Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sabah el Hayr :islam-tr: ailesi herkese sigarasiz gunler diliyorum insaALlah mujde sizlere biraktik insaAllah :pompes01:taniyanlar bilir zaten bilmeyenler de sorabilir bizce bir sakincasi yok darisi birakmak isteyenlere insaAllah!!!!
Allah a emanet olun kardeslerim yazmasamda gorunmesemde buralardayim aranizdayim hep insaAllah

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Sabah el Hayr :islam-tr: ailesi herkese sigarasiz gunler diliyorum insaALlah mujde sizlere biraktik insaAllah :pompes01:taniyanlar bilir zaten bilmeyenler de sorabilir bizce bir sakincasi yok darisi birakmak isteyenlere insaAllah!!!!
Allah a emanet olun kardeslerim yazmasamda gorunmesemde buralardayim aranizdayim hep insaAllah

ooo ablalariin ablasi hos gelmissin... hayrli olsun.. Sigarasiz ömürler gecir insaAllah ..
insan seviniyor, darisi diger kardeslerin basina...

ALLAHa emanet ol..
ara ara yaz, unutuluyoruz saniyoruz cünkü :)
selametle

T Çevrimdışı

takva30

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM BEN GÜNAHKAR BİR KULUM SEVGİLİ KARDEŞLERİM LÜTFEN BANA DUA EDİN ÇOK İHTİYACIM VAR KALBİM KARARMADAN DUA EDİN RABBİM BANA HİDAYETİ NASİP ETSİN

Acem Çevrimdışı

Acem

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SELAMUN ALEYKUM BEN GÜNAHKAR BİR KULUM SEVGİLİ KARDEŞLERİM LÜTFEN BANA DUA EDİN ÇOK İHTİYACIM VAR KALBİM KARARMADAN DUA EDİN RABBİM BANA HİDAYETİ NASİP ETSİN
Kardeş günahkarsan bunu ilan etme bu bir. Allah kulunun günahlarını tevbe ettiği zaman ve tevbesinde ısrarcı ve samimi olursa affedeceğiniz zaten belirtmiş ayetlerinde.Ve tevbe kalbin kararmasınnıda engeller.
ikincisi Müslümansanız zaten hidayeti bulmuşsunuz, Hidayet = İslamiyet demektir. İslamiyet ise Allahü teâlânın gösterdiği doğru yol demektir. Onun için hidayete doğru yol deniyor. Zıddı da, dalalettir, sapıklıktır.
Sizde Hidayeti bulduğunuza göre bunu ölene kadar muhafaza için dua edin.Allah hepimizin imanını son nefese kadar muhafaza etsin ve imanla alsın canımızı buda iman ve amelde sebat ve duayla mümkün.Ümistsiz olmak kafirlerin işidir.
aleyküm selam hoş geldin üç:)

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
aleykum selam, hayrli olsn kardes

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum ....uzun bir aradan sonra tekrar islam-tr ye kavuştum ...bütün kardeşlerimin günü hayılı olsun ...

E Çevrimdışı

ehl_i sünnet

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum kardesler yenıyım soyle bır ınceleme fırsatım oldu.mükemmel bı sıte.üye oluyum dedım de baya kalabalık bı sıte bura sanırsam yani=)üye olmakla hata etmemısızdır ıns...iki lafı bır araya getıremeyen bır kısılık olarak sıtede bazı yorumlar yapmama ızın verılır mı acaba=)yardımlarınızı ve dualarınızı beklıorum. eyvallah

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
esselamu aleykum kardesler yenıyım soyle bır ınceleme fırsatım oldu.mükemmel bı sıte.üye oluyum dedım de baya kalabalık bı sıte bura sanırsam yani=)üye olmakla hata etmemısızdır ıns...iki lafı bır araya getıremeyen bır kısılık olarak sıtede bazı yorumlar yapmama ızın verılır mı acaba=)yardımlarınızı ve dualarınızı beklıorum. eyvallah
aleykümselam hoşgelmişsin kardeş :)yapacağın yorumlara bağlı inş. pişman olmazsınız:)

S Çevrimdışı

seekerofthelight

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ülkenin prestijli bir üniversitesinin prestijli ve oldukça da dine uzak bir bölümünde son sınıf okuyan birisiyim . 3 yıldır gerçek ışığı arıyorum öğrenci olduğum için bu arayışı en çok internet üzerinden yapabiliyorum.gerçek imanın örneklerini ararken birçok şarlatanla karşışlaştım inşallah burada feyz alabilceğim hakiki iman sahipleri tanırım ve arayışımı sonlandırırım diye umuyorum. bu sözleri yazarken çok zorlanıyorum tanımadıgım (siz) ınsanlara samimi itraflarda bulunmak kolay birşey değilmiş.

O Çevrimdışı

omer.hattap

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ülkenin prestijli bir üniversitesinin prestijli ve oldukça da dine uzak bir bölümünde son sınıf okuyan birisiyim . 3 yıldır gerçek ışığı arıyorum öğrenci olduğum için bu arayışı en çok internet üzerinden yapabiliyorum.gerçek imanın örneklerini ararken birçok şarlatanla karşışlaştım inşallah burada feyz alabilceğim hakiki iman sahipleri tanırım ve arayışımı sonlandırırım diye umuyorum. bu sözleri yazarken çok zorlanıyorum tanımadıgım (siz) ınsanlara samimi itraflarda bulunmak kolay birşey değilmiş.
rabbim inş sana hidayet nasip eder nerelisiniz

Üst Ana Sayfa Alt