Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Tık tık tık 3 tane sıktı adam çıkıp güvenli diyor birde. Önce ateş ettiğin yere niye tekrar ateş etmedin sonra niye şarjör boşaltmadın diye sorarlar adama :D

araba sürdügünü düsün:p sarjörü bosaltmaya vakti olurmu, fakat araba durmussa o baska:islik:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
anlamli.jpg

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu fotoğrafı nokia Lumia 820 ile çektin :D :D Dün saat 22:07 de hemde :D :D
Kullandığın işletim sistemide Windows Phone :D
Akhi böyle oynayacaksan ver misketlerimi ben oynamıyorum. :hmmm::hmmm::hmmm:

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
Bu fotoğrafı nokia Lumia 820 ile çektin :D :D Dün saat 22:07 de hemde :D :D
Kullandığın işletim sistemide Windows Phone :D
akhi o işin kolay kısmıydı:).inşaAllah senden parmak sahiplerinin de kimler olduğunu öğrenmeni istiyoruz:cool:zor olmasa gerek:D

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi o işin kolay kısmıydı:).inşaAllah senden parmak sahiplerinin de kimler olduğunu öğrenmeni istiyoruz:cool:zor olmasa gerek:D
emine şenlikoğlunun maria adlı kitabını (sanırım) okurken bu bilgileri öğrendim hatta adamlar bir fotoğraf ile birbirlerine özel mesaj gönderiyorlarmış. Fotoğrafın üzerine sağ tıklayıp açıklamalar kısma mesajlarını yazıyorlarmış. bende açıklamar kısmında bir virüsün kodunu yazdım fotoğrafı açınca virüs bulaşıyor mu bulaşmıyormu diye deney yaptım. Sonuç işe yaramadı:D :D

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
emine şenlikoğlunun maria adlı kitabını (sanırım) okurken bu bilgileri öğrendim hatta adamlar bir fotoğraf ile birbirlerine özel mesaj gönderiyorlarmış. Fotoğrafın üzerine sağ tıklayıp açıklamalar kısma mesajlarını yazıyorlarmış. bende açıklamar kısmında bir virüsün kodunu yazdım fotoğrafı açınca virüs bulaşıyor mu bulaşmıyormu diye deney yaptım. Sonuç işe yaramadı:D :D
akhi herhangi bi mesaj alamadım yoksa ben mi bulamadım:D:D

Üst Ana Sayfa Alt