Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi Bizim okul Karma olmasına rağmen Elhamdulillah Bizim sınıfta hiç kız yok :D kızlardan kimse sayısalı seçmedi :D o yuzden okulda çok sorun olmuyo :D
valla ben son sene feme gitmiştim :D dersane olarak ... ondan önce finaldi... ilk sınıflarda kızlar biraz terbiyeli usturuplu oluyor öyle kız erkek ilişkileri yok .... ama okul cok tehlikeliydi :D sende ya sınıf Yüksel ya da baska dersaneye git inşeallah :D

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10429446_797102443710958_6239974071169781356_n.jpg

Muhammed El Turki Çevrimdışı

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
valla ben son sene feme gitmiştim :D dersane olarak ... ondan önce finaldi... ilk sınıflarda kızlar biraz terbiyeli usturuplu oluyor öyle kız erkek ilişkileri yok .... ama okul cok tehlikeliydi :D sende ya sınıf Yüksel ya da baska dersaneye git inşeallah :D
Bu sene Son Senem Akhi İnşeAllah son 2 Ayım Kaldı :D

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
11045294_341351309389496_9154184255253802604_n.jpg

tahminimce kardeşlerin arayıp bulamadıgı bır resım :) genel olarak twitter profıllerınde kapak fotosu ve ordan alınamıyor. inşallah arayıp da bulamayanlara sevindirici bir resim olmuştur :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Olmadı , geniş tarafı kısa tarafının iki katı olmalıymış resmin , sağlık olsun :)

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10898117_10153046276819845_7522687340108782560_n.jpg

''Eskiden evler dar gönüller genişti ,şimdi ise gönüller dar evler geniş . . .''

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hebbit kerrih ahi."ilmen nafia" fayfasız ilim değil; tam tersine "fayda veren ilim"...ufak bir düzeltme yapayım dedim:)
Valla mi :) Allah razi olsun.hep camide faydasiz ilimfen doymayan nefisten kabul olnayan duadan derken bu soz gefiodu sanki cocuklugumdan beri biyle saniodum Allah razi olsun.

Üst Ana Sayfa Alt