Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ikinci Bir Kurtuluş Şavaşına Ihtiyacımız Var...

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm akhiler...
Düşündümde kafirler topraklarımıza saldırdığında,eli silah tutan herkes askere gitti ya,yani seferberlik yapıldı vatan için.Ülkemizin vatandaşlarının hepsi yardım etti.
Hatta kadınlar dahi Kurtuluş Savaşında top ve gülle taşımada askerlere yardım etti ...
olayı biliyorsunuz zaten çoğunuz.
Şimdi ise İslam Dininin ayaklar altına alındığı şu asırda,Bizim İslam İçin,Ezilen Müslümanlar İçin 2.Bir Kurtuluş Savaşına ihtiyacımız var...

Allah'u Teala Tüm Müslümanlara İslam İçin 2.Bir Kurtuluş Savaşı nasip etsin...Ve Zafer Nasip Etsin...
Amin...

M Çevrimdışı

mhmet8

Üyeliği İptal Edildi
Banned
türkiyede böyle bir hareket başlasa..hemen medyada gazetelerde bunlar israil ve amerika destekli..ingiliz ajanları olabilirler gibi laflar duyulur merak etmeyin

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
önce kafir destekli medya ile ilişiğini kesmeli toplum,tv leri ile gazeteleri ile işi bitmeli ki her söylenene kulak asılmasın.demokrat anlayışın bırakılması lazım vs vs.Allah türkiye toplumuna hidayet nasip etsin.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
türkiyede böyle bir hareket başlasa..hemen medyada gazetelerde bunlar israil ve amerika destekli..ingiliz ajanları olabilirler gibi laflar duyulur merak etmeyin
Böyle bir hareket başlasın olsun sabahtan akşama kadar konuşsunlar...Zaten böyle laflardan korktuğumuz için başımızdaki bu bela ve içinde bulunduğumuz zilletten kurtulamıyoruz....
Allah bize gayreti ve cesareti nasip etsin inşaAllah...

N Çevrimdışı

Necmettin

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar bu tür şeyleri neden forum ortamında konuşup afişe oluyoruz?..Gerek var mı sizce...

A Çevrimdışı

ABDULLAH9

Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm akhiler...
Düşündümde kafirler topraklarımıza saldırdığında,eli silah tutan herkes askere gitti ya,yani seferberlik yapıldı vatan için.Ülkemizin vatandaşlarının hepsi yardım etti.
Hatta kadınlar dahi Kurtuluş Savaşında top ve gülle taşımada askerlere yardım etti ...
olayı biliyorsunuz zaten çoğunuz.
Şimdi ise İslam Dininin ayaklar altına alındığı şu asırda,Bizim İslam İçin,Ezilen Müslümanlar İçin 2.Bir Kurtuluş Savaşına ihtiyacımız var...

Allah'u Teala Tüm Müslümanlara İslam İçin 2.Bir Kurtuluş Savaşı nasip etsin...Ve Zafer Nasip Etsin...
Amin...
önce batıdan başlamalı

fisebililkahhar_ Çevrimdışı

fisebililkahhar_

!صبرا يا نفسي معنا الله
İslam-TR Üyesi
"Düşmanla karşılaşmayı istemeyin.Ama karşılaştığınızda da sabrein.Biliniz ki cennet kılıçların gölgesi altındadır."(Buharı ve Müslim)

Üst Ana Sayfa Alt