Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
tamım... her perşembeyi cumaya bağlayan gece teeccüd saatleri arasında herkescikler kalkıp dualarımıza katılabilir...

[size=12pt][size=12pt]

HAFTAYA Kİ GECE YOLCULARI LİSTESİ:

1-hazal35
2-:)sümeyye:)
3-GulSultaN
4-NeZnam
5-Awesome
6-sifir
7-Araf
8-__SüM----__
9-eylemzayi
10-raba_84
11-deli

yeni listemiz böyle :hacıabi inşaALLAH önümüzdeki hafta herkes filistinde şuan eziyet gören kardeşlerimiz için dua etsin... şu anda filistinde yine müslüman kardeşlerimize karşı aktif bir katliam başlatıldı. :üzgünüm sizleri oradaki kardeşlerimiz için dua etmeye çağırıyorum. çeçenistandaki sıcak çatışmalarda müslüman kardeşlerimize karşı devam etmekte, oradaki mücahit kardeşlerimizinde duaya ihtiyacı var. ve dünyanın çeşitli bölgelerinde, sırf müslüman olduğu için eziyet gören diğer müslüman kardeşlerimizede dua etmek lazım... dualarınızı ihmal etmeyin, bizleride dualarınızdan eksik etmeyin inşaALLAH :dua :güldüm :güldüm :güldüm

:namaz

[size=12pt][size=12pt] :hacıdede ettik oooooooooooooooooooooooooooooooon... :hacınine ALLAHın izniyle perşembeyi cumaya bağlayan gece yarısı, mübarek kardeşlerimizin elleri semaya kalkacak ve en hayırlı dua larımız kalplerimizin onlarla birlikte attığı filistinli çeçenistanlı, ıraklı, ve daha dünyanın dört bir tarafında zulum gören mümin kadeşlerimiz için olacak... :melek beddua ve lanetlerimizde... hz. musa ve hz harun aleyhiselamın kafir firevun ve topluluğuna ettikleri türden olsun."Ey Rabbimiz! Onların (Firavun ve adamlarının) mallarını yok et, kalplerini de şiddetle sık ki, acıklı azabı görünceye kadar iman etmesinler." (Yunus, 88 ) rabbim firavun zihniyetli küfürde ileri giden toplulukları iki cihanda azabına çarptırsın, ve müslüman kardeşlerimiz üzerinde yaptıkları zulüm, işkence ve tecavüzlerinden dolayı ayette de bildirdiği gibi ''acıklı azabı görünceye kadar iman etmesinler." :benkizgin

:dua hayırlı dualarınızdan bizleride eksik etmeyin inşaALLAH... :hacıabi

[size=12pt][size=12pt] ettik onbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir... :yale raba da aramıza ve dualarımıza hoş geldiiiii.. :cemaat inşaAllah dualarımızda öss ye hazırlanan kardeşler içinde dua edelim, onların haklarında rabbimin hayırlısını ihsan etmesi için... :dua birde galiba rucane abimizin dedesi hakkın rahmetine kavuşmuş... dualarımızın bir kısmıda rucane kardeşimiz ailesi ve dedesi için gelsin, :dua rabbim şefaat etsin ve inşaallah mümin bir kul olarak hesaba çekilebilmeyi nasib etsin... :dua inşaAllah bu dua vesilesiyle vefat etmiş tüm müslüman kardeşlerimiz içinde dua etmiş olalım... :melek dualarımızda sınır yok, sizlerde arttırabilirsiniz :hacıabi

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
[size=12pt][size=12pt]

kardeşler... bu gece namaz gecemiz... Allah rızası için kalkıp teeccüd namazınızdan sonra ellerimizin ve gönüllerimizin rabbimize açılması dileği ile... herkesi beklerim :hacıabi

S Çevrimdışı

__SüM----__

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]

kardeşler... bu gece namaz gecemiz... ALLAH rızası için kalkıp teeccüd namazınızdan sonra ellerimizin ve gönüllerimizin rabbimize açılması dileği ile... herkesi beklerim :hacıabi

EfeT bU gEce bN şİmDiDeN SAatİmİ kUrDuM :)))NolUr nOLmAZ:))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
__SüM----__ ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]

kardeşler... bu gece namaz gecemiz... ALLAH rızası için kalkıp teeccüd namazınızdan sonra ellerimizin ve gönüllerimizin rabbimize açılması dileği ile... herkesi beklerim :hacıabi

çok hızlı davranmışsın :: diğerlerinden niye ses çıkmıyor bakem... :benkizgin vazmı caydınız yoksam :dillll

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
burdayız deli vazgeçen falan yok şimdi arafada mesaj atacağım unutmasın

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
uyumadan teeccüd nasıl oluyor akıllım

yarım uyuyacaksın; seni üzerinde yatırmamak için tasarlanmış 1988 model kanepeye kurulup, eline aldığın ve üç beş haftadır bitiremediğin kitaba bakarak transa geçmiş bir halde okur gibi yaparken, ister istemez gözlerin kapanacak, kafan bi gidecek bi gelecek derken bi irkileceksin, bi zindelik hissedeceksin
,sonra saate bakacaksın ki zaman gelmiş.ışıkları kapatmadan uzandığın ve geçen süreyi hiç anlayamadığın için uyumamış olacaksın.Ama abdestin bozulduğu için uyumuş olacaksın. :güldüm
eğer uyuyamazsan (bazılarında uyku problemi vardır, herkes benim gibi kafayı yastığa koyduğu gibi uyuyamaz)
gece namazı kılarsın :namaz ..olmaz mı?

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
__SüM----__ ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]

çok hızlı davranmışsın :: diğerlerinden niye ses çıkmıyor bakem... :benkizgin vazmı caydınız yoksam :dillll

dun geceden beri aklimda ve sizlerden bir ses bekledim Elhamdulillah :cemaat :cemaat :cemaat Rabbim simdiden kabul buyursun niyet bile onemlidir :melek

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
[size=12pt][size=12pt]

rabbim etmiş olduğumuz duaları kabul buyursun inşaAllah... bu olayı bir arada sabah namazları içinde mi değerlendirsek... ne dersiniz :hacıabi

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
nasil yani :huhuuhuu degerlendirelimde :ahim , amin tum dualar icin amin

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
[size=12pt][size=12pt]

rabbim etmiş olduğumuz duaları kabul buyursun inşaALLAH... bu olayı bir arada sabah namazları içinde mi değerlendirsek... ne dersiniz :hacıabi

amin çok güzel olur derim ben :melek

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ana sakın gece namazına kalktıkta farz namazı olan sabahı kacırdık demeyın.işte ben bundan korktugum için gece namazına kalkmadım :güldüm ama yarın tatıl onun ıcın bu gece kalkıcaz ins :güldüm

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nıt olmadı şincik ikisine birden kalkamıyormusun haftanın bi gecesi yane olmadı sahiden nıt nıt nıt

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
nıt olmadı şincik ikisine birden kalkamıyormusun haftanın bi gecesi yane olmadı sahiden nıt nıt nıt

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben onu sıze solemıstım sız gece namazını kıldınız da sabahı kacırdınız sanmıstım :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok... biz gece namazını kaçırıp sabahı kılmak zorunda kaldık :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt