Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
diyosunuz ama ben bu siteden nasıl yararlanacağımı bilmiyorum, yardımcı olursanuz sevinirim

nasıl mı yararlanacaksınız :confused: komik soru ama neyse Bir sürü kategori var hangi konuyla ilgilenmek istiyorsanız açın okuyun efendim ;) eğer bir kattı veya öneri vs. bulunmak istersenizde Cevap ver kısmına yazınız ... :)

E Çevrimdışı

ebutahir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam bahşedilen kitabı varlığına ruh edinme yolunda olan bütün kardeşlerime ,benzersiz saygı ve teşekkür bizleri kendisine kul olarak yaratan yüce zatını tanıma yollarını kolaylaştıran ,YÜCELER,YÜCESİ,RAHMAN VE RAHİM ULU ALLAHA

T Çevrimdışı

tevhide

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hayırlı akşamlar
ben yeni üye oldum sitenin içeriği hoşuma gitti hak olan islamı çok güzel ele almış inşallah bende bu siteden yararlanırım emeği geçenlere ALLAH ecirlerini versin aeo

K Çevrimdışı

Kiyam@

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun aleykum

Sitemiz hayirli olsun.

Insallah konularin Islami duyarlilik icerisinde tartisildigi, samimi yaklasimlara ev sahibligi yapan bir Site olur.

S.a

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
EsSelamü Aleyküm ....

Canlar ben geldimmm uğrip gidiyorumm bir selam edim dua istim dedimm :/ Cumartesi-Pazar sınav bilirsiniz belki dua edin olur mu_?? Allah'a emanet olun , Kendinize dikkat edin ....
Hayırlı Akşamlar , EsSelamü Aleyküm ... ve Dua iLe ..

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Aleykum Selam ziyaretin icin Allah razi olsun :) yine bekleriz, Allah yardimcin olsun, euzubesmele cek, 3 ihlas, 1 fatiha, kisaca oku üfle gir yani :) tabi önce calisicaksin, calismadan olmaazz ;)

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Aleykum Selam ziyaretin icin Allah razi olsun :) yine bekleriz, Allah yardimcin olsun, euzubesmele cek, 3 ihlas, 1 fatiha, kisaca oku üfle gir yani :) tabi önce calisicaksin, calismadan olmaazz ;)

Ecmain inşaAllah , inşaAllah :) Amin inşaAllah, Allah celle celalühü razı olsun ...
Sınavı atlattımm :cool: hayırlısyla inşaAllah ...

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Ecmain inşaAllah , inşaAllah :) Amin inşaAllah, Allah celle celalühü razı olsun ...
Sınavı atlattımm :cool: hayırlısyla inşaAllah ...

Hadi gecmis olsun, insaAllah, su gercek sinavi da atlatiriz, Rabbimizin rizasinizi kazaniriz..

M Çevrimdışı

MüJaHiDe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMUALEYKUM KARDEŞLER BEN YENİ KAYIT OLDUM İNŞALLAH HAYIRLI OLUR ...DUA İLE..SELAMUNALEYKUM

Üst Ana Sayfa Alt