmu :cimcime7 :gül
images
images
images
images
images
images
images
images

bu benden sizlere afiyetle icin olurmu :melek :melek

Teşkürler balam yaa :güldüm olur tabee ::

Awesome ' Alıntı:
:üşüdüm :üşüdüm :üşüdüm cayda cok ıyı gıder ama once bı yemek yıyeyım ıns hadı hazal abla sıfır gelın yemek yıyelım :güldüm

ora nere yaaa siz halen üşüonuz :huhuuhuu burda yazdan kalma günler varr.. Ben dondurma mı alsam nee.. :lolipop (şimdilik lolipop olsun napimm (:) )

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sımdıkınde bızım kalorıferler bozulmus calısmıo arkadasta kalıoz ya bu kıs bız ısınamıcaz heralde carsambayada kar gelıomus :(

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Eline sağlık bea :D Ben tokum siz devam edinn.. :lolipop

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Awesome ' Alıntı:
sımdıkınde bızım kalorıferler bozulmus calısmıo arkadasta kalıoz ya bu kıs bız ısınamıcaz heralde carsambayada kar gelıomus :(

Anlıom canum yaaa :huhuuhuu nese Rabbim yardımcınız olsun.. :dua şimdilik ben kaçar yarın erken kalmam gerekk... :huhuuhuu artık bennn.. :uyanmıycam

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ıyı geceler canım hayırlı uykular ama ıstersen ole kafanı yorganın ıcıne gomup uyuma Allah korusun bogulursun ole :uykulu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:güldüm TAMAM CANUM SAOLASINN.. :uykulu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:üşüdüm2 herkeşciklere tatlı rüyalar :uykulu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben geldim yine karışmış buralar nerdeydiniz sifirim awesome gözlerimiz yolarda kaldı böyle kendi başına konu dağıtmak zevkli olmuyo :lolipop

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gözlerini yollardamı bırakmışsın :huhuuhuu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:)sümeyye:) ' Alıntı:
ben geldim yine karışmış buralar nerdeydiniz sifirim awesome gözlerimiz yolarda kaldı böyle kendi başına konu dağıtmak zevkli olmuyo :lolipop

GELDİM CANUM YETTİMM :kanka NERDEN BAŞLAYALIMM.. :gözkırpma :aklımkarıştı

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ufak bir selam, kelamla başlasan olmamı :hacıabi

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
ESSELEMÜ ALEYKÜM :huhuuhuu BUNU DİOSUNDA DÜN SELAM VERDİM DE HANGİNİZ ALDINIZ :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yalanmı söyledin bize yani :benkizgin :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
atalarımız... bizlere yalnamı söyledinis :soruişareti :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt