Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-TR Size Neyi Çağrıştırıyor?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Benim hidayetime vesile olan, öz kardeşimden dahi ayırmadığım hayatımın her anında yanımda olan yedığimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen kandan öte şehid kardeşimi hatırlatır bana bu site...Ona da hidayet vesilesi olmuştu burası.O sözünde duranlardan oldu .Allah şehidlerden eylesin

Amin o kardeşimiz uyemiydi buraya

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Vallahi bu sitenin itikadını tam olarak bir türlü çözemedim. :huhuuhuu

bana yine cok sert bir uslubun var diyecekler ama yazmayayim dedim bekledim yine yazmak vacib oldu, ya siz itikadi bilmiyorsunuz ya da bir gözlük takip akide ile alakali calismalarimizi sakince bir daha okumanizi tavsiye ederim... vesselam

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
bana yine cok sert bir uslubun var diyecekler ama yazmayayim dedim bekledim yine yazmak vacib oldu, ya siz itikadi bilmiyorsunuz ya da bir gözlük takip akide ile alakali calismalarimizi sakince bir daha okumanizi tavsiye ederim... vesselam

Bu sinir neden onu anlamadm. Guzel bi sekilde soylemek varken bu sertliginizi anlamadm. Teblig bu uslupla yapilmaz!!!
Selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu sinir neden onu anlamadm. Guzel bi sekilde soylemek varken bu sertliginizi anlamadm. Teblig bu uslupla yapilmaz!!!
Selametle

siz önce müslümanlarin akidesi konusunda tartismaya mahal vermenin nereye gideceginin farkinda olun sonra gelin burada sertlikden söz edin. Lütfen bu konuda benimle münakasaya girmeyin zira biz dinimizi münakasaya sokmayiz. Ondan dolayi itikad konularimizi iyi okumanizi tavsiye ederim.

selametle kaliniz kardesim.

E Çevrimdışı

erczz

Üye
İslam-TR Üyesi
İşin içinden çıkamadığım ve denediğim halde cevapsız kalan her soruma , ilaç gibi cevaplar veren ve bekletmeyen canım site :") Burada ilmiyle yardımcı olan alim, benim için tevhid ehli olarak tanıdığımız o popüler alimlerden bile daha kıymetli. İlmini ulaştıran alim tabiki mükafatını görecektir. Bu site bir nimet. Hamdolsun Rabbime.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
En ıyısını yapana kadar en ıyısının de ıyısı =)

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Burası gerçekten bir nimet. Geçenlerde bir hafta kadar banlandım. Bu esnada daha önce hiç bakmadığım “başka forum” arayışına çıktım. Bulamadım. Ortalık Said’i Nursi sitesi kaynıyor. Bir de Almanca şii forumuna denk geldim üye olmak için telefon numarası istiyordu. %100ajan bir forumdu bence. Allah hatayla üye olanlara çıkış nasip etsin. Sonuç olarak siteye giremediğim günler öylece bekledim. Allah bu siteyi millete Hidayet kapısı etsin.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
çok eskiden çok zaman geçirdiğim ancak uzun zamandır girmediğim bir forumu çağrıştırıyor. umarım tekrar eski aktif günlerimi yakalarım burada :)

eskiden beni hatırlayanlara ayrı bir selam olsun