Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben geldiiiiim sabahı şerifleriniz hayrolsun cumanız mübarek olsun canlar :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Bende geldim hayırlı bereketli ve bol Dualı cumalar.....
Allah'ın merhametinden bol bol yararlanmanız ümidiyle....;

Hz.Ömer (ra)'den:peygamber (sav)'in huzuruna esirler getirildi.Bir kadın esirler arasında bulduğu bir çoçuğu göğsüne bastırıp emziriyordu.Peygamber(sav) bize:"bu kadın çoçuğunu ateşe atabilirmi?" diye sordu. "Hayır!" dedik:"Atmamak elinde olduğu müddetçe atmaz." "İşte Allah kullarına, bu kadının çoçuğuna karşı olan (şefkat ve) merhametinden daha merhametlidir" buyurdu.(buhari,muslim)

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
Selam Aleyküm ...Hayrılı Sabahlar...arkadaşlar..Gününüz Hayır ve bereket dolar İnşAllah

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
günyadınlar, hayırlı sabahlar... selamlar... kelamlar ::

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hayirli sabahlar kardesim sabahi serifleriniz bol olsun biz gunu yariladik burda::::))))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sorma halefcik. bizde özlemişiz seni. nerelerdeydin kaç zamandır böyle... göremedik seni buralarda :ahim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben geldim. selamunaleyküm. herkesciklere hayırlı sabahlar. zorda olsa uyandım ve geldim :uyanmıycam

S Çevrimdışı

sentert

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum kardesler...Hoşbuldum peşinen...Benim gibi sizde iyisinizdir inşallah.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyiyiz inşaAllah. asıl biz hoşbulduk... yine bekleriz. bunu saymayız... :lolipop

Üst Ana Sayfa Alt