Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

Z Çevrimdışı

z-m-n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bugün uyuyamayacağım galiba üçte size ve alemi islama dua ediyor olacağım ama teheccüd kılamayacağım galiba uyumadan olmuyor bildiğim kadarıyla uyumayınca ibadetin adı gece namazı oluyor değil mi?

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu

bende katilabilirmiyim hadsiz hesapsiz gunahlarimla sizlere duanizi eksik etmeyin bu kardesinizdende

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bayağı zaman olmuş cuma gecesi inş ablacım ::
blow.gif

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Beyruha ' Alıntı:
E.A!

KARDEŞLER!!!
HAYIRDA YARIŞMAYA VAR MISINIZ? :güldüm
BEN VARIM ELH...

Evet;
İçimizde mutlaka geceleri yanlarını yataklarından ayıran,
KORKARAK ve UMARAK rabbine yalvaran,
gecelerin ABİDİ,
gündüzlerin MÜCAHİDİ olan kardeşlerimiz var...

AMMMMA
bunların yanında bir türlü SICACIK YATAĞINI TERKEDEMEYEN,
her gece saattini 3'e kurup kurup her defasında kapatıp tekrar yatan hatta ne zaman GECE NAMAZI bahsi açılsa:
"AHHHHHHHH!!!AHHHHHHHHHH....Bİ KALKABİLSEM :crycry :crycry :crycry"
deyip iç geçiren kardeşlerimiz de olabilir düşüncesiyle haydi birbirimizi HAYRA TEŞVİK ETMEYE.... :öptüm:///

Her PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE SAAT:3'TE SICACIK YATAKLARIMIZI TERKEDİP RABBİN RAHMET YAĞMURUNDA SIRILSIKLAM ISLANINCAYA KADAR SECDELERDE GÖZYAŞI DÖKMEYE VAR MISINIZ KARDEŞLER?? :crycry :crycry :crycry
"TAM BANA GÖRE!!" diyenlerin sesleri kulağıma ulaştı bile sanki,ALLAH razı olsun... :helalsana :helalsana :helalsana

Gecenin müdavimleri de bizimle zaten yaptıkları işe devam ederlerse onların katılımı bizleri daha çok şevke getirecek...

O halde haydi bu geceden itibaren başlıyalım...

Ve GECE NAMAZINA DAVETİMİZİ KABUL EDİP İCABET EDEN KARDEŞLER:
"BU AÇIK BİR DAVETTİR,
DAVETE İCABET SÜNNETTİR!!! :güldüm"
diyerek İSİMLERİNİ BELLİ ETSİNLER...

Bir de kardeşler aramızda DUA ZİNCİRİ OLŞTURALIM adı da zincirimizin "GECE YOLCULARI" olsun!!!

Bu bölüme BEN VARIM Bİ İZNİLLAH!!! diye adını belli eden kardeşler tek tek,isim isim nick nick demek daha doğru :güldüm :güldüm
kardeşleri için dua etsinler...

KARDEŞLER HEDEFİMİZ ECİR AVCILIĞI VE FİRDEVSLE BERABER RIZAYI İLAHİ DEĞİL Mİ?
O HALDE HAYDİ GECE YOLCULARI!!!
NAMAZLARIMIZI GECELERİ KILACAĞIMIZ TEHECCÜDLERLE 6 VAKTE ÇIKARIP :güldüm
"GÜNDÜZLERİ MÜCAHİD,
GECELERİ ABİD OLMAYA........"

SİZİ ALLAH İÇİN SEVİYORUM KARDEŞLER................. :öptüm:///

GECE YOLCULARININ LİSTESİNİ OLUŞTURMAK İÇİN SABIRSIZ BİR ŞEKİLDE BEKLİYORUM.........

HAYDİ GECE YOLCULARI GECENİN KARANLIĞINI NAMAZLARIMIZLA DELİP O EN YÜCE NURA KAVUŞMAYA!!!!

E.A!

haydı canlar bu gece seferberlık var...gece yolculuğu var :crycry Rabbımıze affımız ıçın yalvaralım :crycry can kardeş ummubeyruha bacımız bızlerı "GÜNDÜZLERİ MÜCAHİD, GECELERİ ABİD OLMAYA........davet ettı...şimdi bızler uyuyacakmıyız sıcacık yatağımızda...haydı canlar ayaklanma dırılme zamanıdır bu zaman...

gece seferberlığınde benıde dualarınızda unutmayın ama :güldüm :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
[size=12pt][size=12pt]

GECE YOLCULARI LİSTESİ:
1-hazal35
2-:)sümeyye:)
3-GulSultaN
4-NeZnam
5-deli

yeni listemiz böyle galiba :hacıabi yokmu arttıran... :güldüm :güldüm :güldüm
bizleride dualarınızda unutmayın inşaAllah :dua

:namaz

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu SORU 1 herkes aynı gece kalkmak zorundamı 2.aynı saattemı kalkılacak 3.haftada bır gece yeterlı mı 4 .bende varımmmmmmmm

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
bende yettim kervanı kaçırmadım inşaallahh..
İnşaallahh duanızda :dua bu kardeşinize unutmazsınızz..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamım... her perşembeyi cumaya bağlayan gece teeccüd saatleri arasında herkescikler kalkıp dualarımıza katılabilir...

[size=12pt][size=12pt]

HAFTAYA Kİ GECE YOLCULARI LİSTESİ:

1-hazal35
3-GulSultaN
4-NeZnam
5-Awesome
6-sifir
7-Araf
8-__SüM----__
9-eylemzayi
10-raba_84
11-deli

yeni listemiz böyle :hacıabi inşaALLAH önümüzdeki hafta herkes filistinde şuan eziyet gören kardeşlerimiz için dua etsin... şu anda filistinde yine müslüman kardeşlerimize karşı aktif bir katliam başlatıldı. :üzgünüm sizleri oradaki kardeşlerimiz için dua etmeye çağırıyorum. çeçenistandaki sıcak çatışmalarda müslüman kardeşlerimize karşı devam etmekte, oradaki mücahit kardeşlerimizinde duaya ihtiyacı var. ve dünyanın çeşitli bölgelerinde, sırf müslüman olduğu için eziyet gören diğer müslüman kardeşlerimizede dua etmek lazım... dualarınızı ihmal etmeyin, bizleride dualarınızdan eksik etmeyin inşaALLAH :dua :güldüm :güldüm :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
EdeR 9... YoH mİ aRtTırAn... 10 NuMArALı kAtILıMCImIZ KİM oLACek AcEP... mERAKLA bEKLiYOrUz... aRaMıZa hOş gElDiN __SüM----__ ...!!!!!!! :hacıabi

S Çevrimdışı

__SüM----__

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
EdeR 9... YoH mİ aRtTırAn... 10 NuMArALı kAtILıMCImIZ KİM oLACek AcEP... mERAKLA bEKLiYOrUz... aRaMıZa hOş gElDiN __SüM----__ ...!!!!!!! :hacıabi

HOşBuLdUkKKkK Pu ARAdA YoLcUlAr 10 OlmUş:))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
tamım... her perşembeyi cumaya bağlayan gece teeccüd saatleri arasında herkescikler kalkıp dualarımıza katılabilir...

[size=12pt][size=12pt]

HAFTAYA Kİ GECE YOLCULARI LİSTESİ:

1-hazal35
3-GulSultaN
4-NeZnam
5-Awesome
6-sifir
7-Araf
8-__SüM----__
9-eylemzayi
10-raba_84
11-deli

yeni listemiz böyle :hacıabi inşaALLAH önümüzdeki hafta herkes filistinde şuan eziyet gören kardeşlerimiz için dua etsin... şu anda filistinde yine müslüman kardeşlerimize karşı aktif bir katliam başlatıldı. :üzgünüm sizleri oradaki kardeşlerimiz için dua etmeye çağırıyorum. çeçenistandaki sıcak çatışmalarda müslüman kardeşlerimize karşı devam etmekte, oradaki mücahit kardeşlerimizinde duaya ihtiyacı var. ve dünyanın çeşitli bölgelerinde, sırf müslüman olduğu için eziyet gören diğer müslüman kardeşlerimizede dua etmek lazım... dualarınızı ihmal etmeyin, bizleride dualarınızdan eksik etmeyin inşaALLAH :dua :güldüm :güldüm :güldüm

[size=12pt][size=12pt] :hacıdede ettik oooooooooooooooooooooooooooooooon... :hacınine ALLAHın izniyle perşembeyi cumaya bağlayan gece yarısı, mübarek kardeşlerimizin elleri semaya kalkacak ve en hayırlı dua larımız kalplerimizin onlarla birlikte attığı filistinli çeçenistanlı, ıraklı, ve daha dünyanın dört bir tarafında zulum gören mümin kadeşlerimiz için olacak... :melek beddua ve lanetlerimizde... hz. musa ve hz harun aleyhiselamın kafir firevun ve topluluğuna ettikleri türden olsun."Ey Rabbimiz! Onların (Firavun ve adamlarının) mallarını yok et, kalplerini de şiddetle sık ki, acıklı azabı görünceye kadar iman etmesinler." (Yunus, 88 ) rabbim firavun zihniyetli küfürde ileri giden toplulukları iki cihanda azabına çarptırsın, ve müslüman kardeşlerimiz üzerinde yaptıkları zulüm, işkence ve tecavüzlerinden dolayı ayette de bildirdiği gibi ''acıklı azabı görünceye kadar iman etmesinler." :benkizgin

:dua hayırlı dualarınızdan bizleride eksik etmeyin inşaALLAH... :hacıabi

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ya madem böyle bir dua seferberliği yapıosunuz herkes burdaymış beni niye çağırmıyorsunuz ne kadar ayıp :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak

Üst Ana Sayfa Alt